Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Jauna mamytė

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-09-21 11:00

vabalai 2010 03 29     Drugelis 2010 03 29    

O mano nuomone 25 metu pagimdžiusi moteris  ne jauna mama. manau jauna iki 25. Nuo 30 jau vadinciau vyresne mama o tarpas nuo 25- iki 30 metu normali mama :) :)

normali mama , o nuo 30 iki 40 m. kokia? senute ?

Sveika, niu ne :) ne senute irgi normali ;)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3458

2010-09-21 12:27

Mano mama mane pasigimde budama tik 18.5 :) Dabar esam tikrai artimos ir ji labai mane supranta ir suprasdavo. As niekada nenorejau susilaukt vaiku anksti kaip mano mama, savo maziuko susilaukiau budama 25 ir manau pats tas, nors kai suzinojau, kad pastojau sunerimau... aisku man db sunkoka, nes as labai megstu buti aktyvi, o dabar tenka visa tai prisabdyti. Juk cia ne pasaulio pabaiga :O Bet manau ateis tas laikas kai galesiu vel palakstyt ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-08-15 17:26

nieko prieš jaunas mamytes,pati pagimdžiau 18 ;D

Mama.lt

Mama.lt

2011-08-24 18:01

Sunu gimdziau atsventusi savo 25 gimtadieni,jam dabar 16 metu.O dukryte budama 38,jei 3 metukai.Esu labai laiminga vis dar jaune mamyte ir nesigailiu del nieko.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2011-09-07 15:49

As taip pogi nesu nieko pries jaunas mamas nes pati pagimdziau wos 18 :) na zinoma ira wisokiu mamu kartais wiresnes tiek nesugeba rutpintis wajku kiek jaunesnes o kartais atwirksciai :) tai manau kad amzius neturi itin dideles reiksmes :)  

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2011-09-08 13:41

nieko pries neturiu jaunas mamytes,nes savo pirmaji sunu pasigimdziau vos sulaukusi 18m....kita syk tos jaunesnes geriau augina nei vyresnes

2011-10-17 13:55

O beto ir vaikam daug smagiau kai mamos janos :)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-10-22 20:47

as pirmaji pasigimdziau 24. mano "planas" nuo paauglystes buvo pirmojo susilaukti iki 25. gimineje atveju yra tokiu, kad pasigimde virs 40 pirmasias atzalas. ir dabar atrodo, kad ne teveliai su vaiku, bet seneliai...

Mama.lt

Mama.lt

2011-10-22 21:06

AS irgi uz jaunas mamytes, pirma dukrele pagimdziau budama 18 o antra pasibelde 21  dabar visos    

laukiam broliuko ... Na tik tikimes kad ji turesim 

2011-10-28 18:02

as asmeniskai esu uz jaunas seimas 

Mama.lt

Mama.lt

2011-11-07 14:05

Juk smagu jauni tevai ir jauni seneliai.Kam kaip gaunasi tas taip ir gyvena....

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 8

2011-11-25 08:49

MAMYČIŲ SVEIKATA PO GIMDYMO.

Seminaras – mokymai moterims po gimdymo

SAVĘS PAŽINIMAS NAUJAME VAIDMENYJE

Pakitusios kūno linijos, hormonų audros,
nuovargis, laiko stygius sau, artimųjų ir
visuomenės abejingumas, savęs nuvertinimas,
konfliktai šeimoje, pogimdyvinė depresija...

Su šiom ir daugelių kitu problemų susiduria moteris gimus vaikeliui!!!

Kaip susitvarkyti su nauju vaidmeniu ?
Kaip pasiekti harmonijos visose gyvenimo srityse?

Prioritetų išgryninimas, problemų sprendimai ir vidinio potencialo išlaisvinimas.

Seminaro metu dalyviai:
• Išsigrynina statusą, tikslus, norus, poreikius, problemas;
• Sukuria aiškų veiksmų planą - kas esu, ko noriu, nuo ko pradėti, kuria linkme eiti, kaip dirbti;
• Išsprendžia savo vidinį konfliktą;
• Sukuria ramybės, laimės, aiškumo pojūtį;
• Atstato savivertę, pasitikėjimą savimi, aplinkinių simpatija.

Mokymų vedimo principai:

Treniruočių (paskaitų) metu remiamasi koučingo principais, kurie padeda žmogui suvokti pokyčių naudą, užsibrėžti ambicingus tikslus ir numatyti konkrečius žingsnius jų link.
Naudojami efektyvaus mąstymo ir harmoningo bendravimo įrankiai pagal E. Goldratt’o TOC for education.

Seminarą - mokymus veda asmeninio efektyvumo trenerė, lektorė -
Renata Ložienė.

