Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Mamos svarstykliukės-3

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
34

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2011-10-28 14:02

laba,na daivut ir pas mane ciut padidejes cholesterolis,matavau ir as AKS,tai pas mane per aukstas,naudoju jau dvejus vaistus,bet uztat jauciuosi daug geriau nekala man jau  sirdis,aisku kai kada ir pamirstu tu vaistu isgertiapsitvarkiau namus valgyt padariau,vakar nusipirkau greitpuodi,ir is draugiu vakar gavau dovanu,konvekcine krosnele na super geras daiktas,sparnelius ir bulves gaminau tai per 30min viskas iskepe,be riebalu,ryt i darba einu nuo7iki19val,o kita puse men dirbsiu dienom nuo7iki14val

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2011-11-02 07:56

Geras dalykas konvekcine.Nu va,praejo ilgasis savaitgalis,dienos praleke,net nepajutau.Kas cia beliko,kaledos nebe uz kalnu.Siandien tvarkysiuos,nes baisu namie.Reikia perziuret augustes batus-ar turi ziemai ar ne,kazkaip nepamenu ka pernai nesiojo.Bet itariu,bus isaugusi jau.O striukiu zieminiu nereikia pirkt,vyro sese abiem panom is anglijos atsiunte.

2011-11-15 16:06

labas,labukas,na kaip laikotes.as jau atvariau dvi savaites darbo,tai dabar jau budejimais pradesiu dirbti,laisvesne busiu,seip visi sveiki,mazei jau kepure silta nupirkau,batus tai bendradarbe atidave,ryt vazuosiu del sildymo,gal kompensacija gausiu,tai tiek

2011-11-16 10:14

Sveikos.Pasigedau jau taves maldaiva,nes senokai bebuvai uzsukusi.Pas mus nieko naujo,jau pasveikome,einame i darzeli,as namie su mazaja.

2011-11-22 10:18

labutis,oi kokia vaivorykstes mergaiciu nuotrauka super.mes gyvenam neblogai dickei sloga,bet eina i mokykla,usirase jau i vairavimo kursus,labai jau nori vairuoti,ar daug gavot uz apsildinima,as 81lt,tai paskui eisim su maze susimoketi tuo paciu ir lauke pabusim jai nelis.o kaip jus laikotes?

2011-11-23 08:31

Sveikos.Aciu maldaiva.Sekamdieni buvom prie ezero,tai biski pasifotkinom.As uz sildyma gavau virs 40lt.Tai maldaiva,kai dukra issilaikys teises gausit ir masiniuka pirkt,nepasidalinsit,konkurente turesi.Mano panos ir pasloguoja,bet i darzeli auguste dar vedu,ziursiu kaip bus toliau,nes lyg ir pakoseti bando.Oi atsibodo tos ligos.

2011-11-23 18:38

o kai faina gamtoje,tai kiek kvadratu pas tave,ale gal snargluojanciu tai daug siemet,net gyd pastebejo tai,jo jau reiks dickei masiniukes,ale labai jau mandros nori tai gal uzteks kiek turim,<tik 2>,ka taip veikinejat?

2011-11-24 08:58

Labai faina gamtoje pasifotkinti.Dar nespalvotu pafotkinom,tao tokia senove man dvelkia.Man mane 45 kvadratai,pas tave daugiau lyg.Kol orai neatsals,tol sergamumas nemazes,juk tokie palyginus silti orai kaip tik plisti virusam.As ryt torta kepsiu,bet neismastau koki.

2011-11-24 17:46

kaip faina kai moki tortus kepti,ai tiesa kaip gavosi tau tas pyragas obuoliu,mums tai patiko,faina tikrai nespalvotos foto,primena proseneliu nuotraukas,dideluose remuoese senibinuose,jo pas mane 73kvadratai,tai svesit gimtadieni maziukes/didukes

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2011-11-24 17:52

sveikos mergikes,mane ir uzpuole sloga.nieko gero neveikinejam,pamezgu vis,numezgiau jau maziukei liemene,baigiu kita.kaip faina tau vaivorykste pati kepi tortus,as nelabai megstu.o siaip tai nieko gero.

2011-11-24 17:54

daiva nesirg tik rimtai,tai laiko turi pamegzti ,saunuole,as tai nuneriau mazei sijona liemene,dabar sau neriu kaim laiko turiu

2011-11-25 08:39

Nu va,siandien jau darbuosiuos prie torto.Tikiuos pavyks,o jei ne,nuvaziuosiu ir nusipirksiu..Ryt vaziuojam pas tevus tai ten ir svesim gimtadieni jos.Maldaiva,labai skanus tas obuoliu pyragas pagal tavo receptuka.Bet bman jo tiek prikilo,kad grietines nelabai jau bebuvo kur uzpilti.Va cia foto,kaip iskepe pyragas

Mamos svarstykliukės-3

2011-12-07 16:09

labas,labutis,nors ir pavieluotai,bet is visos sirdies sveikiname tavo mergaite su gimimo diena,bukit sveikos ir laimingos

2011-12-07 16:11

vaivorykste 2011 11 25    

Nu va,siandien jau darbuosiuos prie torto.Tikiuos pavyks,o jei ne,nuvaziuosiu ir nusipirksiu..Ryt vaziuojam pas tevus tai ten ir svesim gimtadieni jos.Maldaiva,labai skanus tas obuoliu pyragas pagal tavo receptuka.Bet bman jo tiek prikilo,kad grietines nelabai jau bebuvo kur uzpilti.Va cia foto,kaip iskepe pyragas

Mamos svarstykliukės-3

ir man tas pats gavosi,vos ta grietine neisbego,jo tikrai skanus buvo

2011-12-08 09:35

Labas rytas.Aciu,Maldaiva.Mes biski sirguliuojam.Tai i darzeli neinam,tikiuos stipriau neisisirgsim.Arteja sventes,ka suplanavusios?Ko kaledu senio uzsipraset?

2011-12-16 16:19

Labutis,kaip laikotes,mes tai gerai sveiki,kuciu vakare eisiu nakciai i darbeli,bet uztat kaledos bus laisvos,o naujus ir darbe sutiksiu,dovanu tai dickei kvepalu reik,maniskiui telefono,o mazei nupirkom dulkiu siurbli,dar parse lovytes,slabimo masinos,ir slavejos imunicijos,tai praktiskai jau kambariu nebetvarkysiu...............

2011-12-24 10:25

Tepražysta Šv. Kalėdų rytą
Stebuklingos snaigės ant langų,
Ir pušies šakelė saulėj sidabru nušvitus
Lai pavirsta niekad negirdėtu stebuklu ...

Gražių, šiltų, linksmų Šv. Kalėdų visom visoms!

Mamos svarstykliukės-3

2011-12-29 08:51

Na tai kaip sventes praleidot,ar dar tebesvenciat,kad ne gyvos dvasios?

2012-01-09 15:32

Visas sveikinu su praejusiom sventem ir linkiu daug sveikatos,o visa kita savaime atsiranda,kaip laikotes,as naujus kucias darbe sutikau,o po nauju persikeleme i kita reabilitaciaj uz miesto,tai faina ,grazu,seip sveiki esam viskas lyg ir po senoviai

2012-01-22 19:17

Labutukas,kaip gyvenate?mes po truputuka,mazei lyg jau sloga prasideda,dicke sirguliavo,ryt i darba einu taip ir sukuosi

...
34

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Mamos svarstykliukės-3

Šiandien gimtadienius švenčia (187)
Egidijus