Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Akiniai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Akiniai

1

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 90

2010-05-11 16:08

lyg niekur ir neuztikau tokios temos. Pasidalinkint , mielosios, kokioje optikoje perkate, kur ,kokie grazesni, idomesni , pigesni :) o gal preferuojat kontaktinius lesius?  kur kokios ypatybes, gal kazkur labai super aptarnavimas ar akcijos , vienu zodziu , viskas apie akinius, lesius, aksesuarus ir pan ;)

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-05-11 17:10

Aš perku vision expres, renkuosi rėmeliu , kad man patiktų ir tiktų, o stikliukus aišku pagal gydytojos nurodymus

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-05-11 19:11

Nesioju akinius nuo 12 klases.Tad jau nemazaui ju esu ir pakeitusi.Bet visada perku vision expresse.Man ten patinka,nes ir kainos taip sakant nesikandzioja,ir pasirinkimas nemazas,aptarnavimas ir neblogas.Bet as renkuosi tuos,kurie patamseje sauleje ir vos isejus i lauka.Jie,aisku,ir kainuoja nemazai,bet man tokie patogesni,o ir vairuoti tenka daznai.O kai jau sekanti karta keisiu akinius[gal dar ir siais metais teks tai padaryti], tai sakaiu pirksiu is ''FIELMANO''.Idomu kokia ten kokybe.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2010-05-12 08:45

as ir nesioju akinius nuo 13metu,tai oi kokiu tik neturejau,turiu ir dvejas linzes,bet negaliu ju nesioti,sukasi galva,akis traiskanoja,tai kitus brangesnius nusipirkau spec,gyd uzsake,cilindrus koregavo,nu vistiek negaliu,tai nesioju akinius,plastikiniai stiklai su danga,turejau fotokrominius,kazkaip jie man nepatiko,o dabar vasarai galvoju pasidaryti nuo saules su dioptrijom,o akinius pirkau vilniuje mados optikoje

2010-05-12 09:07

Gal as jau pripratusi prie fotokrominiu,nes nemazai metu tik tokius ir tenesioju.

2010-05-12 09:09

sep tai didelis pliusas fotokrominiai ypac vasara

2010-05-12 09:11

Taip,vasara jie labai gerai.Bet man jie dar labai patogu vairuojant,nes kai mano akys jautrios,tai jie gana gerai man apsaugo akis.

2010-05-12 09:14

o man nepatiko su jais vairuoti ypac kai tamsu,o gal dabar geresnes jie kokybes

2010-05-12 09:18

Nu nezinau,kokia ta kokybe buvo anksciau,tai negaliu pasakyti,bet tikrai ne tamsu.Arba sakau-gal jau pripratusi,ir nejauciu as to tamsumo.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-05-12 10:53

tai cia kiek suprantu galime diskutuoti ne tik apie paprastus akinius bet ir nuo saules,o kaip reikia nusipirkti nuo saules gerus akinius,papasakosiu toki bajeri su tais vardiniais nuo saules akiniais,cia drauge man papasakojo,tai va mano drauges drauge dirba akiniu parduotuveje tik nzn kokioj,prekiauja visokiais akiniais ir brangiais vardiniais,pas jos i parduotuve atejo pagyvenes vyras akiniu pirkti,na ir sako vat tokiais nuo saules akiniais as prekiauju turguje,sako pas jus kel simtai kainuoja o pas mane keli litai,ta pardaveja sako duok patikrininsi tuos akinius nu ir ka pasirodo kad akiniai uz  25 litus ir kur kainuoja keli simtai lygiai toks pat stikliukas,na nemoku as beperpasakoti tos istorijos bet esme tame kam moket kelis simtus ir gausi ne tokius kokybisku kaip kad raso jei gali nusipirkti tokius pat uz 25 litus,

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 131

2010-05-12 14:08

Mano drauge turi polaroid akinius nuo saules, tai labai patenkinta , jos gan jautrios akys tai anksciau neturedavo,kur detis nuo saules,kiti akiniai kazkaip nepadedavo, (matyt ir buvo su tais paprastais tamsiais stikliukais :D ),   dabar sake jokiu problemu, tai vat as ir galvoju tokius isigyt, nes uzmaciau Optio optikoj jiem nuolaida dabar 20% ;)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 90

