Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Jauna mamytė

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-03-18 15:30

bet nevisom taip buna brazde...

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-03-18 15:54

taip pritariu, net nesiginčyju kas jau lemta tai jau lemta vienoms greičiau kitoms vėliau patirtį tą motinystės jausmą- džiaugsmą

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 292

2010-03-19 01:05

as taip pat esu jauna mamyte man 25m.augini tris vaikucius ir labai esu laiminga juos turedama :)

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-03-19 08:02

saunuole dzesta.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 292

2010-03-19 09:46

aciu :)

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-03-19 13:01

Aš skaitau save jauna mama  labai lbai džiaugiuosi, kad pirmą sūnų pagimdžiaubūdama 20, dabar esame draugai jam jau devyni vasarą bus, o mažajam netrukus 2.

Kiekvienai moteriai ateina savas laikas ir pasirenka pačios, nori ar ne vaikelio.(nekalbu apie 14 metų)

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-03-19 13:39

O as asmeniskai 16-21 m. skaiciau kad man dar baliai festivaliai labai rupi, nuo 21-24 m. galvojau kad dar anksti nes esu jauna ir vis dar neatsilakscius, bet pastojau budama 24m. ir kaip maniau mano gyvenimas zlugo.Gimus maziukui keicias viskas, o ypac reikejo savo poreikius pamirsti, teko man keisti gyvenimo buda.Nemeluosiu kad buvo sunku ir ziauriai sunku, bet dabar esu patenkinta.Ko gero jei ne dabar , tai nz kada buciau panorejusi tapti mama. Tai moralas toks: vienos buna pasiruose ir 16 m. tapti mamomis (nors pacios dar vaikai), kitos ta supranta tik pagimde ar pastoje, o trecios mamomis nenori buti, joms tai nereikalinga. O jauna ar vyresne jokio skirtumo, svarbiausia suprasti kad turi vaika ir turi juo rupinti, jausti atsakomybe.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-03-19 14:40

Na jei susilauki vaikelio 19-20metu,manau pats tas.Nes 16-17 metu tikrai nemanau ,kad jau yra tam pasiruosusios.As pirmosios susilaukiau 24 metu.Bety tikrai nebuciau norejusi,kad budama 24 metu,jau buciau turejusi 8 metu vaika.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2010-03-19 17:24

nemanau kad merginos  kurios susilauke 16 -17 norejo laaabai...galbut taip isejo.....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 19

2010-03-21 22:17

esu jauna mama ir tuo patenkinta. kai pagimdziau, tai uz dvieju menesiu suejo 21m. dabar dukrytei greitai bus 2 metai. taip, esu pagal amziu jauna, bet viduje subrendusi motinystei. ir niekam neatiduociau auginti savo mazosios, nes ji turi mane-MAMA. su ja bunu diena nakti ir atiduodu visa save. na dar turime aisku gera teti  manau sunku toms jaunoms, kurios yra vienisos paliktos ir neturi jokio pagrindo po kojomis. na o siaip kiekvienai savas laikas. kiekviena mama mylinti ir besirupinanti savo vaikeliu, verta pagarbos. ir nesvarbu kiek jai metu, kokia jos socialine padetis. juk ji mama, o tam mazam zmogeliui ta mama yra visas pasaulis!! uzuoveja nuo visu blogybiu ir negandu siame pasaulyje.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 607

2010-03-22 13:29

as jauna mama, 19 m. ne kiek nesigailiu kad jauna pasigimdziau,i viska galbut lengviau ziuriu. giminaite gimde 31m. tai vos neisejo is proto,kas kaip kur ir kada.labai bijojo ir pns. tai manau tie metukai vistiek daro savo...o man smagu manau bus kad pati busiu jauna ir vaikams busiu kaip drauge,gal ir geriau suprasiu juos.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2010-03-29 12:36

Aš taipp pat esu jauna mama :) gimdžiau kai man tik tik buvo suėję 19 metų :) ir nieko...buvau laiminga kai sužinojau jog laukiuosi :) ir gimdymas toks lengvas buvo, ir greitai atsigavau...žinoma nešneku apie visiškai jaunas mamytes tai 14 - 15 metų, bet visko būna...manau čia nuo žmogaus priklauso...Jei turi atsakomybės jausmą, jauti, kad tikrai gali, tai tada čiki...kaip kažkas čia jau minėjo, ne nuo amžiaus priklauso ar gali būti mama, ar nea :)

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-03-29 15:32

O mano nuomone 25 metu pagimdžiusi moteris  ne jauna mama. manau jauna iki 25. Nuo 30 jau vadinciau vyresne mama o tarpas nuo 25- iki 30 metu normali mama :) :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-03-29 15:53

Drugelis 2010 03 29    

O mano nuomone 25 metu pagimdžiusi moteris  ne jauna mama. manau jauna iki 25. Nuo 30 jau vadinciau vyresne mama o tarpas nuo 25- iki 30 metu normali mama :) :)

normali mama , o nuo 30 iki 40 m. kokia? senute ?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 8

2010-04-20 00:05

nemanau kad buti mama amzius baisia ka reiskia, aisku kai esi nepilnamete negali jaustis saugi materialine prasme. Taciau esu maciusi tokiu mamyciu kurios labai jaunos ir priziuri savo vaikelius net budamos vienos, o vyresnes dar palaidesnes neziuri vaiku. Tikrai man kartais vyrenems mamoms norisi pasakyti keleta zodeliu kad nurengtu vaika kai buna akropolyje nes jis sukaista, nesodinti ant grindu vaiko...man 20 mama tai yra ir taip aisku kad negalima daryti... Ir kiek pamenu kai ejau i mokykla ir darzelyje visada vaika apsnekinedavo kieno teveliai jaunesi, tokurio jaunesni tas vaikas tada pats laimingiausias nes turi jaunus tevelius, aisku tai juokinga taciau vaikams tai labai svarbu. Siek tiek juokinga kai gerokai vyresne moteris pasigimdo vaikeli kai gali suabejoti ar ten mociute ar mama.

