Forumas > Namai > Buitis > "Ponių laimė...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-04-14 17:16

Mano sunaus kriksto mama dirba prie padevetu tai ir maziui parnesa tokiu drabuzeliu, kad kiti tokiu nenesioja t.y. vienetiniai, o ne taip kai pardej nuperki ir dar du vaikai darzeli tokiais paciais. Kas batus liecia tai as perku bet pirmiausia isskalbiu, nes vaiko koja greitai auga.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-04-14 20:16

Aš pati dezinfekuoju, nereikia man jokių įstaigų  o ne plautų nėra nei minties , kad gali žmonės užsivilkti neskalbtus, na bet gal visokių yra.

Dėl provincijų  tai provincijoje ne ką prastesnis pasirinkimas, tik man humana nepatinka ir tiek  kiekvienas atsirenka pagal save.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2010-04-14 21:59

pas mano mociute kaime atvaziuoja masinos i aikstele sekmadieniais,tai zinokit tokiu geru smutkiu buna matyt kaimo bobutes neisperka geru rubu,joms ne pagal stiliu geresniu galima prisirinkt nei miesto parduotuvese

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 110

2010-04-15 13:30

gytutis 2010 04 14    

abejoju,kad kazkokios istaigos daro batu dezinfekcija...kiek esu buvusi caritas atudavusi visokiu rubu batu.....tai matytumet kokie kalnai batu,rubu,didziausi sandeliai...viena pazystama is lietuvos dirbo caritas vokietijoje tai pasakojo kas ten darosi...as net nesimatuociau neskalbto,nes visi rubai metosi ant zemes pries patenkant i prekyba..

Bet juk ir paprastoje batu parduotuveje galima pasigaut koki pedu grybeli,nes pries tave kas batus matavosi tu juk irgi nezinai,o jie ir nedezinfekuoja batu po kikvieno pirkejo kai jis pasimatuoja,taip pat ir su drabuziais net ir firminej parduotuvej drabuzius matuojasi ivairus zmones...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2010-04-15 13:35

tiesa sakai jurgute86,nieks nedezinfekuoja nei batu nei rubu parduotuvese,o matuojas vien per diena oioi kiek zmoniu

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-04-15 14:24

Nezinau ar daro taip kaip turetu daryti,bet ,kad priklauso dezinfekcija tai jau tikrai.Kai isskalbi devetus rubus,jie visi atsiduoda kazkokiu specifiniu kvapu,ypac kai lyginami,tad man rodos dezinfekcija kazkokia visgi yra...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-04-15 16:36

nemanau, kad nedezinfekuoja ir as. tai butu per daug pavojinga .

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2010-04-15 17:15

teisingai pastebejot kad jie "kvepia" tokiu spec kvapu, vadinasi daro kazkokia dezinfekcija....

o jus zinot kaip ir kodel atkeliauja pas mus sitie "padeveti" rubai ir daiktai?

as kai buvau airijoj dirbau toki darba, kad zmonem i pastus metai lapukus kuriuose parasyta mazdau taip "suselpikt kas kuom galit, gal jum nebereikia o kitiem bus naudingi" kazkas tokio, mintis ta, tai va tuose lapukuose nurodyta diena kada pasiims, zmones sudeda savo atidauodamus daiktus i maisus uzklijuoja tuos lapukus, o mes ryte surikdavom tuos maisus, surinke rajonuose ta vadinamaja labdara, nes tai tikrai budavo labdara  treciosiom salims, o istiesu visa ta labdara lekdavo i konteiniarius furu, ir  vesdavo juos i Lietuva latvija lenkija ir uz tai gaunama pinigus ir nemazus...... naivuoliai uzsineiciai galvoja kad daro gera darba atiduoda vargsmas, o istiesu vargsai tai perka, ir tie rubai budavo iskalbti kiti net islyginti kvepiantys, bet va yra  tokia butinybe kad visa sita siunta turi pereiti dezinfekcija kazkokia ten ir jie specifiskai smirda ......

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

2010-04-19 18:08

Tai ir dabar viskas lygiai taip pat vyksta(manyciau),niekas nepasikeite.Butent uz kai kuriuos drabuzius dar piniga nemaza paima,tik kai jau nebeissiparduoda,tada daro visokias akcija-uz 5lt, 3lt ir t.t.As dabar jau ismokau is savo draugiu ir pazystamu,laukiu kos bus visoms prekems nuolaida,nes kitaip tai ir padevetose galima nusipirkti uz 50lt(mano manimu tai yra per brangu,nors gali buti ir nenesiota preke)

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-04-19 20:51

Gvidutis 2010 04 15    

teisingai pastebejot kad jie "kvepia" tokiu spec kvapu, vadinasi daro kazkokia dezinfekcija....

