Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Nesąžiningos mamos

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 32

2010-04-23 19:20

man geda del tu mamu,kurios pacios susikure daugybe el.pastu ir balsuoja pasislepusios uz savo maziukus kad jie patektu i "savaites mazyli"...matosi akivaizdziai kurios sukciauja ir is sono yra ir juokinga ir gaila tokiu.bukit saziningos ar jum paciom geriau kai savo leliu pacios isrenkat ne kiti?????????? man smagiau butu kai kas nors svetimas prabalsuotu nei patigeda jums

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 246

2010-04-23 19:25

PRITARIU!!!!!!!!!!!!!!

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 246

2010-04-23 19:26

man visda smagu nors viena balseli gauti bet zinau kad nuosirdu

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-04-23 19:36

As tai jau nebekreipiu demesio i tai,man jau pabodusi ta tema,tas pats kaip is tuscio i kiaura pilstyti.Cia gali saukti iki pamelynavimo,bet jom vis viena vienodai,gamina tuos balselius ir tiek

2010-04-23 19:39

man taip pat jau geriau viena balseli gausiu nuo kito zmogeliuko ir neisrinks,nei susidesiu pati sau kokius 68 ir mano lelius bus "isrinktas" i mazylius...geda geda ir dar karta geda,labai negrazu

2010-04-23 19:41

faktas kad nieko cia nepakeisi,tik is sono juokingai ir kvailai atrodo

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-04-23 20:10

oi mamytės kiek jau išsakyta ir prikalbėta buvo, bet deja nesąžiningumas nugali , kaip sakoma visokių yra visokių reikia, gaila kad taip verčiasi per galvas ir dėl ko ??? Kad pasakyti aš laimėjau, tai turėtų dadurti aš laimėjau nes visokiausiais būdais balsavau už save  Nu bet nieko nepadarysime kalbėsime ar ne buvo taip ir bus

2010-04-23 20:13

mano nuomone tai labai tusti zmones,na bet tikrai visokiu yra visokiu reikia

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2010-04-23 20:19

siandien ziurjau savaites mazyliu nuotraukas,ir kiek pastebejau tai gal tik kokios 5 mamos kurios bendrauja ir pasisako forume,o kitu tai .....na zodziu,....

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-04-23 20:23

Tai , kad visuose konkursuose taip kalbu apie foto, jūs pažiūrėkite ir pastebėkite konkursėlius jei reikia nufilmuoti, padainuoti , nupiešti ir t.t. žodžiu reikia įdėti darbo nors truputį ar tiek surenka balsų, ar tiek dalyvauja ??? Vos iki 20 suskaičiuojama,

Dabar vyksta konkursėlis mamai pažiūrėkite kiek dalyvių, aš viena  ir tai jau kritikos pažerta  ai nekreipiu dėmesio, man patinka dalyvauti ir tiek, dalyvauju savo malonumui , o jei kada pavyksta laimėti tai džiaugsmas liejasi namuose visiems

2010-04-23 21:40

istiesu as siulyciau,kad konkursuose galetu dalyvauti,mamos kurios jau yra pasisakiusios,na koki 300kartu forume,kad vos tik pasijungus neleistu dalyvaut,...na tiesiog manau kad mama lt turetu apriboti biskuti...

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-04-23 21:44

gera tavo ideja pinki,bet abejoju ar kreips kas cia labai jau demesi,teisingai kristulka 26 pasake,kiek cia buvo sakyta issakyti,ir kokiu tik pyciu nebuvo,i az siunciami izeidziantys komentarai,bet as jau kazkaip nebekreipiu demesio,kam patinka prabalsuoja uz mano vaikus,kam nepatinka tas tegul uzsimerkia,ne visoms gali patikti mano vaikai,kiek zmoniu tiek ir skoniu,o kad gamina balsus taip ir bus visada kaip tik koks konkuras balsai tiesiog nerealus

2010-04-23 21:47

pritariu 100 proc.

2010-04-23 21:52

o galetu kreipt demesi.....tiesiog gaila mamyciu kurios saziningai dalyvauja..esu pora kartu gavus graziu prasymu prabalsuot,ir saziningai skyriau balsa,ne del to kad prase,o paziurjau kad mazylis tikrai vertas demesio

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 93

2010-04-24 00:03

As pilnai su jumis sutinku, ir ne tik mama,lt bet ir kituose tinklapiuose tas pats per tapati, patys uz save. Kartais kaip pasiziuri koks vaikelis laimejo tai net juokinga darosi. Man mano vaikelis pats graziausias kaip ir visom mamom, bet juk nebalsuoju pati uz save, man tai zemas lygis tikriausiai dar turiu kazkiek savigarbos.Juk reikia gerbti ir save ir kitus.Tai kad tokioms ,,mamashoms" kulturos ir saziningumo i galva zodziais neikalsi tai faktas, reiskia reikia kalti veiksmais. Manau sita problema galima laisvai isspresti vienu paprasciausiu veiksmu. Padaryti statusus. Kaip buna pvz. naujokas, senbuvis ar ten aktyvus ir viskas. Jei zmogus sedi forume, bendrauja tai ir turi balso teise jei karta per metus prisijungia tai ne.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2010-04-24 20:55

As niekad nebalsuoju uz nuotrauka,uz kuria kokia mamyte praso balsiuka.Net nepaziuriu

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 1281

2010-04-25 19:44

geras dar ir taip buna kad susikuria daug el pastu ir uz save balsuojacia jau virsune ir tipo smagu kai pati issirenki mazyliman ta nebutu jokio dziaugsmo jai pati isrinkciau ,va jai mano mazyle isrinktu kitos mamytes va tada dziaugsmo butu ir malonu kaiptikrai geda taip daryti

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 107

2010-06-08 15:49

Na is tiesu mamyciu begaliniui norui paliaupsinti savo vaika nera ribu, taciau niekaip nesuprantu koks tikslas ir smagumas paciai issirinkti savo mazyli nugaletoju? tiesiog baisiai juokinga man tokia situacija... juk ir taip aisku, kad kiekvienai mamai savo mazylis yra pats graziausias, bet kam tai viesai demonstruoti tokiuose konkursuose nesaziningu budu laimint ir pan. man taip pat simta karta maloniau geriau gauti viena nuosirdu balsa is kitos mamytes negu 100 balsu is savo 100 elektroniniu pastu

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-06-08 15:56

ale gi ir netingeti tiek susikurti el pastu vien del to kad pabalsuoti uz savo vaikuti..na as pritariu pinkis pasiulymui kad edalyvauti konkursuose galetu tos mamytes,kurios jau bendrauja forumuose..o netik kad prisijunge del konkurso..

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2010-06-08 15:58

simona26 2010 06 08    

ale gi ir netingeti tiek susikurti el pastu vien del to kad pabalsuoti uz savo vaikuti..na as pritariu pinkis pasiulymui kad edalyvauti konkursuose galetu tos mamytes,kurios jau bendrauja forumuose..o netik kad prisijunge del konkurso..

as ir uz pinkis pasiulyma

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Nesąžiningos mamos

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Gytis