Organizatorius: Vaikų priežiūros kambarys „CIPUKAI“
(PC Akropolis, Klaipėda)
VISA INFORMACIJA TELEFONU: 862417769

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 21

2012-02-09 15:22

mano klasioke nesenei pagimde mergaite... ji buvo paselus jei rupejo tik vakarelei... bet kai aplankiau db ji pasikeitus jei rupi tik eli (toks mergaites vardas) ji pasake nors ir mane paliktu mergaites tetis man butu nesvarbu nes as turiu eli ir man nieko daugiau nereikia... tai va as uz jaunas mamas nes jos supranta  ir kovoja uz save ir savo vaukuti... o jei tik 17 metu.. gerbiu ja ir kitas merginas kurios gimde ir myli savo vaikucius...

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2012-02-09 18:49

as labai papriestarausiu,zinoma vaikas visada rupes,bet be antros puses auginti vaika yra ziaurei sunku,tokio amziaus budama kur vaika paliksi kur dirbti eisi,kas islaikys ,gerai jei teveliai padeda o jei ne kas tada,lt vienisom mamom tikrai jokios paramos nera is valstybes,as nesmerkiu tokias mamas pati auginu dukra ir nezinosi kaip gali buti ateityje bet tikrai nenoreciau kad jauna pagimdytu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 92

2012-02-09 22:29

as uz jaunas mamas, mane mama pasigimde 18kos,as pirma pagimdziau menesis po 20m gimtadienio,ir dabar laukiuosi 3 budama 25m.

1.  vaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotėvaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotė

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 21

2012-02-10 15:00

tai zinau kad sunku nes mano sesute pasigimde 16m ir kas isaugino stipru grazu berniuka kuris viska moka... ir jo tetis net db eidama ir susitikdamas nesugeba pasisveikinti.. bet mano sesuo sugebejo ir mokitis ir pabaigti mokslus su leliuku tik reikia rysto ir paramos nesakau kad jei niekas nepadejo, aisku padejo mama as ir tai padejau, o db ji gyvena su kitu ir savo sunumi ir jau vel laukiasi kito...  tiesiog galim ir jaunos isauginti vaikus ir be tu tevu... juk nepasirinksi kada tau vaikutis gims. as dziaugiuosi kad ji nesidare aborto nes nebutu turejos tokios laimes kaip db jei jus kurios manote kad blogai pasigimdyti jaunai tai klystate... ir beto ne piniguosia laime ir jei tik galvosi apie pinigus nieko gero ir neiseis...

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2012-02-10 15:03

yra du skirtingi dalykai kuriu nereikia maisyti tai netyciukas ir kai proto ribose suvoki kad nori vaiko ir darai tai speceliai,mergaite pagyvenk del saves kol tik gali

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2012-03-06 22:40

Sveiki!

Na ivairiu yra paaugliu, vienos pagimdo ir palieka tevams ar seneliams priziuret kol pati tusinsis kazkur. Aisku as neko pries jaunas mamytes, bet galva ant peciu irgi reikia turet, reikia is pradziu gerai pagalvot pres pastojant. Ar tikrai nori turet vaikuti ir ji priziuret, keltis kas 2-3val. maitint vaikuti, sauskelnes keist, ir t.t.?!   Man paciai yra 17 metu, ir jau senei noriu turet vaiku, aisku kad per jauna esu tam, bet as vaikus devinu, ir ne viena karta esu ziurejus vaikucius ivairiu amziu ir naujagimius ir kudikius ir truputi veresniu amziaus vaikucius.  Jau zinau kaip reikia priziuret vaikucius, ir galvojau apie pastojima ir apie visa kita. As pasirengusi esu jau tapti mama... Ir zinau kad busiu gera mama!

Tigi jaunos mamytes pres pastojant gerai pagalvokit... SEKMES BUT MAMA

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 18

2012-09-08 10:37

Prisijungsiu ir aš prie šito pokalbio, pati save laikau jauna mama - laukiuosi jau beveik šešis mėnesiukus, man dvidešimt, o pagimdysiu jau dvidešimtvienerių :) Žinoma manau yra didelis skirtumas tarp moterų kurios pasigimdo vyresnės - nes jaunajai mamai dar vistiek pakirbės kur nors pašonėje mintis - gal per anksti? Matau savo drauges kurios dar tik studijuoja ir pirmos meilės problemas gliaudo, ir keista kad tiek nuo jų mane jau skiria , tačiau esu labai laiminga. Kaip sakiau pasigimdysiu sau geriausią draugę (taip, taip, tai mergytė). Mano pačios mamai dabar tik 40 , aš jos nuolatinis ramstis, kaip ir ji mano, ir dabar, kai aš jau gyvenu sau, ji toliau gyvena aktyvų gyvenimą, ir linksminas ne praščiau. Gal man gtik liūdnoka kad aplink nėra mano amžiaus mamų, tai šiek tiek smaugia vienatvė. Bet nieko, greit turėsiu laaaaaabai daug veiklos :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6

2012-10-04 11:11

as pries labai jaunas mamas gal ir pries,pati pastojau 18m pagimdiau 19 :)

Sveikos kada jusu mazyliu gimtadienis :)   

3

Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Tomukas