Forumas > Mama.lt klubai > Kaunas > Užliedžių mamytės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 18

2011-05-04 23:52

Oi, musu vis daugiau ir daugiau atsiranda :) Mums irgi su suneliu nuobodu Uzliedziuose. Orai gereja, sunus nori buti lauke, tik vieniems kazkaip liudna...Tai jeigu kas norit draugijos pasivaiksciot ar seip praleisti laika, galit skambinti ar rasyti sms 860763399. Butu smagu visiems susipazinti :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 11

2011-05-05 08:27

.

Paskutinį kartą redagavo: senuciuke (2016-01-29 20:41)

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 114

2011-05-08 13:46

Laba diena :) Nesupratau, jau buvau parasius atsakyma, bet kazkur jis dingo :( Dekojam uz oro bucinuka ;) Na, o kaip Jums su darbais? Ar radote ka? Aukles darbo ieskote?

2011-05-09 18:41

.

Paskutinį kartą redagavo: senuciuke (2016-01-29 20:42)

2011-05-10 12:56

Na viena pazystama jau turim, ti dar nebuvome susitike, nes maziukas vis dar serga :( O siaip kas del aukliu, tai pvz cia mano kaimyne irgi ja dirba. Zinot, ji taip pat uzauginus jau savo ir vaikus ir anukus, bet taip, kaip ji elgias su priziurimais vaikais, tai man siurpu vien tik pamacius! Ir jei tu vaiku mamos pamatytu savo akimis, tai tikrai pasiieskotu kitos aukles. O as dar ir uzvaziuociau gerai jai, jei su mano vaiku taip elgtusi!!! Va, viena mergaite pas ja 2 metu. Ji ta mergaite tampo uz ranku, staugi ant jos. Manau, kad ir musa. Nueina i tvarta sertis, palieka ta vaika kitiems VAIKAMS padabot! Zodziu, as manau, kad jei jau apsiemi toki darba, tai reik ir kantrybe apsisarvuot. Nes pinigelius juk  moka ne tik uz tai, kad valgyt paduosi, uzpakali sutvarkysi ir pasaugosi, kol mama is darbo gris, bet dar ir uz tai, kad butu priziurima be jokio fizinio ar psichologinio smurto. As nesakau, kad jau aukle turi zodi bijot pasakyt vaikui, bet tik ne tokiais budais. Na, o jei nera kantrybes, tada nereik imtis tokio darbo. Ir tikrai buna visokiu aukliu, uztai po to mamos ir pyxta ie keikia jas ir t t. Na bet sunku surast patikima zmogu :) Pvz darzelio aukletojos tai ne su vienu vaiku buna ir nei dauzo, nei staugia. Nors vaikai ir vienas uz kita labiau pasiute :)

Zodziu kiekvienas darbas yra sunkus, bet jei dirbt ji su meile, tai viskas tampa kur kas paprasciau :)

2011-05-10 22:15

.

Paskutinį kartą redagavo: senuciuke (2016-01-29 20:49)

2011-05-11 10:48

Oi, mes tai dar tikrai negreit pasveixim :( Nes ana sav pradejom gydytis antibiotikais gerkle, bet sie mums netiko, tai dabar gavosi labai didele disbakterioze zarnyne, o uzpakaliukas taip issuto nuo tu antib, kad zandukai net zaizdom isejo :( tai pasirodo, kad grybelis gavosi :( tai dabar sia sav nuo vakar pradejom gydyt stipriai sudarkyta zarnyna ir uzpakaliuka :( o gerkle dar baisesne, kosulys ir sloga nepalieka ramybej, bet situ 3ju dalyku jau nebegalim gydyt, nes reik ziuret, kad atsistatytu organizmas :( Tai dabar eisim pas gyd kita sav, tikiuosi, kad jau su geresnem ziniom, nei kad vakar... 

O is tos kaimynes tai visi tevai suzinoje apie jos toki elgesi tuojau pat atsiema vaikus. Juk visvien, anksciau ar veliau islenda yla is maiso. Gaila, kad nematau as tos mamos, kurios dukra taso, tai as ja tikrai apsviesciau. Ir Jus pasiulyciau prie to pacio ;) Na gal kada sutiksiu ja :)

2011-05-11 22:00

.

Paskutinį kartą redagavo: senuciuke (2016-01-29 20:50)

2011-05-12 10:36

Taip :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2011-05-22 21:26

Paskutinį kartą redagavo: liincele (2011-05-22 22:01)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-07-11 22:46

na mes taip pat is uzliedziu tik mes jau cia senbuviai mes jau cia 12 metu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2011-11-13 18:11

labutis :) Aš esu iš s/b "Granitas". Gal susipažinkim :)

2012-01-19 18:25

Laba :) Ar dar yra noras susipazint? :) Cia, kaip suprantu, is tu sodu, kur uz Uzliedziu kox puskilometris? :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-03-20 13:02

Sveikos. as ir is Uzliedziu. ar dar yra cia bendraujanciu. Mes gyvenam Pieniu g., mano vaikutis jau didesnis, 3,5 metuku :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-11-17 21:49

Sveikos mamytes, seniai jau kas berase cia. as esu nauja uzliedziu mamyte :) noretusi susipazint su kitomis mamytemis :) saunu butu ir kartu su mazaisiais iseit i laukuti pasivaiksciot :)  

2013-01-21 15:16

Labutis :) S/B "Granito" sodai yra prie Naujų Mūniškių,pravažiavus Vanagynės sodus :)

2019-03-08 09:51

Mamytės gal norėtumėt prisijungti prie organizuojamų mokymų https://restoranassiesta.lt/konferenciju-sales/ šioje modernioje salėje? Tema - motinystės vargai ir džiaugsmai. Vieta jums kaip ir pakeliui, jei būtų didesnis susidomėjimas galbūt daugiau susitikimų galėtumėm organizuoti :)  

3

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kaunas > Užliedžių mamytės

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavuncia