Forumas > Šeima > Dviese > Nekalbadieniai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2010-02-12 01:21

Kaip sako :nera namu be dumu :visi apsipykstam tik vieni issisaukia ir pasidaro lengviau,o kiti gali savaitem nesikalbet.As is tu kur noretusi lyg ir issirekt bet tuo metu nebepakalbu ir galiu nekalbet kol pyktis nepraeina sako negerai taip tylet bet nieko negaliu padaryt  o ka manote jus kas geriau?

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-12 07:51

sveikute,oi buna ir mum tokiu dienu....esu tokia kad apsipykus man dingsta noras apskritai kalbeti....tada galiu istyleti ir ne diena....nemanau kad tai gerai, bet rekti ir saukti manau irgi nera labai jau geras isejimas,kai viskas verda viduje...kiek zmoniu tiek zinoma ir nuomoniu ...siuo atveju pas mus situacija tokia kad kai susipykstame tada abu issivaikstom po kambarius ir tylim ...o susitaikius tada jau issakau viska kas guli ant sirdies...zinoma sunku kai vaikai salia,tada labai nepasipyksi bet is kitos puses gal ir gerai...vaikai kazkaip apramina musu karscius ir vien jiem nesinori rodyti kad kazkas negrai...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-02-12 08:04

mes nesidrąskom praktiškai,nutylam ir viskas.kartais ta tyla tokia drąskanti,atrodo-paimsi brangiausią-gerai pakratysi...rekordas buvo tylos-5dienos,paskui pradėjau juoktis be perstojo,pamanė net-gal išprotėjau nuo tylėjomo...

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-02-12 08:07

Nors ir retai,bet pasitaiko ir pas mus nekalbadieniu,bet jie trumpalaikiai,pora valandu,nedaugiau.Nemoku as ilgai tyleti ir nekalbeti.Bet turbut as dazniausiai pradedu kalbeti.Bet sirdyje ilgai prisimenu pykcio priezastis.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-02-12 08:23

pas mane kartais irgi taip buna,arba visai aprekiu,arba galiu nesikalbet savaite laiko,bet dazniausiai buna kad vyras pradeda kalbet,atsimenu kai su mama buvom apsipykusios jau cia senai tai 4 dienas nekalbejau,paskui mama pirma zingsni dejo,ir istiesu smagiai pasijuokem is visko,as kaip zmogus ilgai pykti nemoku bet jei jau uzpykstu tai uzpykstu

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2010-02-12 10:17

vat nesigauna man ilgai tyleti,as kaip vaivorykste pora valandu ir pirma pradedu taukst

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 246

2010-02-12 10:30

sveikos  na o as esu prie reksniu issirekauju ir vel viskas gerai pykti ir tyleti isai nemoku

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-12 20:42

Mudu su vyru esam abu Dvyniai pagal zodiaką, tai kiekvienas mūsų susipykimas nenuspėjamas, kaip baigsis. Ilgiausiai nekalbam kelias valandas, kol vyras ka nors lauke darbuojasi, bet kai jau pareina vidun, tai kažkuris pradedam. Jei vyras- tai jis lyg apsimesdamas, kad nieko ir nebuvo, kalba kaip visada, o aš ne, negaliu taip, turiu viską išsisakyt, ką per tą laiką sumąsčiau. Tai va kai aš išsakau viską, kas ant dūšios guli, tada pyktis ir baigiasi.

2010-02-12 20:43

O man nesiseka viska issakyti,o vyras priesingai-kai drebia,tai viska is sirdies,ne veltui skorpionas.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-12 20:49

Bet sako nėra gerai viską laikyt savyje. Nebūtina sakyt tokiais žodžiais, kad paskui būtų gėda prisimint, bet išsikalbėt reikia, ir pačiai bus lengviau, o ir vyras žinos, ką tu galvoji, kas tau patinka ar nepatinka, ko tu tuo klausimu norėtum. Aš kažkaip tylėjimą priimu kaip pritarimą to, ką man bando įteigt, bet jei mano nuomonė, norai visai kitokie, tai aš ir negaliu tylėt. Ir mes su vyru jau nuo labai seniai sutarę, kad sakom, kas negerai tuo monentu, kad nereikėtų po 20 metų sakyt- tu man gyvenimą suėdei, nes darei tą ir tą, o man tas nepatiko. Pykdamiesi ir kalbėdamiesi mes vienas kitą auklėjame, šlifuojamės.

