Forumas > Namai > Buitis > "Ponių laimė...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-04-13 13:49

SVEIKOS,pradejom vienoje temoje diskutuoti apie tai ir nusprendziau kad verta sukurti tokia tema,nes paskutiniu metu tikrai daugelis is musu vis dazniau uzsikam pasidairyti i tokias parduotuves.Nors mano patirtis labai prasta sioje srityje(man nesiseka atrasti kazko super),bet tikrai daugelis dziaugiasi ten nusipirkes ne viena kokybiska ,beveik arba nauja ryba uz zema kaina. Tad kvieciu mamutes pasidalinti savo apsipirkinejimo devetu rubu parduotuvese ypatumais

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 79

2010-04-13 15:31

na man asmeniskai nepatynka devetu rubu parduotuves,siaip rubai nera brangus tai perku parduotuvese tiek lt,tiek UK :) o ir  nuolaidu daug buna ;)

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2010-04-13 16:01

mano pusesere tikrai gyvena gerai,bet ji dazniausiai rubus perkas is padevetu..ir patikekit apsirengus firminiais rubais,atrodo kaip nauji is parduotuves pirkti...na cia matyt sugebejimas atrasti ir prisiderinti...

as asmeniskai nevengiu padevetu rubu parduotuviu,daznai randu kas man patinka...o ypac galima rast graziu ir nauju rubeliu maziesiems

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-04-13 16:04

As ir apsiperku kartas nuo karto, bet sau siaip sunkokai randu, matyt nemoku ieskoti.O sunui taip pat perku ir randu tikrai graziu drabuzeliu ir nauju.

2010-04-13 16:11

beje padevetuos dazniausiai nusiperki geros kokybes ruba..o parduotuvej sumokejes apvalia sumele dar nevisada ir bus kokybiskas....vat pirkau lt parduotuvej mergytei patalyne,nu net juokas neima suplojau 70lt,uz uzvalkaliukus,o po pirmo skalbimo ner spalvos......o skalbiau zemoje temperaturoje,ir isvertus i bloga puse....tai va kaina nevisada atitinka kokybe...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-04-13 16:18

humanoje neseniai pirkau golfo tipo bliuzele ( su aukstu kaklu) uz 5 lt ZARA firmos, taip pat Levis velvetines kelnes pilkas uz 4 lt .

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-13 20:37

as rimtai po tokiu pasakymu varysiu i tokias parduotuves...nesu tikrai buvusi,nes vis galvodavau,kad ten nera nieko gero...bet uzsuksiu...o ar tiks cia ir apie sendaikcius ir antikvara pakalbeti???as pinkis rodziau kokiu grozybiu randam sendaikciuose...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 93

2010-04-13 22:46

As kartais su vyresne dukrele einu akiu  paganyt i "devetus". Ne kas kart randam ko nors vertingo, bet jei turim tiksla neiprastai praleist laika, o ne apsipirkt, tai labai ir nenusiviliam. O jei dar padarom madu sou su kokiu nors keistu rubeliu, tai ir nuotaika sau pasikeliam. O kartais, ziurek, ir aptinki netiketu dalyku, uz kuriuos "normalioj" parduotuvej nemaza sumele paklotum. O "devetuose" daznai buna atvirkstine proporcija - kuo daiktelis vertingesnis ar idomesnis, tuo jis pigesnis?..  Bet tam tikrai reikia laiko ir kantrybes...

2010-04-14 09:00

humanoje sukabinta viskas pagal spalvas. taip, matuotis reikia, jei buti visiskai patenkintai ir nenustebti grizus namo su nematuotu drabuziuku . nors vyras perkasi ten dzinsus praktiskai niekad nesimataves-ir gerai. sunui maikutes vasarai, sortus, dzinsus, dzemperius ir kt. perku turguje, dazniausiai-is devetu drabuziu. pvz. sportines aprangos kuprines ( sunertos ant virvutes, kurias ant peties nesioja ) perkame tik ten po 1 lt, nes naujos be kokiu 10 lt nenupirksi, o tarnauja jos ne taip ilgai.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-04-14 12:47

Neaplenkiu tikrai parduotuvių šių, humana man nepatinka, nežinau kodėl nei, einu kartas nuo karto į "Gausą" ten randu tikrai labai gerų rūbų, pvz. nupirkau sūnui vyresniam sportinį kostiumą naują  dar kaina buvo "Adidas" labai faini mokėjau 30 lt. pagal tokią parduotuvę gal ir brangu, bet nauji, orginalūs,natūralus pluoštas, tokie parduotuviai o ho ho kainuotu.

