Forumas > Namai > Buitis > "Ponių laimė...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

6

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-09-30 12:56

net baltas pavydas ima kad uz 30lt galima kazka nusipirkti :) va kaiptik kelias dienas kai tik kur uzmatau labdaryna-ten uzsuku.reikia vaikui kelniu namuose tampyti,tai tik vienus pasiltintus dzinsus nupirkau uz 8lt :D ai moletuose kazkur uztaikiau grazu chalata merginai uz 2 lt :D  ir sau plonyte liemene nusipirkau uz 10lt.o kita tokia liemene ilga uz 20lt pasiemiau,siaip tai viskas ok,tik kad grizus pamaciau kad vienoj vietoj neitin ryskiai matosi sena deme,,bandziau skalbti,neiisiskalbia.neapsiziurejau.  ai dar vaikui odinius,ilgesnius batukus uz 10lt paimiau,bei dar vienus rudeninius batus uz 10lt.  ir tiesa sakant visus siuos dalykus vyras atrado :D  ir tai dar jam teko mane ikalbineti kad nupirktume :D bet db kai turim tai dziaugiames,tik ta liemene su deme prakolas.

Mama.lt

Mama.lt

2011-09-30 16:36

as mergaitei nupirkau sportbaciukus uz 7 litus,pirkau be jos galvojau bus per mazi,bet kaip tik.Dar isploviau tai kaip nauji,eina i darzeli.Labai gerai kad su lipuskem.Tai pati uzsideda ir nusiima.Man patinka tokie batukai

Siandien prie namu vos nenupirkau suknytes 12 lt,ir grazios maikutes 9lt,bet truputi pagailejau.Ir dabar pati gailiuosi,nors jauciu jau ryt tikrai tu rubeliu nebus

2011-09-30 16:52

mamukas daznai taip buna-galvoji gal pirkti,ale nenuperki,taciau grizus namo gailiesi kad nepirkai,o kita diena nueini,jau nera..taip abydna buna.. turbut cia pries rugseji taip viska ispirko,nes ieskojau vaikui golfuku tai nei vieno neradau.o ir siaip dvieju metu vaikui mazas pasirinkimas,daug kudykiams bei jau kokiu 5metu vaikams.. turbut cia tas desnis-kai nereikia,visko pilna,o kai reikia-nieko nera :D

Mama.lt

Mama.lt

2011-09-30 17:09

taip simona tu teisi.2-3 metu vaikams sunku rasti graziu rubeliu.mums gal tik tiek gerai maiuke kuduteir nera auksta.tai is bedos dar paieskojus randu.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2011-10-01 10:53

aš tai ir jei einu tai ieškau būtent to ko reikia, nėra tiek laiko visko išžiūrėti

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2011-10-03 10:21

vakar buvom kaime Varėnoj, tai užėjau į labdaryną... kūdikiams rūbelių pilna ir tokių gražių ir visai pigių nuo 0,50 ct... :) o vat mano kavalieriui beveik nieko neradau, tik megztuką... ir šiaip Vilniuj sunku rast kažką tokiam amžiui  apie 4 metus :(

Paskutinį kartą redagavo: vikte (2011-10-03 10:21)

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Mama.lt

Mama.lt

2011-10-05 11:24

Tikrai taip,Vikte leliukams kiek visokiu graziu rubeliu net nemoku apsakyt.O va jau 3-4 metukai vaikuciams ir nelabai ka gali rast.Musu maziuke kudute mazute tai visa laime dar kartais kazka randu.

Labiausia patinka kelnytes ar sijonai su gumyte.

2011-10-05 11:41

dėl to kad vaikams labai patogūs tokie rūbai ir jie paris gali savomi pasirūpinti nereik darželyje ar namie mamos prašyt kad atsegti ar užsegti, mes ir mėgstam tokius rūbus

2011-10-05 11:45

kartais randu kokias grazias kelnias su sleikutemis tai vis norisi nupirkt,ale paskui gi pagalvoju kad be kito zmogaus pagalbos vaikui bus dar per sunku nusimauti kai nores ant puoduko,tai vis neperku.