2010-02-12 20:52

Nesu ir as tokia tylene,issakau,bet galeciau ir daugiau kai kada parekauti.Bet gal nera ir dideles priezasties taip draskytis.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-12 20:56

Na gal ir tikrai nera, mes moterys gi mokam is nieko tragedija padaryt. As irgi ne is tu reksniu (na tik ant vaiko uzbaubiu, kai jau daveda), bet jau paburbuliuot tai oi kaip moku.

2010-02-12 21:01

Ir bambeti,ir nervotis tai moku kaip niekas kitas turbut.Bet va,kita,tai per viduriuka.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-12 21:07

Tai jei nervuotis ir moteriskai paburbet moki, tai viskas ten pas jus gerai.

Jei rimtai, tai blogai tiems zmonems, kurie lyg be nervu gyvena, gali pilt ant ju viska, o jie tyli, bet viduj verda, kunkuliuoja, va tada tai jau tikrai blogai...

2010-02-12 21:14

kristale 2010 02 12    

Tai jei nervuotis ir moteriskai paburbet moki, tai viskas ten pas jus gerai.

Jei rimtai, tai blogai tiems zmonems, kurie lyg be nervu gyvena, gali pilt ant ju viska, o jie tyli, bet viduj verda, kunkuliuoja, va tada tai jau tikrai blogai...

oi,ne,jau ant manes niekas nieko nepils.apsiginti moku.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-02-12 21:20

inguska 2010 02 12    

Kaip sako :nera namu be dumu :visi apsipykstam tik vieni issisaukia ir pasidaro lengviau,o kiti gali savaitem nesikalbet.As is tu kur noretusi lyg ir issirekt bet tuo metu nebepakalbu ir galiu nekalbet kol pyktis nepraeina sako negerai taip tylet bet nieko negaliu padaryt  o ka manote jus kas geriau?

jei kažkas ir atsitinka kai jau tokia situacija tai tikrai labai gerai išeina nekalbėti, galiu nekalbėt labai ilgai.. visiškai nepanikuoju.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-02-12 21:27

man jei reikalas atsiranda tai  galiu nekalbėti kokias 2 savaites, bet prieš tai viską išrėžių į akis o tada nutylstu

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-12 21:37

buna ir pas mus tu nekalbadieniu...

ir neduok dieve ju metu mane uzkabins su priekaistais kokiais....

na tada tai jau buna...ilga tirada bet tokiu tonu kaip filmuose: rimtas siek tiek pakeltas ir zvilgsnis uzmusantis(man taip vyras sake na po vieno tokio pokalbio)....

po to ilga savaitine tyla.....

bjauri as esu tikriausiai bet ir jis ne silkinis... skorpionas

o as saulys...

galiu kartais ir patyleti, balso stygos pasitaupo, nors turiu Super balsa tinkama rekimui, ale vaikai namie... ju gaila...

tai geriau tyliai bet i akis....

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-02-12 21:39

oi aš tai mėgstu balso stygas patampyti, manes šeimoje niekas neperrėkia

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-12 23:02

As tai kazkaip ir is kazkur moku labai gerai vyrui per sazine uzvaziuot, nors nebutinai as teisi bunu, bet padarau taip ( na ne visada ), kad as esu auka tame reikale, nezinau is kur cia tokie sugebejimai, bet turbut daugumai moteru duotas tas isteisinimas bet kurioj situacijoj.
Bet jus panos ir kantrybes turit tiek istylet, persprogciau, jei pora dienu nesneketume, man viska reikia issiaiskint ant smugio (ar bent jau ta pacia diena). O jei dar po to jauciu kokia nusokauda, tai randu budu ji nubaust, nekalbejimas man atrodo per maza bausme.

1

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Nekalbadieniai

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Koryna