Forumas > Naujagimiai: patys... > Vystymasis > Vis dar nesėdi...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 246

2010-04-10 18:53

sveikos mano berniokas budamas 8 menesiu dar nesedejo ir isivaizduokit mano nuostaba kai karta nakti jis pradejo klykti uzdegiau sviesa o jis stovi lovyteje ir bliauna isikibes i krasta nes nemoka atsisest taip pas mus kazkaip ukstyn kojom isejo pirma stojames o paskui sedim

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 129

2010-04-12 09:59

Sveikos,merginos,ačiū visoms už patarimus,gavom jau mes siuntimą mankštoms,eisim ryt pas gydytoją,kad mus apžiūrėtų,ir paskirtų mankštų laiką,maniškis šiek tiek pasėdi,bet būna,kad nuvirsta sėdėdamas,o iš gulimos padėties jis dar tikrai neatsisėda

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-06-28 21:30

Sveiki, MindaugoMama, butu idomu suzinoti, kaip Jusu suneliui sekasi dabar. Jau turetumet buti metuku, idomu, kiek padarete pazangos per tuos kelis menesiukus, ar padejo mankstos, ka sunus dabar jau moka daryti?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-08-06 13:42

mano ir ilgai neatsisedo jau galvojau viskas aisiu pas daktarus bet sulaukiau pats atsisedo tiktai 1 metu ir po3 men jau vaiksciojo tat kantrybes

2010-08-15 22:57

Sveikutė,LauraBu,mums jau metukai ir mėnesiukas su biškiuku,jau ir sėdi gerai,ir įsikibęs vaikšto,atsistoja visur,pasiima ką nori ir pasiekia,jau ir pastovi vienas su žaisliuku rankytėje,tik dar vienas neina,bet jau manau,kad tuoj tuoj eisim

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3458

2010-08-31 14:06

labas mamos. man idomu nuo kokio amziaus galima pradet mazyli sodint?

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 246

2010-09-01 11:04

sveikos as net negaliu pasakyti kokio amziaus pradejau sodinti pradzioi po piski i save atremdama ir t.t o daba maziausias 9 men netik pats sedi bet ir ropja sugeba ir i spinteles isisukti

Mama.lt

Mama.lt

2011-02-10 07:01

Sveikuyės  :) smagu kad DiamonDs vaikutis jau vaikšto.Mes irgi tokia bėdele turėjome, vėlai pradėjo mano mažiukas sėdėti ir vis atsilieka iki šiol nuo savo bendraamžių... :( Sūnelis pats nesistoja,o ką jau kalbėti apie vaikščiojima...Ir panašu kad nelabai greitai ir begios :( Gydytoja mums išrašė mankšteles, pradesime lankyti ir tikiuosi, nors kažkiek pažengsime i prieki....Nors sako kad berniukai diduma tingesni bet tikrai neramu....

Man idomu ar jums DiamonDs makšteles skyre individualiai ar lankėte su kitais mažais vaikučiais, kitaip grupele?Ir ar jūs pati mankštinote vaika ar per užsiemimus mankštino pati kineziterapeute?Lauksiu ir kitu nuomoniu

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-02-10 11:34

orchideja, dar nepanikuok kad atsiliekata nuo bendraamziu.. as irgi jau buvau sunerimusi kad mano vaikas nevaiksto,nebando stotis.  maniske 13menesiu ir dvieju saviciu pradejo vaikscioti, savaite anksciau ji pradejo stotis, nuo tecio iki manes atbegdavo,per kamvbari,laikydamasi kur spinteliu ejo.. o po savaites kieme paleidau mergina ir pakankamai tvirtai ejo. na bet paskui labai greitai issimiklino kojytes. kai pradejo vaikciot tai buvo birzelio vidurys, liepa jau su pussere lakste po kiema. aisku bijojo slenkscius perlipti taciau viska palaipsniuj ismoko. o va mano pusseseres dukryte 14menesiu pradejo vaikscioti.

