Forumas > Mama.lt klubai > Kaunas > Kauno mamytės-2

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-04-25 17:50

Sveikos,kvieciu ir toliau bendrauti,dalintis savo dziaugsmais ir vargais!

Kauno mamytės-2

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 35

2010-04-26 15:21

Labutis visoms, koks skirtumas kuriam puslapi bendraut svarbiausia kad bendraut noras butu..  

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2010-04-28 09:18

Kur visos dingo?Tyla tokia cia....Mes truputi suslogavom,tiksliau mazoji.Namie salta,matyt ir pagavom slogyte.Bet jau lyg geryn.Dingsim ir mes porai dieneliu,nes vaziuosim pas vyro tevukus,o ten interneto nera.

2010-04-28 13:22

nezinau as ir jau imu svarstyt kad visos issibegiojo.. nu truputi geresni orai ir visos dingo

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 186

2010-04-28 15:28

Nedingom, nedingom... Tik tie rūpesčiai, rutina... Vilmavita, tavo brangusis dar reise? Kada atlėksit?

2010-04-28 21:00

Labas vakaras,mamytes.As tai dingstu kartais is eterio,nes darbai man prasideje ne visada leidzia prisesti prie kompo,nes kartais is vieno darbo i kita  (namuose).Vyras dar labai daug padeda,bet visgi jis vyras ir negali visko taip kaip mes moterys atlikti... Na,mes jau lyg ir pabaigeme visas slogas ir kosulius,bet va oziu  jau prisigaude panelyte tai kaip reikiant  .Kazkokia pikta,nekantri,vis saukia,barasi,verkia,zodziu nervu kamuoliukas.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 583

2010-04-28 21:05

Labutis, nedinge tik laiko nelabai jau laisvo lieka, o kai laisvas laikas tai mano mazasisi nuo kompo nenulipa :(

Mes tai vis sirguliuojam , tikslaiu as buvo zarnyno kazkokia infekcija uzpuolus, siandien jau gerkle skauda (turiu angina nuo vaikystes tai biski kas ir gerkle ).

Siandien jau buvom i darzely nuleke, apsiziurejom grupe, nuo pirmadienio jau ir mes keliausim i mokslus (vaiku darzely).Nezinau kaip vyrukas laikysis, tikiuosi bus gerai, nes jam patinka su vaikais bendrauti, tik grupej jis jauniausias nes kiti jau tryju metu.

Siandien sveremes 14.5 ugis 96 cm :)

2010-04-28 21:10

Mano mergina tai labai ivairiom nuotaikom keliauja darzelin,kartais be jokiu asaru pasilieka,kartais verkslena,nezinau nuo ko jai cia priklauso.Bet gerai,labai nemazai kalbeti pradejo,jauciasi,kad su vaikais buna (daugelis vaiku jos amziaus labai graziai kalba,mano tinginiuke).

2010-04-29 12:15

labas visoms. inakuka, taip mano vyras reise tik sia savaite isvare i maskva bet ir tai ten per aplink varo o dar sventes maskvoi tai net nzn kada jis pats parsiras namie, tai kai gris tada ir  uzsuksim. seip masina turiu galeciau bet kada bet atvaryt, ten pas jus man net baisu vaziuot.  o kaip jus laikotes inakuka?

2010-04-29 12:23

zinokit as kiek pastebejau is darzeliu, (na mano vaikas jau lanko metus laiko) daug kas priklauso nuo aukletoju ir kaip ji priims kiti vaikai. is pradziu kai pradejom leist i darzeli ir sunkia ejo budavo ir oziuodavosi ir darzeli mazai bendraudavo, o daba tai pats keliasi pats rengiasi ir mane dar kartais skubina kad tik greiciau vaziuotume. nu aisku nenoriu prisisneket greit gali ir pasikeist.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 13

2010-04-30 11:14

Mamytės, gal kuri norėtų pakvietimo į Gintarinę porą?

Turiu pora kvietimų į „Gintarinę porą“. Tinka į bet kurį vakarinį pasirodymą.

Dvigubo kvietimo kaina 30 Lt (Vertė 60 Lt).

Programa: http://tautosnamai.lt/node/156

Daugiau info: http://www.verslosavaite.lt/index.php/Kult...nos-dienai.html

Kaunas. 8683 85345 ;)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 583

2010-05-02 10:03

Būkit jūra gerumo, švelnumo ir meilės,
Kur galėtų plukdyti mažylis laivus.
Jūsų pasakų skliautais vaikystę nuvedęs
Jis užaugtų protingu, laimingu žmogum.

Būkit jūra bekraštė, išliejusi meilė,
Kur galetų braidyti mažylis dažnai.
Ir išgirskit, jam krykštaujant, vaikišką laimę -
Būkit savo mažyliui artimiausi draugai!

Paskutinį kartą redagavo: tukutis (2010-05-02 10:09)

2010-05-02 17:08

Mielos MAMOS,

Jei pasaulyje Jūsų nebūtų,
Gerumas ir meilė netektų vardų.
Nešildytų saulė, šaltiniai išdžiūtų
Ir žemė visa apsitrauktų ledu.

Visus gegužio žiedlapius gležnus
Norėčiau aš sudėt po tavo kojom,
Už meilę, rūpestį, švelnius žodžius
Tyriausią jausmą širdyje nešioju.

Su sventem,mielos mamytes!

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2010-05-03 18:05

na sveikos Kauno Mamytes,as va prisijungiau katik tai is kart prisistatysiu :) esu Ernesta,turiu dukryte 1.6men vardu Daniele :) esu is zaliakalnio,dirbu ERGO kaupiamajame gyvybes draudime. :)

http://www.mama.lt/liniuotes/

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2010-05-03 18:23

url=

Kauno mamytės-2
" alt="Kauno mamytės-2" title="Kaunas" >[/url]

http://www.mama.lt/liniuotes/

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 169

2010-05-03 23:28

Labas.

Esu "užsisukusi"darbai-namai -sodai,sodybos maratone,nebelieka laiko forumuose tupėti.Pas mus nieko  naujo,viskas teka sena vaga...

kažin dar rasiu seną temą paskaityti kuo Jūs gyvenote?kas naujo pas Jus?...

Visas su praėjusia Mamyčių diena!

Papildyta  http://public.fotki.com/123vaikams/

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 169

2010-05-04 00:02

Auu ar mytukas jau buvo??? Jei ką brūkštelkit až .Ačiu.

Papildyta  http://public.fotki.com/123vaikams/

2010-05-04 08:32

Labuka... Kol kas dar nesusiorganizavom... Tie orai tokie permainingi, darbai ir namų ūkis... Nelieka laiko net pagalvot apie susitikimą... Jei tik dirbančios mamytės rastų laisvo laiko, manau, susibėgtumėm...

2010-05-04 19:43

Sveikutes mamytes visas su praejusia graziausia svente.. Na kaip del susitikimo tai mano nuomone viskas imanoma jai tik noro yr ir kliutis galima pasalinti..

2010-05-04 23:22

Na, jei tos kliūtys tik buitinės, galima ir pašalinti... Bet jeigu mamytės dirbančios, dėl susitikimo tikrai nemes darbų... Tos kurios dar nedirba, gali prisiderinti... Niekas nespaudžia, mes galim laukti kol suderinsim tinkamą visoms, norinčioms susitikti, laiką...

Vilmavita, kada aplankysite mus? Kaip mažiukas? Neserga? Jei turi ratus, atlėk kada tik gali...

1
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kaunas > Kauno mamytės-2

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Godyte