2011-10-13 10:59

oi siandien man gera diena :) skubu pasidziaugti. uzejau i skuduryna,parduodami geros bukles ir nauji rubai.tai uz 7lt pasiemiau megztuka su viena saga prie kaklo,ir uz 8lt kardigana sviesu,silta.ir dar 15lt kainavo vaikiski nauji tapukai.taciau as turejau tik 24lt grynais,tai viska ative man uz tuos 24lt. nors realiai turejau sumoket 30lt,.ar cia pardavejos prakolas,ar tikrai nori isparduoti rubus,nezinau,bet man nuskilo :) nes megztinukai labai geros kokybes,vienas dar su etikete

o antra,is manodrabuziai.lt  susiradau korseta,nauja,uz 30lt(jau su siuntimu).gavau siandien tai super.esu labai patenkinta,korsetas dar graziau atrodo nei kad tikejausi,o ir labai tinka man,lyg specialiai butu pasiutas man. tai va pirma pagaliau sauni diena apisperkant padevetus rubus :) nors ir naujus nuspikrau,taciau vistiek juk ne is firmines parduotuves :)

2011-10-13 12:29

aš vakar pazyliojau po padėvėtus tai kaip visada sau nieko neradau, o mergom vienai sijona kitai suknytę paėmiau, 4 kelnes sportines išsimatavau ale visos trumpos, tai taip ir likau nieko nepešus

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2011-10-13 13:07

Norėjau šiandien užlėkt, bet sušalus ir taip buvau, tai lėkėm namo greičiau. Paskutinį kartą nusipirkau batelius sau už petaką :D Labai džiaugiaus, kad radau būtent savo kojai, nes 39 dydžio batų beveik nesu radus labdarynuose.

Ir dar prie tos pačios temos. Kadaise čia gyriau Varėnos skuduryną, už stoties kur visa aikštelė pilna būna. Tai labai jau ten viskas pabrangę, buvom rugsėjo mėn. tai akys ant kaktos iššoko, kaip brangu viskas. Ir daug girdėjau nepasitenkinusių žmonių kalbos apie kainas. Tai tiek :)

2011-12-06 18:29

siandien uzejau i viena skuduryna, paklausiau ar turi vaikisku rubeliu. tai mane vos ne i suns dienas isdejo,pradejo rekti kad iki 3metu vaikams drabuzeliu NEGALIMA pardavineti skudurynuose, tipo istatymas yra kazkoks. tepiau slides is ten :D  tada uzejau i kita kur daug visko,tai radau vaikui sventine suknele uz 6 lt :D bus prie karnavalinio kostiumo priderinta.ilna visokiu karnaviliu kostiumu,ale gi maniske ne drugelis ar princese bus :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2013-02-07 10:20

Mano nuomone, deveti drabuziai tai puki išeitis norint sutaupyti ir jau nebepamenu, kada pirkau kažką brangaus normalioje parduotuvėje. Kai daugumos prekių kokybė dažniausiai buna prasta, tai ir ranka nekyla mokėti 50 ar 100 lt už maikutę, kuri susivels po kelių skalbimų :) Tad aš visom keturiom už "skudurynus" :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2013-02-17 20:21

O yra dar paprastesnis budas apsipirkti devetu rubeliu parduotuveje, net neiseinant is namu. www.kidstown.lt nauju ir mazai padevetu vaikisku rubeliu parduotuve internete,labai mazomis kainomis su atsiuntimu tiesiai i namus :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2013-02-18 10:38

Pastaruoju metu gana sunku ten kazka gero rasti...isgraiboma vos gavus. Ko neperku tai batu ir apatiniu ten, manau nehigieniska :)

6

Viršun ^ | Forumas > Namai > Buitis > "Ponių laimė "...

Šiandien gimtadienius švenčia (147)
Karolina