Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > Ar tarėtės iš...
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
9
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2011-01-25 16:06

Niu keliam temuke i viršu, nes labai aktualu ir idomu :)   Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 207
 
2011-01-25 17:42

Pirma karta tariausi,bet labai nusivyliau.akusere begiojo is vienos palatos i kita.O antra karta nesitariau,vakare atvaziavau  i gimdymo namus, pagimdziau ir viskas :) seseles geros buvo,vis ateidavo paklaust kaip sekasi  abu kartus gimdziau Vilniaus GM.beje,ten suremontuoti dusai ir tualetai 
 
 
 
 
Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432
 
2011-01-26 10:28

Tariausi su pirma - kadangi buvo komplikacijos tėvai iškvietė greitąją ir skambino dakt. ar bus, o ji sako - ma išeiginė... Nu krc....  Ir be to turiu lb daug kaltinimų... Bet ačiū dievui mes gyvos...

Su antra tariausi tai CP darė prižiūrinti daktarė, ji man ir ir pirmą operaciją darė - labai džiaugiuosi


 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2011-01-26 14:25

Bet aš pvz nesuprantu, tares žmonės o daktare pvz kai atostogauja, arba  jai išeigine arba nakti gimdo  žmogus paprasčiausiai neatvažiuoja, nu aišku galima ir daktare suprasti jog atidirbus nnn valandu reikia poilsio nes ryte vėl sunkus darbas, bet tada nu vat rizikinga tartis, žinau darh atvėju kai daktare paprasčiausiai neatvažiavo Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
 
 
Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078
 
2011-01-26 14:28

Tariausi abu kartus.Visokių atvejų būna,bet  šiaip turi žinot kas per paukštis tas daktaras.Jei ima pinigus ir parduoda savo paslaugas ,tai privalo atvažiuot kad ir naktį. Aš sakau iš savo patirties,mes taip sutarėm,kad jei ją ,tai skambinu bet kada ,nežiūrint į paros metą.Visgi  tūkstantėlis į kišenę....galima ir naktį atsikelt.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2011-01-26 14:40

 Tai jau taip vover taip turi būti, bet neperseniausiai su pažystama kalbėjaus sake susitare sumokėjo,gimde pas ta daktare kur pagimde pirma vaika, nu ir ka skambino sako man jau kaip ir viskas daktare gal atvažiuosit buvo apie 22 val, o dakrate 20 val darba baige, tai daktare ir sako  nu manau iki ryto nepagimdysi ir daktare atvažiavo ant 8 ryto i darba o pažystama pagimde 4 ryte :) Ir daktare supranti nes pailseti reikia, nu ir kažkaip . pradedi tada galvoti kaip čia geriau susitarti :) ar tada nesitartiVaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
 
 
Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078
 
2011-01-26 15:22

Tai tokio ten ir žmoniškumo ,jei paima pinigus ,o pati neatvažiuoja.Apie tokias greit kalbos sklinda

Na nežinau ,man asmeniškai su tokiom pradažnom neteko susidurt ,manau kad ir neteks,bet girdėjau ir aš tokių variantų. 


 
 
 
 
Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288
 
2011-01-27 14:58

Aš tubūt dar kartą pasikartosiu :) Kaip ir tariaus, kaip ir nesitariau :) Tariausi su akušere, kur priėmime dirba, ir kai atvažiuoji gimdyt, jin tau parenka geresnį daktarą iš esamų ir akušerę.. (aišku visiems pinigėlių duot reikėjo, bet ne 1000lt). Likau patenkinta :)   Jei, Drugeli, reiks rašyk AŽ numeriuką parašysiu (tikiuos nepasikeitęs), čia VGN :)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2011-01-27 17:26

kabuke 2011 01 27    

Aš tubūt dar kartą pasikartosiu :) Kaip ir tariaus, kaip ir nesitariau :) Tariausi su akušere, kur priėmime dirba, ir kai atvažiuoji gimdyt, jin tau parenka geresnį daktarą iš esamų ir akušerę.. (aišku visiems pinigėlių duot reikėjo, bet ne 1000lt). Likau patenkinta :)   Jei, Drugeli, reiks rašyk AŽ numeriuką parašysiu (tikiuos nepasikeitęs), čia VGN :)

 ačiukas Kabuke

 Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
 
 
Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023
 
2011-01-27 19:53

nesitariau.. airijon kai nuvykau tai jau buvo pradejes 8menesis eiti, tai pakol uzsirasiau ten pas juos ir pan.. kai viskas be jokiu komplikaciju tai ir akusere gera buvo :D nors ir siaip labai gera mergina pasitaike- kazkur jei nesuklysiu apie 9val ryte mane nusivede i gimdykla, o pagimdziau tik 8valanda.. tai visa laika ji su mumis buvo, net man nugara pamasazuodavo, as net nustebau kai ji manes paprase leidimo kad isleisciau ja papietauti.. tegu eina kol dar gimdymo net zymiu nesimato :D o ir siaip bevalgydama vis atlekdavo pas mane kas 5min patikrinti mane kaip jauciuosi..na tikrai labai faina mergina. daktaras tik karta buvo atejes, paziurejo i mano dokumentus, kazka biski paklabejom ir isejo.. visus dalykus akusere padare. ji pati pasisiule, nes gal galvojo kad pries daktara vyra galiu nejaukiai jaustis :D apie kysius jokiu kalbu net nebuvo.. kita diena vyras nupirko didele puokste geliu ir jai padekoju nuo musu visu triju kad taip rupinosi mumis, tai ji net apakusi buvo kad geliu padovanojom..juk ne auksines geles, paprastas mandagumas..

kas del lietuvos situacijos.. suprantama- ir gydytojai zmones yra, jiems irgi reikia pailseti.. taciau tokiu atveju gal geriau tada isvis tegu daktarai nesitaria kad va butent as priimsiu tavo gimdyma. o jei jau susitarei tai jau ir uztvirtinkit tuos aspektus kad nakti, per atostogas ar iseigines kad gydytojas atvyktu..