o jus zinot kaip ir kodel atkeliauja pas mus sitie "padeveti" rubai ir daiktai?

as kai buvau airijoj dirbau toki darba, kad zmonem i pastus metai lapukus kuriuose parasyta mazdau taip "suselpikt kas kuom galit, gal jum nebereikia o kitiem bus naudingi" kazkas tokio, mintis ta, tai va tuose lapukuose nurodyta diena kada pasiims, zmones sudeda savo atidauodamus daiktus i maisus uzklijuoja tuos lapukus, o mes ryte surikdavom tuos maisus, surinke rajonuose ta vadinamaja labdara, nes tai tikrai budavo labdara  treciosiom salims, o istiesu visa ta labdara lekdavo i konteiniarius furu, ir  vesdavo juos i Lietuva latvija lenkija ir uz tai gaunama pinigus ir nemazus...... naivuoliai uzsineiciai galvoja kad daro gera darba atiduoda vargsmas, o istiesu vargsai tai perka, ir tie rubai budavo iskalbti kiti net islyginti kvepiantys, bet va yra  tokia butinybe kad visa sita siunta turi pereiti dezinfekcija kazkokia ten ir jie specifiskai smirda ......

aha sitas dalykas budavo pamenu kad gaudavau i pasto dezute airijoj kai gyvenau tokio pobudzio lapelius

2010-04-19 20:54

as atvirai pasakius nebepamenu kada paskutini karta esu buvusi poniu laimeje,bet kiek pasiklausau is draugiu tai kartais tokias kainas sukelia kad baisu nauja gali nusipirkti uz ta pacia kaina

2010-04-21 20:32

kaip ir visur, klientai renkasi preke pagal protinga kaina. pvz. prisipirkau ivairiu staltieseliu, takeliu, dideliu serveteliu kaledine, velykine tematika tik po 1 lt. uz tokia kaina nei pati issiuvineciau, nei kur rasciau isigyti.

2010-04-22 19:41

Mano viena drauge gerai pasakiusi: tokias parduotuves reikia prisijaukinti(t.y. ismokti jose rasti tai kas naudinga)

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-05-04 18:22

na as irgi kartais apsilankau tokiose parduotuvese.tikrai galima rasti idomiu daikciuku,ir ne tik rubu :) kas uzsiema visokiais darbeliais ir pan,na prie meno zmones,tai manau tokiose parduotuvese daug dalyku vertingu galima rasti :) kaip kad vabalai rase :)  o is rubu jei ka perku,tai dazniausiai kokias vasarines maikutes  :) nes vistiek reikia laiko ir pasiknisti,ir paieskoti,o as jau kantrybes neturiu.ypac kai nera kaip net praeiti per bobutes :D   :D tik spek ziuret kad taves nenutrenktu is vaizdo :D o kainos tai tikrai kad buna kosmines :D  

2010-05-04 18:25

gerai tu cia pasakei simona 26 rimtai bobuciu reikia saugotis,kaip aplink aukso puoda pesasi

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-05-04 18:34

na bet rimtai..kartais net nebejuokinga :D  neduok dieve pirmiau paimsi koki ruba pasiziureti,o nuo kito galo parduotuves atlekia ir vos ne is ranku griebia :D  biski pavojinga :)

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-05-04 20:50

Kartais uzsuku ir as,bet palyginus labai retai.Uzeinu tik i ''Gausa''[cia toks devetu rubu parduotuviu tinklas].Bet ten as praktiskai nieko nerandu.Geresnes prekes iseina pro antra puse.O labai jau nutrintu ir nunesiotu tai man nereikia.O

vat anksciau,iki tos vadinamos krizes,tikrai buvo imanoma rasti geru ir nauju drabuzeliu vaikam.Ir buvo daug pigiau,nei dabar.

Mama.lt

Mama.lt

2010-05-05 08:41

vaivorykste as skaiciau idomu straipsni apie devetus rubus...tai va - tie gerieji rubai dar perrenkami uzsienyje..raso,kad lietuviai plesia konteinerius,vokietijoje,anglijoje...ir perparduoda i kitas rankas lietuviams...o tie veza i lietuva...isivaizduojatjie tie vagys per menesi uzdirba apie 15 tukst svaru....va ir gyvenk nevokdamas,teisingai....

2010-05-05 08:43

zmones bent vogdami uzsidirba siai neramiais laikais .

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-05-05 11:38

Vogdami visais laikais užsidirbo,nereikia nei sunkmečių,tik tiek ,kad dabar jau visiškai suižūlėjo vagys.

2

Viršun ^ | Forumas > Namai > Buitis > "Ponių laimė "...

Šiandien gimtadienius švenčia (137)
Domas