Aš einu geriau 3-6 kartus bet nuperku gerus rūbus nei po 0,50 ct ir nunešiotus, tai ne man

Pati sau nusipirkau orginalius krokodiliukus super visai nenunešioti, kitaip "Crocs" mokėjau 8 lt   ir t.t. labai daug ypač vaikams esu pirkusi, o dabar ypač dažnai stengiuosi užsukti , nes parduotuvių kainos nebeįkandamos darosi .

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-14 13:09

o tai ir batus devetus perkat???as bijociau,nors ir kaip pigiai ir grazus butu...dabar tu ligu,grybeliu visokiu...neeee,nerizikuociau.

2010-04-14 13:14

gytutis 2010 04 13    

as rimtai po tokiu pasakymu varysiu i tokias parduotuves...nesu tikrai buvusi,nes vis galvodavau,kad ten nera nieko gero...bet uzsuksiu...o ar tiks cia ir apie sendaikcius ir antikvara pakalbeti???as pinkis rodziau kokiu grozybiu randam sendaikciuose...

aha tikrai gytutis turi visa karo artilerija ir dar simpatisku puodeliu su lekstutemm........labai grazu

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-04-14 14:08

Nebijau sau batų pirkti, dezinfekuoju išplaunu ir viskas, kad ir bijočiau normalių batų kainų nebeįkandamos, tiek neuždirbam kiek batai kainuoja pas mus , o pirkti po 30 litų tai keliems išėjimams

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-14 14:53

"Ponių laimė " -arba dėvėtų prekių parduotuvės   ikelsiu keleta nuotraukyciu kur pirkau sendaikciuose

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-14 14:54

"Ponių laimė " -arba dėvėtų prekių parduotuvės

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 110

2010-04-14 15:27

Mano pazystama labai megsta vaikscioti po pigius drabuzius,ji kartais randa geru daigtu ir po 1 lt ir kur sveriami buna perka(nors man tai po skudurus kurie sumesti i kruva nemalonu landzioti),yra tikrai geru parduotuviu devetu drabuziu kur rubi tikrai geri ir nesutrinti ir kokybiski,dabar viena atsidarys balandzio 19 d seskines gatveje europietisku drabuziu parduotuve

2010-04-14 16:05

Sveikos,ka tik parsliauziau is Humanos,tad pasidalinsiu svieziausiais ispudziais . Zmoniu labai daug,visi kuicia ,renkasi, prie kabinu eiles dideles ir palaukti nemazai reikejo,bet dabar visos prekes tik 3 lt!!!!!!!!!!!!! Nusipirkau dzinsini svarkeli ir balta sijonuka vasarai(abu beveik nauji).Norejau dzinsus sau,bet is 5 vnt nei vieni man netiko-tai per siauri,tai per trumpi,tai kisenes atsiknojusios ir t.t. Balandzio 19 diena bus naujas asortimentas,tai dabar viska bando issiparduoti. Pries kelias dienas ejau pasidairyti(eidama pas mergaite i darzeli uzsokau trumpam),pirkau megztuka uz 5 lt.-50% lamos vilna. As kazkaip paskutiniu metu vis dazniau uzsuku kaip jau viena minejo pabimbineti,gal penkis kartus ir niekas i akis nekrentamo va koki sesta ,septinta imu ir randu.Nors siaip tai man nesiseka kazka grazaus nusipirkti(dazniausiai).O vaikams esu radusi ir tu paciu maikuciu 100% coton net po 1-2 lt.,mergytei kazkaip maziau pirkusi,nes gal dar ir atiduoda drauges,o va savo berna tai jau bent lauke dralinti tai tikrai turi ka ir dar lieka ka atiduoti

2010-04-14 16:06

Gytucio antikvaras labai grazus

2010-04-14 16:06

humana provincijos miesteliuose skiriasi nuo humanu vilniuje. asortimentas sostineje kur kas geresnis. kedai berniukui, vyriski darbiniai batai buna ne visada, bet geros kokybe, ilgai tarnauja. viskas ir taip dezinfekuojama pries atiduodant tokiu organizaciju i prekyba, bet ir pati sutvarkau, pries pradedant deveti. ligu galima ir kt. prisigaudyti .

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-14 16:48

abejoju,kad kazkokios istaigos daro batu dezinfekcija...kiek esu buvusi caritas atudavusi visokiu rubu batu.....tai matytumet kokie kalnai batu,rubu,didziausi sandeliai...viena pazystama is lietuvos dirbo caritas vokietijoje tai pasakojo kas ten darosi...as net nesimatuociau neskalbto,nes visi rubai metosi ant zemes pries patenkant i prekyba..

1

Viršun ^ | Forumas > Namai > Buitis > "Ponių laimė "...

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Linute