As vis delto esu uz jaunas mamas!

Triusiuku seimynele

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 16

2010-04-20 09:20

Doriuks 2010 03 19    

O as asmeniskai 16-21 m. skaiciau kad man dar baliai festivaliai labai rupi, nuo 21-24 m. galvojau kad dar anksti nes esu jauna ir vis dar neatsilakscius, bet pastojau budama 24m. ir kaip maniau mano gyvenimas zlugo.Gimus maziukui keicias viskas, o ypac reikejo savo poreikius pamirsti, teko man keisti gyvenimo buda.Nemeluosiu kad buvo sunku ir ziauriai sunku, bet dabar esu patenkinta.Ko gero jei ne dabar , tai nz kada buciau panorejusi tapti mama. Tai moralas toks: vienos buna pasiruose ir 16 m. tapti mamomis (nors pacios dar vaikai), kitos ta supranta tik pagimde ar pastoje, o trecios mamomis nenori buti, joms tai nereikalinga. O jauna ar vyresne jokio skirtumo, svarbiausia suprasti kad turi vaika ir turi juo rupinti, jausti atsakomybe.

labai pritariu,esu tos pacios nuomones,pastojau "netycia " 21metu..baisiai issigandau,nes nebuvau dar pasiruosusi...nne ta sgalvoje buvo dar,norejau mokytis,dirbti ir gyventi dar savo malonumui... bet su to laiku dar ne vyru bet tiesiog vaikinu,kuris vyresnis 5 metais uz mane buvo,labai dziaugesi kad taip ivyko,pasiule teketi(iki tol jau gyvenome kartu 4 metus) tai as is "issilidziau " kaip sakant... na dabar budama 25 metu esu 3 vaiku mama,labai sunku,nes noresi ir mokytis ir kazkur vistiek dar islekti,bet nera tos galimybes... bet vistiek dziaugiosi kad turiu tiek leliuku,ne kiekvienai lemta... kita ir 30 nori,bet negali...

o seip manau kad pats laikas butu 25 metu pirma vaikeli tureti,ir nieko cia ne velu... labai jau mada dabar anksti gimdydti,kaip mano mociute sako-vaikai vaikus gimdo... nemanau kad 18metu mama sugeba taip gerai pasirupinti vaiku kaip 25 metu... 18metu dar ne tas galvoje,nera to tiknkamo atsakomybes jausmo,gal but cia kazkas isizeis,bet cia nieko asmenisko,cia mano nuomone... liginu save,kai masciau budama mama 22 metu ir kaip dabar mastau budama 25 metu...

pigu,kokybiska,grazu-pirkti smagu! : http://public.fotki.com/tikjums/

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 8

2010-04-20 13:29

Na cia jau istikro sunku ka cia pasakyti kada moteris yra psiruosusi buti mama, vienos buna rimtos ir jaunos budamos o kitos ne, neissivaiksto, vaiku nereikia. As esu jauna mamyte bet vis tiek mokinuosi, aisku sunku bet apsileisti sau neleidziu nes noriu baigti mokslus nes jei nukelinesiu tai niekada ir nebepabaigsiu. Nenoriu buti priklausoma nuo vyro noriu buti nepriklausoma ir nesvarbu manau kiek metu, svarbu jei sve materialiai islaikai tai tada saunu. O savo vaika visada mylesi ir tik mama pati zino ko jos vaikui labiausiai reikia. Kai gime manoji mazyle pergyvenau labai kad nemokesiu elgtis, bet kai pagimdziau viskas savaime uzgime, aisku jei kas neaisku klausiu mamos, ji visada padeda. Svarbiausia kad nepaliktume savo vaikeliu ir juos augintume kaip tik galime!

Triusiuku seimynele

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 65

2010-08-17 16:43

aisku nesu labai uz kai gimdo 14 - 17 metu paneles, juk patys tie labiausiai pasele metai... bet jei manes klaustu patarimo, turbut ir tokiai jaunai mamai liezuvis neapsiverstu pasiulyti daryti isvalymo... Sita dalyka pateisinu tik vienu atveju, jei vaikui nustatomi kazkokia tai zymus apsigimimai ar sunkios ligos.

Bet kita vertus 40metes mamos .... vaikui baigus mokykla jos iseina i pensija... tikrai pamacius tokia mama su mazu vaikeliu greiciau pagalvociau kad tai mociute

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-08-18 08:34

kartais 16 metu mama buna labiau subrendusi nei 25 metu,cia manau daug kas priklauso nuo pacio zmogaus,juk negali buti visi vienodi,kas kiek atsakingumo turi,as pastoviai dabar pasiziuriu laida 16 metu nescia,kai pagalvoju kaip joms sunku patys dar vaikai,norisi paselti mokykla nedabaigta ir se sau mazas kudikelis ant ranku,na bet kaip bebutu toks jau gyvenimas vieniem dievas duoda anksciau vaikus pasigimdyti kitiem veliau,

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 25

2010-09-20 13:38

Na as jau laaabai jauna mama esu Ir tuo labai dziaugiuosi Nesvarbu kiek metu,svarbu atsakomybes jausmas! O tokio neturi net kai kurios vyresnes mamytes As su savo panom,kai uzaugs kaip drauges busim! Dziaugiuosi vienu zodziu ir nei kiek nesigailiu,kad anksti tapau mama

2

Šiandien gimtadienius švenčia (189)
Emilis