Mama.lt

Mama.lt

2011-02-10 13:28

Seip dar normaliai, yra daug kas kad vaikssciot pradeda tik 1.5 metu, o ir ziu viena diena atsitos ir prades eitui, tie vaikuciai tokkie nenuspejami.Bet manksteles labai reikalingo ir jos reikalingos ne tik kad vaikas vaiksciot pradetu o nuo pat gimimo, jai vaikas nemankstinamas tai kaip jis gali atsisest ar vaiksciot anksciau pradet jai jo reumenukai silpni visai, juos juk kaip ir suaugusiam reikia mankstinti ir nuo pat gimimo.Taip kad tik pirmyn i manksteles ir viskas bus gerai.Vienos pazystamos vaikas ir 12 men dar nesistojo net ir matesi kai statai kad vaikas nestovi tvirtai - silpnos kojytes, sakau ar duodi vaikstyne vaiksciot sako jo , bet jam nepatinka ir kai atveze vaikstyne, nu kur tau aukstis toks padarytas kad vaikas vos kojom zeme liecia, tada nuleidom kad vaikas istiesus kojytes butu atsistojas, o sulenkus sedetu, taip vaikas sokineja, mankstinasi kojytes ir ka sau manot jis ne tik kad mielai lakste su vaikstyne bet jau po 3 sav. zenge pirmus zingsnelius.Taip kad mielosios, mankstinti, mankstinti ir dar karta mankstinti

2011-03-05 14:40

Sveikutė,Orchidėja,mes mankšteles lankėm su kitais vaikučiais,mankštukių grafikas buvo sudarytas kas pusvalandį,mankštino pati kineziterapeutė,o aš tik namie bandžiau saviškį mankštinti,bet nelabai man kas gaudavosi.

Mama.lt

Mama.lt

2011-04-03 12:53

Na ką, mūsų pažengimai tokie būtų...Atsistoja prisilaikydamas, stovi prisilaikydamas, bando su viena ranka prisilaikės stotis,ropoja iš pasiutimo.... :D Tai galiu pasakyti mūsų pasiekimai iš lėto, bet užtikrintai žengia į priekį...Labai norėtųsi kad bent iki 1m.5mėn.pradėtų vaikščioti ,juk panelės lauke jau bėgioja,tai vaikinukui irgi negalima nusileisti  :D

Mama.lt

Mama.lt

2011-07-14 17:44

Mamytes,tik turekit kantrybes jusu vaikiuciai tikrai sedes,stoves ir vaikscios.

As labai panikavau kaimusu mazojinesivatre,nesedejo ir nevaiksciojo.Kadangi truputeli atsilikinejo vystimasis...Bet dabar viskas gerai.Laksto kaip vijurkas,daro tvarka namuose.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 207

2011-08-11 20:32

kai mano mazajai suejo 9men,tik tada ji pradejo pati sestis,lovyteje isikibusi stoveti :)

Mama.lt

Mama.lt

2011-08-11 20:33

Kadangi rečiau užsuku, bet  ateinu pasidžiaugti, kad mano sūnelis jau gerą mėnesiuką vaikšto ir net bando bėgioti. :) Kaip juokaujame tas jo vaikščiojimas kaip pingvinuko, bet svarbiausia tikslas ir rezultatas !!!o kitoms mamytėms susidūrusioms su panašiomis bėdelėmis noriu palinkėti svarbiausia kantrybės ir  neskubėti svarbiausia...Aišku sunku, kai aplinkui prisiklausai visokių kalbų, bet bus viskas gerai :)

Sėkmiukas :)

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-08-12 14:54

orchideja sveikiname su pasiekimais  :)

Mama.lt

Mama.lt

2011-09-26 17:40

Ačiū labai Simona26

2

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Vystymasis > Vis dar nesėdi...

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Gerda