Forumas > Sveikata > Moters sveikata ir ligos > Moters organizmas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 5

2010-02-27 20:53

sveikos,pirmiausiai atsiprasau jei jau buvo tokia tama.Noriu su jumis pasidalyti  savo bedomis.Tad viska nuo pradziu mmm pasidare nereguliarios,krutu skausmas nerealus,na jos tokios kaip,kad buciau visad susijaudinusi,nuotaiku kaita nesamoninga,tiesa krutis tapo nevienodos na viena tokia nutysusi,ir apie spenelius kraujagysles islipusios,negana to prasidejo nerealus galvos skausmas,bet visad tuo paciu laiku tiesiog iki pykinimo.Na esu girdejusi,kad moters organizmas perkopes trisdesimt ,ten kazkaip hormonai susijauke,tad dare kraujo tyrimus del hormonu ir viskas tvarkoj,jau nebezinau ka ir galvoti.Tiesa greitai pavargstu,nieko nenoriu tik ramybes,daznai noriu miego,pilvo apacia kai sudauzyta ir skauda ir spazmuoja,bet gydytoju nuomone viskas gerai.tad jei galit pasidalnkit savo patirtim ar patarimais ka daryti toliau neimanoma taip gyventi.ACIU VISOMS

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 93

2010-02-27 21:26

Pasidaryk nestumo testa.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-02-28 08:40

tikrai,gal nėštumo testas parodys gerą naujieną

2010-02-28 12:04

sveikutes dariausi ir neigiamas ir dieneles nelemtos prasidejo tad neisivaizduoju ir galva sianakt vel kaip laikrodukas is miego prikele,maniau,kad tai naujas pms,bet ir toliau tas pats,nieko nesuprantu,bet dare ir kraujo tyrima del hormonu tai viskas gerai ir tepinelio tyrimus viskas ok.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-02-28 15:08

bet gi būna toks pasislėpęs nėštumas,kad jo ir keli testai neparodo.gal tau išsamiau reikia išsitirti,nelauk

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-02-28 15:20

Sveikute, Ritared. MAN IRGI PER 30 IR POŽYMIAI PER PMS PANAŠŪS. bET TAVO GAL KIEK STIPRESNI IR TIKRAI PANAŠŪS Į NĖšTUMĄ.Bet man tai tikrai susiję manau su amžiumi, nes metam einant organizmas keičiasi. Kiek vaikučiu pati turi?Mano jau paaugę- 12 ir 9 metai.Po antro gindymo pamenu man buvo panašiai kaip tau visi požymiai. bet man buvo deja stiprus gimdos uždegimas.pasirodo ir taip gali būti.

2010-02-28 17:57

mano dukryte 9metuku,gydytojai itare uzdegimus kiausidziu ar gimdos,bet viskas gerai tad manau kad tas amzius, kad moters organizme vyksta kazkokie pokyciai.

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Moters sveikata ir ligos > Moters organizmas virš 30

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
Vilius