Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Akiniai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Akiniai

3

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2010-08-09 11:51

Užkniso „optio“ peržvelgusi kainas įsitikinau, kad jos nenormaliai didelės, bet kurioj internetineje parduotuveje ar optikoje galima nusipirkti daug pigiau ir  kontaktinių lęšių asortimentas nuvylė. Kur admino akys?

2010-08-09 11:54

Užkniso „Optio“ , kur admino akys?

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2010-08-19 16:15

Na va pasiemiau akinukus is optikos REGIO VITAE tai ziuresim kaip jie man ilgai tarnaus, su remeliais ir lesiais sumokejau 393lt dar buvo 15%nuolaida

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-08-19 18:06

As pries keles dienas lankiausi fielmane.Nu labai man ten patiko.Pasimatau pora remeliu,labai patogus pasirode.O ir lesiu kaina ko gero panasi,kaip ir vision exprese.Jau kai sugalvosiu keisti akinius,tai tik is ten ko gero pirksiu.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2010-08-20 12:18

vaivorykste 2010 08 19    

As pries keles dienas lankiausi fielmane.Nu labai man ten patiko.Pasimatau pora remeliu,labai patogus pasirode.O ir lesiu kaina ko gero panasi,kaip ir vision exprese.Jau kai sugalvosiu keisti akinius,tai tik is ten ko gero pirksiu.

nu pas mus nera fielmane optikos,bet galima nuvazuoti ir iki vilniaus jai kokybe gera

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 131

2010-08-25 21:04

giedraityte 2010 08 09    

Užkniso „optio“ peržvelgusi kainas įsitikinau, kad jos nenormaliai didelės, bet kurioj internetineje parduotuveje ar optikoje galima nusipirkti daug pigiau ir  kontaktinių lęšių asortimentas nuvylė. Kur admino akys?

Prie ko cia? O mes kaip tik su draugem aptarinejom, kad Optio visada, kokiu geru nuolaidu buna ir aptarnavimas labai fainas, galima ir kokios papildomos nuolaideles paprasyt , tai kad jau kas liecia kainas tai ten tikrai normaliai

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-31 10:20

mano nuomone,kad akiniu kokybe priklauso nuo kainos.pries metus sunui buvom nupirke uz 400 litu akinukus,tai ir laike uz ta kaina,greit luzo remelis.tai siemet sportinius pirkom uz 700 litu...tikiuosi kokybe garantuos.o kas liecia garantija,tai jie nekeicia suluzusiu akinuku...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 121

2010-09-22 17:05

Kas "jie" nekeicia, Optio? Man atrodo suluzusiu niekas nekeicia, tik jei gamybinis brokas. O Del akiniu kainos ir kokybes santykio, tai cia toks salyginis dalykas. Aisku didesne tikimybe , kad geros firmos brangus akiniai tarnaus ilgiau nei pigus. Bet diziaja dali tu kosminiu kainu mokam uz varda nepelnytai. Arba vaikomes madu, aisku naujausi modeliai kainuoja brangiau. Bet ne visada to naujumo reikia, be to nevisada jis ir tinka :) Tai reik aukso viduriuka surast :)  

2010-09-28 16:54

gal kas jau išbandėte šituos „anime“ stiliaus lęšiukus man jie tokie faini ;) , tokios didelės akys kaip lėlės, va aš noriu tokių labai didinančių akis kaip LadyGaga šioje nuotraukoje iš vide klipo „bad romance“  http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?pid=5580995&fbid=430455307470&id=185003757470

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 131

2010-09-28 17:00

giedraityte 2010 09 28    

gal kas jau išbandėte šituos „anime“ stiliaus lęšiukus man jie tokie faini ;) , tokios didelės akys kaip lėlės, va aš noriu tokių labai didinančių akis kaip LadyGaga šioje nuotraukoje iš vide klipo „bad romance“  http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?pid=5580995&fbid=430455307470&id=185003757470

Siaubas kazkoks  Tiek pati Lady Gaga tiek tokie lesiai.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 13

2010-12-01 13:12

maldaiva 2010 08 19    

Na va pasiemiau akinukus is optikos tai ziuresim kaip jie man ilgai tarnaus, su remeliais ir lesiais sumokejau 393lt dar buvo 15%nuolaida

Aš dabar pirkau akinukus Optikos pasaulyje, pagal akcija „kiek metų tokia ir nuolaida“ tai labai apsimokėjo. Už Prada akinių rėmelius sumokėjau net 40% pigiau. Jeigu būčiau žinojusi, kad nuolaida taikoma pagal metus kitą kartą siųsčiau savo mamą, tada nuolaida būtų dar didesnė . Tuo labiau metus gali ir pameluoti niekas gi į pasą nežiūri .

