Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Naujagimis ir patalynė

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 20

2010-02-26 16:59

Noreciau pasiteirauti,kas kiek laiko reiketu keisti naujagimio patalyne?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 21

2010-02-26 18:52

as daznai keiciu vaikucio patalyne, bet taip pat labai svarbu kokia  tai patalyne. Vaikuciams reiktu pirkti tokia patalyne, kuri butu pagaminta is naturalaus pluosto, ir sugertu dregme. Galiu pasakyti, kad as turiu nupirkusi tencel, nes juk kiekvienam mamytei svarbu, kaip jos vaikelis miega :) )

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 17

2010-02-27 14:19

girdejau gerus atsiliepimus apie sia patalyne, tik idomu kur ja galeciau nusipirkti? :)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 20

2010-02-27 20:17

man ir ydomu pasidare

2010-02-28 16:36

Tokia patalyne galima nusipirkti Maximoje. Visų pirma, jis sugeria drėgmę net 50 proc. geriau, nei medvilnė ir šilkas.  Na, as asmeniskai nemanau, kad galeciau rasti geresne patalyne nei si :) )

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-02-28 17:07

Keisdavau kas savaitę laiko pirmus kelis mėnesius po to kas dvi savaites ir iki pat šiol ir vaikų ir savo keičiu taip, o patalynė pas mus ferety .

2010-02-28 17:26

o fereti is ko gaminama?nes vaiko oda jautri tai reikia kad butu is naturalios medziagos :) ))

2010-03-04 16:00

Kiek zinau ji gaminama is kazkokiu augalu, bet nera visiskai naturalus pluostas. O tencel gaminamas is celiuliozes, kuri gaunama is medienos, tiksliau eukaliptu. Tokia vat skirtumai

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-03-04 17:35

ferrety yra gaminama iš natūralaus kukurūzo pluotų vadinamas ingeo.

Ingeo - tai 100 proc. natūralus pluoštas, gaunamas iš kasmet atsinaujinančių žemės ūkio išteklių, tokių kaip grūdai (kukurūzai).Jis užtikrina neįtikėtiną šilumos izoliaciją bei palaiko pastovią temperatūrą miego metu."INGEO", palyginus su kitais natūraliais ar sintetiniais pluoštais, pasižymi geresniu drėgmės pralaidumu.Dėl šių savybių vaiko organizmas "neperkaista", o tai turi teigiamos įtakos jo miegui."INGEO" pluoštas yra higieniškas, o tyrimai, atlikti nepriklausomose laboratorijose, įrodo, kad jis neprovokuoja alergijų."INGEO" yra netinkama terpė bakterijoms.Pluoštas yra labai praktiškas, jį galima daug kartų skalbti ir džiovinti.

"Feretti" filosofija "apgaubti kūdikį gamta" įpareigoja patalynės ir kitų vaikiškų aksesuarų gamyboje naudoti tik natūralias žaliavas.

2010-03-05 15:05

na, pakankamai issami info apie patalyne, taciau as jau turiu is tencel :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 591

2010-03-05 15:27

Ar ferety patalynė gaminama ir didesniems ? Ir daugmaž kokios kainos ?

2010-03-07 16:01

na as nezinau fereti kainu, taciau galiu pasakyti keik kainuoja tencel :pagalviu kaina 139, o surinkus maximos 10lipduku-69,50, antklodziu - 140x200 - 239lt (su 15lipduku - 119,50), 200x200 - 379 (189,50),

2010-04-05 20:18

nustebau, kad si patalyne pardavinejama Maximoje, bet nusipirkau ir kokybe tai tikrai labai gera ir isskirtine.  Na, man patina dormeo gaminiai :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 37

2016-03-29 14:08

šiaip reiktų skalbti kas mėnesį, bet gal ir dažniau. mano vaikas alergiškas tai aš skalbiu viską kas kelias savaites aukštoj temperatūroje. labai padėjo vienas rastas straipsnis, ten buvo viskas surašyta (gal ir jums padės: http://apiejaukiusnamus.blogas.lt/kaip-isrinkti-patalyne-alergiskam-vaikui-77.html) tai ten parašyta ir kokią patalynę pirkt ir kada skalbt :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2016-04-01 00:32

Sveikos, dar labai svarbu kuo skalbiate patalynę! Labai svarbu jog ji butų be alergenų , ne agresyvi , o biologiškai švarus produktas .  Tuomet ir alergijos nekils. Išmeskite iš namų visą chemiją ir įsigykite iš Gnld internetines parduotuves švarius ir saugius neelergizuojancius produktus. Galite rašyti , atsakysiu daugiau ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2019-06-23 17:16

Naudota Loritos ptalynė ir labai ja patenkinta! Aš buvau pirkus parduotuvėje kažkurioje ją, o sesuo neseniai rado itin gerom kainom čia: https://www.mazyliodovana.eu/antklodes-ir-pagalves-kudikiams-66

Ta proga praeitą savaitę dar vieną pagalvę naują įsitaisiau 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 13

2019-07-04 14:41

Aš svo pirmam berniukui (jam db 8m.) pirkau Feretti ir esu labai patenkinta, užvalkaliukai iki šiol kuo puikiausiai išsilaikę, nenublukę. Mažyliui (1,5m.) pirkau iš emamos, su vilnos užpildu, Vilauritos atrodo, va tokią https://www.emama.lt/patalynes-komplektas-2-daliu-su-vilnos-uzpildu-vilaurita-634.html, nes mano gruodinukai abu, galvoju, kad nesušaltų ir neperkaistų, nes vilna išgarina drėgmę ir neleidžia nei sušalti, nei perkaisti. Bet mažasis toks vijurkas, kad miega užsiklojęs tik tada, kai miega su miegmašiu :)  

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Naujagimis ir patalynė

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
Vykintas