Forumas > Namai > Buitis > "Ponių laimė...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-05-14 21:04

Pries kelias dieneles,lekdama is darbo uzsukau i devetus rubus,nes jau prasidejo ispardavimai(geguzes pabaigoje bus nauju siuntu uzvezimas,tai dabar kiekviena diena vis pigiau).Pirkau du sijonus po 10 lt. Vienas vasarai,indiskas,100% medvilne,kitas juodas,taip pat visai naujas.Gaila,kad man laiko mazai lieka,nes jau labai reiketu vaikams kazka pasizvejoti,nors esu pastebejusi,kad sumazejo vaikisku pasirinkimas,matyt jau nebepataikau,nes esu nemazai pirkusi(ypac savo vaikinui) maikuciu visai nauju po 3 lt ir pan.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 607

2010-05-17 21:23

siandien buvau i gausa uzlekusi ir nupirkau sunuj dzinsiukus o dukrai vasarinius lininius bridziukus,tokie labai faini... :)  geru maciau basuciu berniukams bet mums nereikia tai nepirkau.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-05-24 08:58

pupa02 2010 05 12    

o Varėnoj tai kokiomis dienomis būna tas turgus?

Savaitgaliais būna, t.y. šeštadieniais ir sekmadieniais, tik pastebėjau, jei lietinga diena, tai nebūna to "turgaus" Varėnoj.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-05-24 10:15

buvau ir aš penktadieni praūžus pro padėvėtas parduotuves, jau vyriškiui tai nieko neradau nors specialiai dėl jo ėjau, nuskurdes skyrius visai vyrų atžvilgiu čia pas mus Jonavoje

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 169

2010-05-29 12:00

brazde 2010 05 24    

buvau ir aš penktadieni praūžus pro padėvėtas parduotuves, jau vyriškiui tai nieko neradau nors specialiai dėl jo ėjau, nuskurdes skyrius visai vyrų atžvilgiu čia pas mus Jonavoje

as jau senokai buvau jonavoj devetu prekiu parduotuveje,bet pries kuri laika tai tikrai neblogu rubu radau visai seimynai,gal dabar pasikeite jau,dabar kedainiuose tai labai sumazejo vaikisku rubeliu pasirinkimas

2010-05-29 13:33

pastebėjau kad tik naujaginių didelis pasirinkimas rūbelių o jau nuo kokiu 3-5metų jau keblu ką ir rasti

2010-05-29 13:56

turbut ne mano vienos vaikai sutrina drabuzius kad ismesti reikia,kitam jau nelieka

2010-05-29 14:14

na jei i kiema tai jau taip sutrinam kad jau link išmetimo būna, o išeiginius tai dar ir kitam paliekam vaikui

2010-05-31 13:46

brazde 2010 05 29    

na jei i kiema tai jau taip sutrinam kad jau link išmetimo būna, o išeiginius tai dar ir kitam paliekam vaikui

tai kad mano vaikai ar kieme ar kur nors kai iseinam,vis tiek randa kur issitiurlinti taip kad neimanoma atskalbti :)

2010-11-18 17:21

Valioooo!!!!! Jau kokia aš šiandien laiminga jaučiuosi :D Nusipirkau humanoj rudeniui-pavasariui striukytę zomšinę už 5lt :D Dar tokį nediduką tašiuką per petį persimeta, irgi už 5lt :D Džinsinius šortus aukštu liemeniu ir tokia megztą bliuzelę :D Po 5litus :D

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-11-18 18:02

nu kabuke rimtai jau apsitavarinaio as kai isejau i dekreta dar nebuvau poniu laimej,must pailset noris nuo skurliu,prekiavau devetais rubais.o seip ir nieko kolkas nereik.vaikam maziukam jo buna daug ir graziu.o didesniem tai jau sunkokai.ypac berniukam.dar ir moterim visko daug o vyram jau daug maziau,nu jei kalbant apie gerus nenuskalbtus rubus.

2010-11-18 19:38

Jau tikrai apsipirkau, kaip reikiat, ir laiminga labai pirkiniais Pritariu, kad vyrams ir vaikams didesniems mažas pasirinkimas rūbų. Vyrui nupirkau du megstukus vienas 17lt, kitą už 19lt kai buvo naujas asortimentas prekių, o šiandien nieko padoraus neradau..

Mama.lt

Mama.lt

2011-07-28 10:30

O taip man patinka tos parduotuves,daug ko galima nusipirk.Tik gaila labai neturiu daug kantrybes ieskot ar kuistis.Bet vistiek randu kai noriu.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 27

2011-09-03 17:53

Man irgi patiktų, bet kiek esu ėjusi, tai niekada nieko gero nerandu. Vieną kartą palaidinę radau, kitą kartą kelnes, bet daugiau nieko, nesuprantu ar aš ieškot nemoku, ar kas čia dabar yra. Gal nežinau kur ieškoti... Kaune gal kas ką patartų, kur būtų galima rasti kažko geresnio?

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-09-06 08:28

liepos men kai buvome lt buvau uzsukusi i poniu laime ,ne tai kad ko reiketu man bet siaip idomumo delei,vajezau skruzdelynas vienas per kita lipa galvomis burdakas kazkoks,gavosi taip iejau apsizvalgiau ir isejau

2011-09-06 08:45

dabar prieš mokslų pradžia viskas išgraibyta , man nėra tekę nueiti i skruzdėlyną kažkaip kai nueinu vienetai moteraičių tebuna

Mama.lt

Mama.lt

2011-09-10 11:26

Sindien bandysim i poniu laime nuvaziuot prie girstupio,kartais buna neblogu prekiu,jei narasi teks i vilijampoles turgj vaziuot poniu laime,net nemazai maziukei esu pripirkus rubeliu.Vaje kad isaugus rubus

Mama.lt

Mama.lt

2011-09-18 12:49

Galiu pasdziaugt gavau labai pigiai ir graziu savo cuoliukei rubeliu dzinsini sijonuka,dzinsiukas ir bliuzoniuka uz viska sumokejau tik 15 litu.Bet siandien nuvaziavau i kita poniu laime ir nieko nei sau,nei maziukei neradau.Nuo rytojaus prasides naujas asortimentas tai lauksim gal ka rasim

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2011-09-30 11:01

Ateja,jauciu pataikei kai viskas po 3 lt buvo,nes tada tai jau per galvas lipa,o prie persirengimo kabinu net po puse val gali prastoveti,as tada dazniausiai imu visko daug,ir matuojuos matuojuos...kartais is to didelio kiekio visai nieko nepasiimu,o kartais net labai pasiseka. Kai atveza nauja asortimenta, taip pat buna daug zmoniu. Del vienos komentaro,kad nieko gero neranda... as irgi kartais tik 6-8 karto kazka atrandu,bet niekada uzejusi ilgai nesikuiciu,neuzkliuna akis ir einu lauk,juk vistiek neinu per visus rubus,pagalvoju ko man dabar labiausiai reikia:siai dienai noriu ka nors is megztuku grazaus pasiciupti,tad tik juos ir ciupineju

Mama.lt

Mama.lt

2011-09-30 11:29

savo maziukei pries gera savaite tiek grozybiu pripirkau uz 30 litu,nesioja ir dziaugesi.Neblogi skudurynai yra Raudondvaryje.Tik aisku reikia laiko ir kartais kantrybes.Buvom su drauge be vaiku,tai prisirinkau kaip niekad daug.

5

Viršun ^ | Forumas > Namai > Buitis > "Ponių laimė "...

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
Jokūbas