  
 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2011-03-01 15:44

Labukas visoms busimoms ir esamoms mamytems!!!

kadangi gyvenam kaune.Tai  pirma sunu ,pries 16 metu gimdziau kauno 2 ligoninej,nors gime 8 menesiu.O dukryte pries tris metus gimdziau klinikose.

Su niekuo nesitariau,nieko nemokejau niekam.Per abu gimdymus personalas buvo labai geras,ir prieziura gera.vistiek Viska tenka paciai iskentet,skausmus ir gimdyma.Laikui begant viskas pasimirsta


 
 
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 280
 
2011-10-04 15:26

Suradau sia temuke atsitiktinai ir nusprendziau pasisakyti. Gimdziau pirma karta-nesitariau, nors laaaaaabai bijojau, nemoku net apsakyti, bet tikriausiai visoms cia taip :)

Is pat pradziu tai net minciu nebuvo, kad nesitarsiu. Lankiausi pas gera specialiste, bet ji labai jau dovaneles mylejo, ir tiksliai zinojau, kad jei susitari tai niekada nepaveda. Na tai va, bet vyro bendradarbio zmona dirba vienuose is gimdymo namu. Pasiskabinau jai , o ji man taip atvere akis, kad net nemoku jai apsakyti. Sako juk paciai vistek reiks pagimdyti, ar tau nuo to geriau bus, kad prie taves prieis ne 10 kartu , o 5 kartus, Visas kolektyvas yra geras. niekas blogiau savo darbo nepadarys nei turi padaryti. Na tai va, nesitariau. Pamaniau kad kai nuvaziuosiu tada ir bus matyti situacija , tai gydytoijai kuri bus prie manes ir akuseriai atsilyginsiu. taip ir buvo. Tik esme tame, kad  dare CP pinigeliau maziau reikejo, nei tariantis, prieziura gydytojos puiki, akusere nuostabi. jei kada nors nuspresiu gimdyti antra vaikeli, tai tikrai nesitarsiu, tik jau vaziuosiu ne tuos pacius GM, nes labai nepatiko aplinka ir tt. O kolektyvas kuris gauna pinigu visuomet mielas buna  :) Tai tiek tos mano patirties
 
 
 
 
Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 114
 
2011-11-29 15:05

 Pirma vaikeli gimdziau pries 2 metus nesitarusi KMUK. Viskas praejo normaliai, pagimdziau pati, akusere visai nieko. Nors ir kalbejo grieztu tonu, bet is kt puses tai suprantama - juk man pirmas gimdymas, REALIAI as nlb suvokiau kaip viskas bus. Ir ginekologe puiki moteris pasitaike, net uz rankos laike (o uz kt rankos - vyras) :) Po visko liepiau vyrui nueiti i parduotuve ir nupirkti lauktuviu. Taip ir padare. Padave akuserei ir si buvo labai patenkinta. Ir tas gimdymas mums "kainavo" apie 50 lt viso labo. Db laukiuosi antro leliaus, galvoju vel gimdyti Klinikose. Su niekuo nesitariau ir neplanuoju. Is vienos puses tai yra mano principas: kdl as turiu moketi uz savo skausma? Juk man nuo to nei maziau, nei daugiau skaudes. O is kt puses - finansine padetis. Jei galimybes leistu - tai duociau, bet kai nei tada leido, nei db, tai nera reikalo savo smaugti, kad tik duot. Na gydytojas PRIVALO priimti gimdyma, tai yra EXTRA atvejis, dar kt tariant - BUTINOJI PAGALBA! Ir jie PATYS pasirenka sia sriti is daugelio kitu medicinos sriciu. Tad bukime visi zmonemis ir viskas bus daug paprasciau. Svarbiausia, kad vyras ar kox kt artimiausias zmogus dalyvautu gimdyme. Tada ir tie gydytojai kt ziuri.


   

 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2
 
2012-01-03 16:08

Kazkiek tariausi. Kadangi pas ginekologa lankausi toje pacioje ligonineje, kurioje gimdysiu. Bet nors gimdymas jau ir labai arti, nejom apziureti gimdymo kambario ar palatos.
 

 
 
 
 
Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 380
 
2012-01-03 17:36

nesitariau nei pirma kart nei antra. pirma gimdyma saunus daktarai buvo labai atrode, atmosfera ir elgesys buvo nuostabus , bet prieziuros po gimdymo jokios. grizau i ta pacia ligonyne su uzdegimu dare abrazija, placenta buvo likus 3 sav ir ten pradejo gest. tad vos koju nepakraciau, 42 temparatura buvo,kraujo uzkretimas.

antra gimdyma ir nesitariau, norejau tartis, bet tuo metu labai sunki materialine padetis buvo. likau viena su vaiku + dekrete, o duot reikejo nemazai 100 lt neatsipirksi. pagimdziau netiketai 8 men. Pagimdziau velyku ryta,tad prie manes priejo jau kai pradejau rekt visu balsu kviest , ir dar pabare kad rekiu, o ka man daryt jei jau jauciu kad galvute jau islindus....kai patys pamate tai issigando, bet viskas gerai baiges, prieziura tai gera po gimdimo buvo .

bet cia as tik tokia "laiminga" . kitom kurios nesitare viskas tvarkoj, bent kiek as zinau.  cia manau koks gydytojas paklius,ir tikrai nesi garantuotas kad gales jis priimti vaika.

  


 
 

9
 


Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > Ar tarėtės iš anksto su...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
anzelika