Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Akiniai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Akiniai

2

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-05-15 20:56

geriausia kai akytes sveikos ir nereikia jokiu linziu ar akiniu :) is pradziu keleta metu nesiojau akinukus,bet minusai buvo tokie-kad vis aprasoja ziema,jei lija ar sninga tai irgi nesidesi akinuku,o vasara tai man ant nosytes nutrindavo..tai kartais jau net zaizdeles atsirasdavo..oaskui pabandziau kontaktinius lesius..greitai pripratau prie ju.bet ir jie minusus turi-zymiai brangesni nei akiniai gaunasi,nes reikia juos keisti kas koki menesi (na visokiu yra),ir manau akytems nelabai gerai kai daznai prie je buna prilipes koks tai daiktas  :D  vis galvoju pereiti vel prie akiniu,ale kad tie minusiukai mane vis baido..o siaip as fielman optikoj lankausi-ir patikrina akytes,ir personalas malonus :)

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-05-15 20:58

mamba,gaila kad tokia istorija pas jus su akiniais..del tokiu dalyku tikrai reikia nepatingeti ir toleliau pavaziuoti :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-05-17 16:54

Tai zinai,kai tingi,tada ir moki du kartus ar dar daugiau...Pamoka visam likusiam gyvenimui.O kontaktinius lesius as taip pat naudoju,tik ne kasdien.Kartais taip,kartais taip...

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 84

2010-05-18 08:57

as akinius nesioju jau kazkur 9metus,  tai irgi visko isbandiziau ir akinius ir lesius ir optikas ivairias, ir tiesa pasakius pastaruosius  pirkau OPTIO  ir ir jie man labai gerai tarnavo,priekaistu tikrai neturiu , bet jau noris nauju , kokiu nors kitokiu , tai vat turbut ir grisiu i ta pacia optika, nes kiek maciau pas juos ten neblogos nulaidos visokiem, mexx ,Diesel kone perpus pigiau, va tiksliau kokios kainos  bit.ly/d7Q41T :)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92

2010-05-19 22:34

As ir OPTIO kliente, labai maloniai ten aptarnauja ir nuolaideliu nesyksti ;) Siaip as preferuoju kontaktiniu lesius, kazkaip patogiau man, nei juos aplis , nei uzrasos, o jeigu kur aktyviau leidi laika tai nekris nuo nosies :D Dabar dairaus akiniu nuo saules tai turbut vel drosiu i OPTIO, nes va paskaiciau, kad kaip tik nuolaidos jiem 

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 90

2010-06-10 10:11

I Lietuva birzelio 16, 17d atvaziuoja svedu stilistas ( http://bit.ly/svediskiremeliai  ;)
ir visoms norincioms pades issirinkti labiausiai prie jusu veidelio tinkancius akinukus ;) nepraleikit geros progos, nes man asmeniskai tai labai sunku paciai issirint tikrai derancius prie mano veido bruozu akinius, vis ziuriu , kas man siaip grazu, o ne tai kas tikrai tinka  

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 13

2010-06-18 12:08

Aš nešioju kontaktinius lęšius nuo 15m stažas jau 12 metų. Anksčia lęšiai nebuvo tokie pralaidūs deguoniui todėl ir akių uždegimų turėjau dėl deguonies trūkumo ,dabar renkuosi tik kokybiškiausius ir naujausi lęšius kurie akis aprūpina deguonimi 100proc.

2010-06-18 12:14

tiesa nepasakiau kuriuos lęšius nešioju, tai – TruEye su aukščiausios kategorijos UV filtrais kol kas jie dar naujiena Lietuvoje, bet nepaprastai populiarūs Japonijoje. http://www.youtube.com/watch?v=0k-tB-WmUng

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 121

2010-06-21 12:08

As anksciau nesiodavau akinius, nes labai bijojau, kaip ten tuoslesius kist/traukt i akis, bet kai isbandziau, pamaciau, kad visai nebaisu ir dabar jau eile metu nesioju lesius, net neatsimenu, kiek tiksliai :D Dazniausiai perku "urmu" :D bent kokiem trim menesiam ar pusmeciui, kad problemu nebutu, issitraukei is spinteles ir ramu (taip ir skyscio uzsipirkus 10 buteliuku, kad netycia nepritrukciau). 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 121

2010-06-21 12:13

P.S. Cia jei , kas irgi megsta uzsipirkt daugiau lesiu  tai dabar va kaip tik radau, kur nuolaida  http://bit.ly/nuolaidalesiams

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2010-06-21 16:37

Noriu linzių . kaip manote kur geriau pirkti kontaktinius lęšius internetu ar optikos salonuose?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2010-06-21 16:41

aurelija_masalskyte 2010 06 18    

Aš nešioju kontaktinius lęšius nuo 15m stažas jau 12 metų. Anksčia lęšiai nebuvo tokie pralaidūs deguoniui todėl ir akių uždegimų turėjau dėl deguonies trūkumo ,dabar renkuosi tik kokybiškiausius ir naujausi lęšius kurie akis aprūpina deguonimi 100proc.

Aurelija, o kokias linzes nešioji/? Aš irgi noriu tokiu kur deguoni praleidzia 100 proscentu.

2010-06-21 16:51

labas, nijole, mano nešiojamų lęšių pavadinimas TruEye jie pažangiausi kas liečia deguonės pralaidumą, bet žinok jie vienadieniai todėl pakankamai brangūs, todėl geriausia juos pirkti kai nuolaidos. Paskutinį kartą, prieš savaitę pirkau optikos pasaulyje su -40proc nuolaida . Tai už dėžutę sumokėjau vos 79 litus.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2010-06-21 17:14

O kuriam laikui užtenka dėžutės lešiu? (Aurelijai)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 65

2010-07-26 21:34

As tai jau kuri laika Air Optix lesius nesioju. Labai geri, akys nedziusta, nepersti, neapsinesa, kazkaip labai patenkinta as jais. Paskutini karta OPTIO optikoj pirkau ten kazkoks vasaros pasiulymas , tai zymiai pigiau atsiejo, kadangi daugiau perki tai kazkur 10 lt pigiau vienas lesis gaunas

2010-07-27 09:48

O as uzsimaniau, kokiu nors spalva paryskinanciu lesiu, gal galit ka patart?

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 131

2010-07-27 11:37

As ir dairiausi spalva paryskinanciu, tai kazkur uzmaciau, kad turbut geriausi pasiulymai OPTIO ;)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 131

2010-07-27 11:40

va , radau, kur skaiciau kitam forume "man atrodo OPTIO pigiau gaunas http://bit.ly/dv5N5M , pasidairyk, jeigu ka, ten ivairu pasiulymu yra ;) "   ;)

2010-07-28 14:27

Aciu labai ;)

2010-08-09 11:35

O kaip spalvoti Acuvue2 color, kur geriausia juos pirkti? Kiek maciau internete jie turi ypac grazia spalvų paletę :) man kol kas gražiausia spalvytė aquamarin, http://www.optikospasaulis.lt/spalvoti-kontaktiniai-lesiai

2

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Kalista