Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Darbas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Darbas

1

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2010-02-12 01:41

Atejo tas metas kada norisi eit i darba,kada viskas namie nusibosta ir norisi kazka keisti ,uzsiimti veikla galu gale islysti i zmones ir pagalvot ne tik apie vaikus bet ir save.Ka manot jus mamytes kurios sedi namuciuose su vaikais nuo kurio amziaus paliekate savo maziuosius ir lekiate dirbti?

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2010-02-12 11:17

na kai aš neturiu kitokių galimybių tai į darbą grįšiu kai baigsis visi mokėjimai. su pirmagime ėjau nuo metų jau , o su dabartinę teks lėkt kai du sueis.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2010-02-12 11:23

su pirmaja tai 1,5men,o su kita eisiu kai sueis 2,tai bus vasaros prazia,dar noreciau vasara pabuti namuose,bet..........

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-02-12 11:31

man tas negresia,esu namų šeimininkė-nenusivylusi

2010-02-12 13:13

bet kaip pragyveni ingule jei tu nedirbi tik vyras... o kaip vėliau bus kai pensijinį amžių pasieksi... na jeigu me svisi iki to dagyvensim...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-02-12 13:21

Aš irgi būsiu namų šeimininkė, nes žadu testis iki 3 metų atostogas  ir nenusivylusi.

zydroji apie kokią pensiją kalbi??? Mano teta pradirbusi 33 metus stažo ėjo dabar skaičiavo jai priskaičiavo 525 lt. tai čia pensija ??? dirbo normaliose darbuose, daug metų dirbo net po 2 , apsiverkė sužinojusi, pasityčiojimas tikras.

Pensijos amžių ilgina, pusė nei nesulauksime jos, dėl pensijos nei nesukus galvos, toli ji man ir nepasiekiama

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-12 13:50

Mielai grisciau jau ir dabar...

nes as Nusivylusi namu seimininke.... man truksta zmoniu....

su dickiu neisbuvau metu... isejau nes pasitaike nauja darbo vieta...

o su mazaja tikriausiai busiu iki 2metu, kur as dingsiu... nebent kas nors neplanuoto atsitiktu...

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-02-12 14:32

O aš net nežinau kada grįšiu,dokumentai užpildyti kad iki dviejų metų,bet aš vis karts nuo karto pagalvoju ,kad ilginsiuos tas atostogas.

2010-02-12 14:44

oi kristule aš tik šiaip paklausiau a[ie pensiją... kad jos niekingos čia faktas... bet nežinau kaip pavyktų išsisukti jei tik vyra s dirbtų. nor saš esu parašius iki tryjų metų atostogas. matysim. nes mano darbovietė kitame mieste nei gyvenu tai labaineapsimoka kai taip sumažino. be tpaskolas reikia mokėti...

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-02-12 14:56

O as apie darba dar net negalvoju.Kai isejau su pirmaja i dekreta,taip iki siol su antra sedziu atostogose.Gal kai bus laikas kazka ir galvosim,Bet isgyvenom anksciau,isgyvensim ir dabar.Bet nesu ta nusivylusi namu seimininke.Man yra gera,kad galiu pati auginti savo vaikucius.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-12 15:00

mano darbas pamainomis tai as galiu ir vaikucius auginti ir dirbti.... :)

as pavargstu buti namie....bet matyt kaip kam...

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-12 20:33

As, kol vienas vaikas, kazkaip per daug ir nesiskundziu tuo sedeju namie. Man ramiau, kai vaikas namie, tai kol galimybes leidzia, ieskotis darbo negalvoju. Zinoma, kaip ir visom, uzplaukia, kad jau viskas , atrodo, geriau laukais begt, nei namie sedet, igrysta tos 4 sienos. Bet tik laikinai, iseini i lauka, pasali nosi, pakvepuoji grynu oru ir akyse prasvieseja.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-13 05:14

na man aisku dar toloka iki gryzimo,bet visgi pamastau kaip bus ateity :) zinau kad dabar atrodo labai dar daug laiko iki gryzimo bet suprantu ir tai kad laikas prabegs labai greitai ir nezinau ar man pavyks gryzti...kiek supratau mano darbas dabar is Vilniaus irgi persikele i kita miesta,tai kai gryzti teks tai tektu ir daug vazyneti tai praktiskai atlyginimo daug namo neparnesciau ...gerai kad kredito liko keleri metukai ismoketi ir tada nebebus labai skolu,bet kai pamastau apie darba darosi baisu.....gera namuose bet kartais taip norisi ir gryzti i visuomenini gyvenima,ne tik namuose su vaikiukais sedeti :)

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-02-13 08:44

zydroji 2010 02 12    

bet kaip pragyveni ingule jei tu nedirbi tik vyras... o kaip vėliau bus kai pensijinį amžių pasieksi... na jeigu me svisi iki to dagyvensim...

nepatikėsi,bet pragyvenam,kažkaip nėra dar kuo skųstis,vyro alga nebloga,vaikū pinigai prisideda,ptaktiškai visas daržoves,vaisius užsiauginame patys,pavasaris ,vasara,ruduo-vyrui papildomi uždarbiai

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-02-13 09:59

Aš kažkaip iki 3 metuku  kai namie buvau su vaiku nenorėjau i darba, o paskui kai biržoj stovėjau  nes iš seno darbo pati išejau tai labai norėjau dirbti, be to buvau  dekreto metu baigus mokslus, tai norejusi naujo darbo, panaudoti savo žinias, kad diplomas spintoj negukletu, aciu dievui tai ir atsitiko.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-02-13 14:44

As jau 4 metai kai bunu namuose,auginu vaikus,bet darbas netraukia.Pragyvenimui uztenka,nesedziu uzsidariusi tarp 4 sienu,uztenka ir bendravimo.Gal uztat ir mintys apie darba nesisuka.

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2010-02-14 01:04

As tai jau du metai  kai sedziu namie tai jau pradeda atsibosti,nors butinybes ner eit i darba bet puse etato susiradus sutikciau iseit is namu ..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 47

2010-04-05 15:26

man teks gristi i darba, kai maziukui bus 4men. pasmus Ispanijoj neduoda daugiau motinystes atostogu - tik 16 savaiciu... noreciau nors pabuti iki 6 men, bet mano vyras sako, kad ner cia ko . Tiek man, tiek lialiui bus gerai. Sako, kad ner cia ko uzsibuti namie, bo po to moterys pasidaro piktos namu seimininkes, surugusios nepatenkintos viskuo... O vaikiukas greiciau prades mokytis, adaptuotis prie pasaulio ... nu ziuresim kaip cia bus.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-04-05 18:15

Viskas turi ir savo pliusu ir minusu, o kas vaikuti tavo žiures?

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 47

2010-04-06 11:37

Drugelis 2010 04 05    

Viskas turi ir savo pliusu ir minusu, o kas vaikuti tavo žiures?

nu tai i lopseli, kaip ir visi cia Ispanijoje daro . As busiu ne pirma ir ne paskutine.... Cia lopselis prasideda nuo 0... amziaus.

1

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
Deimantė