Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Nesąžiningos mamos

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-06-08 17:31

as visame siame reikale nematau jokios problemos. nusikaltimu yra ir didesniu zemeje : )).

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 107

2010-06-08 17:35

tai zinoma yra ir didesniu - gyvenimas jau toks dalykas, kad nors ir esi labai stiprus - atsiras dar stipresnis, nors elgiesi galbut netinkamai - atsiras kas elgiasi dar blogiau :)

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-06-08 17:59

Nu ką galiu pasakyt....čia pasaka be galo ir niekas čia nieko neišspręs. Buvo ne kartą pačių administratorių paaiškinta kodėl.Taip pat buvo kažkas paaiškinęs kaip galima kalt balsus ir nereikia jokių el. paštų kurtis,taip kad kas netingi ,tas ir dirba.Aš kažkaip nesigilinu ,kad ir kaip nefaina būtų,kad taip suaugę žmonės elgiasi.Nepateisinu nesąžiningos kovos,nors ir dėl savo vaikučio.

Kas liečia savaitės mažylio konkursą ,aš jį  ignoruoju,niekada nekeliu savo vaikų foto,bet.... kažkas vis rekomenduoja ,nu ir ką daryt? Nu negi turiu visai ištrint nuotraukas.....

Mama.lt

Mama.lt

2010-06-08 19:10

idomus dalykas tas,kad nu dabar pabandziau prikuriau tu el.pastu,bet eeee balsuoti galima tik is skirtingu kompiuteriu,va tai ir saziningumas.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-06-08 19:28

Gytuti ,mums trūksta kompiuterinių sugebėjimų ,o tas kas  sugeba ,tas gali  nors ir 100 kart iš to pačio kompo prabalsuot.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 414

2010-06-08 22:19

ir as nesuprantu, kaip suauge zmones gali sitaip elgtis, juk tai- slykstu ...fee  kurti el. pastus, prasyti, kad prabalsuotu nu nezinau  .....

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 206

2010-06-16 20:23

Romena 2010 06 08    

ir as nesuprantu, kaip suauge zmones gali sitaip elgtis, juk tai- slykstu ...fee  kurti el. pastus, prasyti, kad prabalsuotu nu nezinau  .....

SLYKSTU !!!!!   turbut gyvenime slyksciu dalyku nesi patyrusi,maciusi .

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-01 09:06

vysniuke 2010 04 23    

man geda del tu mamu,kurios pacios susikure daugybe el.pastu ir balsuoja pasislepusios uz savo maziukus kad jie patektu i "savaites mazyli"...matosi akivaizdziai kurios sukciauja ir is sono yra ir juokinga ir gaila tokiu.bukit saziningos ar jum paciom geriau kai savo leliu pacios isrenkat ne kiti?????????? man smagiau butu kai kas nors svetimas prabalsuotu nei patigeda jums

O  ir dar tokios "machinacijos" vyksta

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 58

2010-08-01 09:51

o gal tos mamytes tiesiog bijo kad ju vaikuciai taip ir liks neivertinti, nepastebeti todel ir imasi tokiu  reikaliuku jug net peledai peledziukai patys graziausi sauniausi...

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-08-01 10:11

O as manau kad cia esme ta, jog kai paaugs vaikiukas pasakyti, va ziurek vaikuti koks tu buvai nuostabus, tu laimejai ten ir ten, gavai dovanu ta ir ta. Manau, kad imanoma vaikui nupirkti bilieta i spektakti, ar puodeli, o va pacio laimejimo fakto nenupirksi..Esme yra ne pats prizas o noras pasididziuoti pries draugus, gimines ir galu gale pasakyti paaugusiam vaikui koks tu buvai nuostabus ir paziurek kiek konkursu laimejai. Ir nesvarbu kokia kaina-saziningumo ar ne.

2010-08-01 10:17

gal ir taip, nu as asmeniskai taip nedaryciau, man uztenka to kad man mano vaikai patys sauniausi ,geriausi,graziausi... aisku smagu ir kaip kiti ta pastebi

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-08-01 10:22

Noras susireiks,minti lietuviams budingas, is tikro as jau nebekreipiu demesio, jei i foto konkursa idedu vaiko nuotrauka tai tik del to,  kad man grazi, o dalyvauju bent jau prasmes turinciuose konkurseliuose, t.y. kur yra tikrai i domu, reikia ikelti ne tik foto, ar bent jau ideti vaizduotes. O tos mamos kurioms reikia susireiksminti lai reiskminasi, tik kazin ar idomu zinoti kad is taves saiposi. Visi vaikai sainus , visi grazus, saviems tevams ir patys mylimiausi.

2010-08-01 10:54

tai va tos kurios sukciauja to nesupranta

2

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Nesąžiningos mamos

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
eligijus