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-02-01 22:41

akciju tai tikrai buna geru.. gaila kad patingejau kai buvo ta akcija kiek metu tiek ir nuolaida..mamuka buciau nusiuntusi pirkti jaunatvisku akinuku :D   po svenciu pirkau kontaktinius lesius, dave acuvue, tai pataikiau dar nat kazkokios tipo akcijos, tai 3 poras nusipirkau uz 120lt. bet paprasti, ne spalvoti. viena mergina pazistu kuri naudojo spalvotus lesius, pirma karta pamaciau realybej zmogu is arti su spalvotais lesiais :) tai zinokite super atrodo, akis isryskino ispudingai :)  negalejau atsiziureti.. man dar kyla kartais mintys apie tas akiu koregavimo operacijas.. jau seniau skaiciau kad daininke Auguste pasidare ta akiu koregavimo operacija. tai sake kad is pradziu naktimis vairuojant i sviesas labiau akys reaguodavo, na ir siaip jautresnes budavo.. bet veliau viskas puiku buvo. bet is kitos puses tai ir bijau.. o jeigu kas nepavyktu?jei likciau akla? (na cia jau as paciom pesimistiskiausiom mintim pagalvoju).. gal neverta rizikuoti? gal reikia dziaugtis kad isvis matau :)

2011-02-03 10:47

simona26 2011 02 01    

akciju tai tikrai buna geru.. gaila kad patingejau kai buvo ta akcija kiek metu tiek ir nuolaida..mamuka buciau nusiuntusi pirkti jaunatvisku akinuku :D   po svenciu pirkau kontaktinius lesius, dave acuvue, tai pataikiau dar nat kazkokios tipo akcijos, tai 3 poras nusipirkau uz 120lt. bet paprasti, ne spalvoti. viena mergina pazistu kuri naudojo spalvotus lesius, pirma karta pamaciau realybej zmogu is arti su spalvotais lesiais :) tai zinokite super atrodo, akis isryskino ispudingai :)  negalejau atsiziureti.. man dar kyla kartais mintys apie tas akiu koregavimo operacijas.. jau seniau skaiciau kad daininke Auguste pasidare ta akiu koregavimo operacija. tai sake kad is pradziu naktimis vairuojant i sviesas labiau akys reaguodavo, na ir siaip jautresnes budavo.. bet veliau viskas puiku buvo. bet is kitos puses tai ir bijau.. o jeigu kas nepavyktu?jei likciau akla? (na cia jau as paciom pesimistiskiausiom mintim pagalvoju).. gal neverta rizikuoti? gal reikia dziaugtis kad isvis matau :)

Aš taip kažkada gundžiausi operacija pasidaryti, perskaičiau įdomų straipsnį diskusiją facebukę tai pradėjau abejoti ar verta . Įkelsiu nuorodą pasiskaitinėk ten pasisako žmonės kurie yra pasidarę operaciją: http://www.facebook.com/lesiai.lt?v=app_2373072738#!/topic.php?uid=185003757470&topic=14448

2011-02-03 10:47

simona26 2011 02 01    

Aš taip kažkada gundžiausi operacija pasidaryti, perskaičiau įdomų straipsnį diskusiją facebukę tai pradėjau abejoti ar verta . Įkelsiu nuorodą pasiskaitinėk ten pasisako žmonės kurie yra pasidarę operaciją: http://www.facebook.com/lesiai.lt?v=app_2373072738#!/topic.php?uid=185003757470&topic=14448

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2011-02-09 12:38

akių operacijai nepritariu, jau geriau kontaktiniai lęšiai. Kaip tik vakar skaitinėjau, kad po 7 metų ją jau reikia kartoti, tai jai operaciją pasidarai būdama 20 metų tai per gyvenimą jų reikės, kokiu 5. Man tai kažkaip žiauru tiek savo akį būtų plaustyti, bet kas pasiryžite daryti linkiu sėkmės . Gal kas žinote kur firminius akinių rėmelius būtų galima įsigyti už padorią kainą?

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 17

2011-03-06 14:48

Akių operacija slidus reikalas. Tėtis darėsi, bet kad jam skirtingos akys (viena minusas, kita pliusas) tai nebuvo išeities, nes akinius žaiuru pririnkti. 

Pati lęšius nešioju. Geriau akiniai, lęšiai nei ta operacija. Apie 7metus nežinau, gal nuo operacijos priklauso, nes tetei sakė jog antros daryti nebus galima. 

2011-05-10 11:48

mačiau akcija vyksta optikos pasaulyje perki vienus akinius ir antrus gauni nemokamai, gal kas norėtumėt antrų akinių, galėtume pirkti per pusę :)

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-05-10 14:09

norejau paklausti gal kuri zinote ar tvarko sulauzytus akinius sunus pagriebes akinius sulauze per geleziuka ziaurei gaila akiniu labai man jie patiko

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2011-05-11 08:25

Ateja,tvarko akinius.O per kuri geleziuka nuluzes?Aisku,priklauso ir nuo kurioj vietoj tas luzis.Bet kaimynei labai senai esu nesusi,nes ir buvo luzes ties geleziuku,netoli stikliuko.Tai labai graziai uzlitavo,net nesimate kurioje vietoje buvo luzes.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-05-11 08:35

man sunus akiniu kojele atlenke i priesinga puse ir luzo per geleziuko susilenkima tikiuos kad bus imanoma patvarkyti gaila akiniu

3

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
Gabija