2010-05-13 11:20

as paziurejau ju tinklapy, tai ten visiem akiniam nuo saules 20% nulaida , bet mane sudomino tie polaroidai, reiks uzbegt po darbo pasidairyt , vistik sezonas jau prasidejo ;) paskui pasidalinsiu ispudziais :)

2010-05-13 12:14

as istiesu turiu poloraid akinius,pirkau ir nezinojau ka perku,gryzusi namo geriau isstudijavau,ir istiesu apsidziaugiai,na akiniu forma nera jau tokia super jegiska vyras juokiasi sako kai motociklininko bet nuo saules akis labai gerai apsaugo,istiesu jauciu skirtuma paprastus nuo saules aknius uzsidejusi ir poloroid

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-05-14 11:40

pirkau vardinius enni marco remelius, panesiojau daugiau 1 m. ir... pradejo berti nuo tu remeliu veida. nesamone kazkokia, bet tai tiesa. nesioti ju jau nebegaliu. gaila ir lt, ir savo akiu, ir kt. neaisku ar pirkt...

2010-05-14 14:08

netgi dar ir taip buna,tai cia nuo ko tau isbere nuo plastmases ar nuo geleziniu papuosimu,man siaip asmeniskai nepatinka akinius nesioti jie man kazkaip trukdo

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-05-14 14:20

nesuprantu pati. beria tose vietose, kur plastiko remeliai lieciasi su oda. papuosimu jokiu nera. gyvybiskai akiniai nereikalingi, bet siaip reiketu nesioti. nesugalvoju, kaip persilauzt ir 500 lt kainavusius akinius mest, bei nusipirkt naujus. ..

2010-05-14 15:08

kosmaras gaila tokius pinigus ir i siuksline ismest,garantinio nieko nebuvo kai pirkai,siaip brangesniems akiniams nzn kaip lietuvoej bet kitose salyse israso garantini

2010-05-14 15:26

tai va,kad neapsimoka didelius pinigelius kloti uz padielkas,oi tos optikos,susipazinau as su jomis nuo 13metu,tai jau patyrima turiu 15metu

2010-05-14 15:46

Garantijos yra akiniams,tik nezinau ar visiems.Manieji kainavo ir apie 500 lt,tai suteike garantini 2 ar 3 metams.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-05-14 22:23

Ir as esu ackarike,kuri nesioja akinius jau daugybe metu.Nuo pat pradziu ,kai tikatsirado Filmanas,ten tik ir perku.Kokybe liuks,garantinis garantuotas(jei reikia uzsako spec. tiesiai is gamyklos detales),nuolaidos,o kainos kaip ir visur kitur,gal net ir pigiau.Papsakosiu apie tai kaip pries metus berniukui pirkau akinius.Tada labai tingejau trenktis iki Filmano,todel nuejau prie namu i OPTIO  optika,issirinkome,sumokejau 350lt,o po puses menesio nuluzo kojele.Nuejau i optika,bet jie nieko negalejo padaryti...  Klausiau kaip tada pas juos su garantiniu,atsakymas buvo vienareiksmiskas: cia ne brokas, jie sulauzyti...O koks gi skirtumas,ju niekas nelauze specialiai.Zodziu teko vel pirkti tokius pacius remelius tam,kad nereiketu ir stiklu nauju gaminti,nes visgi stiklai ir sudaro didziaja dali visos sumos.Deja,pries menesi vel nuluzo kojele,toje pacioje vietoje,tik kitos puses.Dabar vaikas vaiksto su akiniais,kurie sukonstruoti is dvieju remeliu!!!!!!!  Va kur nuvede mano tingejimas. Jau kita karta vaziuosiu i Filmana,ten net ir po 3-5 metu gali tiketis,kad uzsakius detale ,bus viskas sutvarkyta.

1

Šiandien gimtadienius švenčia (159)
Emile