Forumas > Namai > Buitis > "Ponių laimė...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-05-06 13:34

vakar turejau laiko laisvo,tad seskinej uzejau i keleta padevetu rubu parduotuves.na tikrai nieko neradau.o vienoj pardej uz tikrai negrazias vasarines maikutes buvo kainos 14-20lt.na mano manymu perdaug.tiek turetu kainuot grazi bliuskute ;)  na arba as tiesiog nemoku ieskoti jei tureciau visa diena laisva tai gal ka ir surasciau :)

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2010-05-06 13:39

simona26 zinok mano uosvene ir sako kad neber ka rast tarp padevetu..nebera geru prekiu..nes jas dar neisdelioja o jau savi pasiema..na turi drauge kuri vos tik atvezzus is po stalo atiduoda,...sako net netenka padet,nes vis kazkas savas pasiima...

2010-05-06 13:57

na pinkis zinau jau sita reikala.mano brolienes ten kazkokia giminaite dirba tokioje parduotuveje,tai jei kada broliene uzsuka-tai duoda naujasnius geresnius rubelius pasiziureti,atsirinkti jei kas patinka..o tokiems kaip as,is gatves atejus,tai nelabai kas ir lieka..

2010-05-06 14:17

tai va butent taip ir yrapasirodo ir tokiose parduotuvese kad geresnio ka gautum reik  turet pazistamu

2010-05-06 14:31

na taip :D  visur reikia tureti pazistamu :D  

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-05-06 14:38

Visų gerų drabužėlių tikrai neatsidės neįmano  tiesiog žmonės masiškai eina dabar į tas parduotuves ir išperka, išrenka geresnius, lieka brangiausi arba tokie į kuriuos neverta nei žiūrėti. Žmonių siaubas kas darosi jose, praeiti normaliai nebegalima.

2010-05-06 14:41

na as irgi manau kad yra ir geresniu rubu,taciau su mano tokiu sugebejimu susirasti kanors naudingo tai sunku :D  na nesugebu :) o ir man patinka su pardavejomis pabendrauti,kai nueini i parduotuve,pasakai ko ieskai,kai pasiulo,patarimu duoda ir pan..na daznai buna taip-kad parddaveja viska sako kad tik pirktum preke,taciau vakar uzejus i viena parduotuve labai maloniai aptarnavo mergina :) ech,uz tokius malonius bei nuosirdzius bendravimus verta sugrizti i tokias parduotuves :) na cia jau biski i lankas nusokinejau

2010-05-06 14:43

na man tai taip jei su manim nemaloniai sneka,kaip sakant mandravoja,tai as nebeinu i ta parduotuve...kazkaip principas neleidzia..o jei maloniai ir as maloniai,tikrai malonu sugrizt tada ir atgal

2010-05-06 14:47

pinkis pritariu tau..kad ir pavyzdziui buvau turguj,vaikui kepuryciu ieskojau,siaip smulkiu daikteliu..tai vienur tikrai fainiai bendrauja,o pas viena moteriske patekau tai kaai pradejo kisti savo prekes,as jai sakau kad noriu ryskiu spalvu,o ji man sako neturiu tokiu ir pan,ale vistiek kisa ko man nereikia,tai apsisukau ir nuejau nieko nepirkus :D   :D

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2010-05-06 14:56

ir as vakar pralekiau per kelias parduotuves padevetu, tai parnesiau saviskiui strukute i lauka po kaima trenkt, ir pora megstuku..... pas mus vos ne kasantram pastate po tokia parde, bet as jau kazkaip atsirinkau i kur eiti  i kur ne, turi u dvi tokais gerules parduotuves, nors jos vieno savininko, tai ten ir prekes geros ir tvarkingai sudetos, tiesiog miela ir malonu eit ziuret matuotis ir pirkt, o tose kur kruvom suversta kazkiap  nekyla net ranka, smirda tie rubai jovalas kazkoks, tai ir nesirausiu.....

bet tiesa pasakius dabar kai maniskis tokio amziaus tose pardese jau sunku ka gero rasti, arba dydzio ner arba jau labai nunesiota, o kuo didyn tuo jauciu sunkyn bus ka nusipirkti :(

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-05-06 14:58

neturiu akies ant batų, vat mano pažystama randa gerų ir gražių batų

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-05-06 15:36

Tikrai beveik viskas iseina pro antra puse.Teko ir matyti ne viena karta.Todel as net negaistu laiko ten vaiksciodama,nes zinau,kad nieko nerasiu.Per menesi uzeinu koki pora kartu ir viskas.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-05-06 15:48

aš jau senai bebuvau nuėjusi į tokias parduotuves, vis neišpuola man

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-05-06 16:09

brazde 2010 05 06    

neturiu akies ant batų, vat mano pažystama randa gerų ir gražių batų

vyras nupirko sunui kedus, rudeninius batus 2 poras po 8 lt. o basutes pirkome uz 15 lt, nes kokybe buvo be opriekaistu.

2010-05-06 16:11

tiesa, osau basutes isigijau uz 2 lt ( rozines siuvinetos ant platformos neaukstos ) . nereiketu galvoti, jog viskas visu kitu isnesta-lieka ir kitiems .

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-05-06 17:02

Labaiiiiiiii daug randu vaikams gerų dalykėliu, džiaugiuosi, kad jos yra, nes po kiemą nespėčiau pirkti vaikinui kelnių, dabar suplėšo ir metu, nei širdies neskauda.

Mama.lt

Mama.lt

2010-05-06 17:22

nagi idomiai jus cia moterytes...mano drauge lietuvoje sake vakar rado devetuose vestuvine suknele,net nustebau kai pasake kaina TIK 20 litu,o suknele superine...dar prisipirko dzinsu visokiu spalvu po 4 litus,vieni brangesni buvo,nes su kaina dar uz 18 litu...busiu lietuvoje tikrai begsiu po tokias parduotuves pasizvalgyti...

2010-05-06 17:50

as ir eisiu kai grisiu i lt,nes vaikuciai labai greit isauga rubelius,o uz priimtina kaina galima nupirkt tikrai superiniu rubeliu

2010-05-06 18:28

sutinku, kad ir cia reikia siokios tokios sekmes. buna ir tusciu dienu, kuomet nieko gero nerandi...

Mama.lt

Mama.lt

2010-05-10 08:56

cia pora tokiu kur vakar radau sendaikciuose...      img]

"Ponių laimė " -arba dėvėtų prekių parduotuvės
[/img]

3

Viršun ^ | Forumas > Namai > Buitis > "Ponių laimė "...

Šiandien gimtadienius švenčia (137)
Gabija