Forumas > Šeima > Dviese > Nekalbadieniai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-02-13 00:36

O aš ir rėkauju ir tyliu,čia jau nuo situacijos priklauso.Bet pirmiausia užsidegu kaip degtukas žaibiškai,oi galiu daug tada ką pasakyt,kartais ir per daug .Bet jei jau užtylu........galiu nekalbėt ilgai ilgai....

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 573

2010-02-13 11:51

na kai pas buna nekalbadieniai tai buna oj ilgi, nes esam abu uzsispyre(aisku nusleidziu dazniausei as nes atsibosta nekalbet)bet seip tai jei jau susipykstam, tai pirmiausei issakom vienas kitam viska ir tada buna tyla, na dazniausei jinai ilgai nesitesia, buna ta diena ir viskas, na arba daugiausei yra buve 3dienos nekalbejimo, bet cia jau buvo sumustas rekordas

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-02-13 12:07

mūsų rekordas-5dienos.aišku,taip norėtųsi,kad tokių rekordų nereikyų fiksuoti

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-02-13 14:36

Nu jus cia musat rekordus.Man kantrybes neuztenka tiek laiko tyleti.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-13 14:43

Is manes irgi prasta rekordininke, ir del to, kas man sunku nekalbet, ir del to, kad nemanau, jog tylejimas kazka isprendzia, kas gali patvarkyt reikalus, tai tik kalbejimasis. Zinoma, jei tas kalbejimasis kaip zirniais i siena, isvados nedaromos, tai tada gal geriau ir patylet...

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 250

2010-02-13 14:52

PAS MUS PAKYLA DUMAI,BET DZIAUGIUOSI ,KAD LAAAAAAAAAAAAAAAABAI RETAI, TYLEJIMU NERA SEIMOJ,JUOM NIEKO NEISSPRESI, SUSEDAM KARTU APTARIAM ,KUR KAS ,KAIP, IR VISKAS ATSISTATO Y SAVO VIETAS,TYLOS NEPAZYSTAM ...

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-02-14 23:32

Mes vieną kartą nekalbėjom dvi savaites - jau galvojau sienom lipt pradėsiu Ir juokas ėmė ir pyktis, mes nemokam su vyru vienas kitam nusileist.. Bet džiaugiuos, kad taip tik vieną kartą buvo O taip, pora dienų nekalbadieniai trunka.

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-18 19:37

galvoju kiekvienoje seimoje buna barniu,nesusipratimu....as tyleti negaliu,turiu viska issaukti...kaip kristale sake,moka pasidaryti auka...tai man taip pat...bet kazkodel kai susipykstam,mums sunku buna taikytis(pykstames retai),mums yra buve netgi visa menesi pykomes...gal cia ir pogimdyvine depresija buvo ,nezinau...o kaip jus sugebat taip greit susitaikyti???man neiseina...vyras ir geles nesa ir dovaneles,nu negaliu taip greit,ot sirdis neleidzia...o dar prisigalvoju ka nors,tai visai...atrodo,kad neistikimas,ir manes nemyli...ir apie skyrybas mintys sukasi...baisu

2

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Nekalbadieniai

Šiandien gimtadienius švenčia (188)
Dominyka