Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt... > Konkursas: Iš širdies

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-03-05 08:41

Tikra tiesa. Ir kaip sakiau, nematau reikalo varžytis. Nes jei jos nusprendė ,,laimėt'', tai ir laimės. Reikės, bus ir tūkstantis balsų.

Man teisingas dalyvavimas yra malonus ir azartiškas. Ir pergalės skonis tada būna saldus. Kantriai lauksiu konkursų, kur rinks redakcija.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 20

2010-03-06 15:09

Asmeniskai manes paprase savo balsa viena is mamu,labai papiktino toks izulumas,prase ji mane kitame mamu portale,taigi as siulau ja diskvalifikuoti,tai mama  indre is antro psl kur raudona dezute padariusi

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 155

2010-03-06 15:16

Oi, jei pradetu redakcija isimineti tas "prasytojas", tai liktu turbut tik 4 darbeliai. Kituose portaluose tik mirga prasymukai. Bet dar man tie prasymukai  ne taip piktina, nes jei taves papraso balsiuko, tai tavo buna pasirinkimas ar balsuoti,ar ne.Bet kai patys uz save pasibalsuoja ir balsuoja N kartu, perkraudami interneta ir trindami slapukus, tai jau cia, sakyciau...ai, nieko nesakysiu...ir taip aisku....

2010-03-06 15:23

Mamytes, nesigilinkim, negadinkim sau nuotaikytes, o pasidziaukim darbeliais svetimais ir savais. Juk dziugu,kai tavo ar tavo vaikiuko darbeli atrenka i finala. Pries dalyvaudami, skaiteme taisykles, sutikome ir siunteme. Kai renka dalyviai, retai buna saziningai atrinkta, nors gal ir buna, nezinau... Negaiskim laiko, o ruoskimes sv.Velykoms, nes beveik garantuoju,kad redakcija mus palepins ir velykiniu darbeliu konkurseliu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2010-03-06 15:25

Sutinku su Reginos nuomone: tegul prašo draugų, forumiečių, giminių balsų-iš dalies tai sąžiningai gautas balsas, bet tie "gudragalviai', kurie moka padaryti vis kitą IP, tai ką aš žinau... .

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-03-07 13:42

Yra kaip yra,man visu darbeliai grazus,tikiu kad visos is sirdies dare ir visom linkiu sekmes

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-03-08 09:33

nu labai man juokingas tas drąskimasis mergaitės, nepykte, kad jokiuosi , bet man tikrai ne pikta , o juokinga šaunuolės jūs tikrai vertos prizo vien dėl to kiek laiko turite skirti, kad laimėti

Sveikinimai visoms dalyvavusioms,visos šaunuolės

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-03-08 13:13

Pritariu kristulkai,bet jauciu kad cia visi rekordai buvo sumusti,tokio aktyvaus balsavimo dar nei viename konkurse nebuta

Sveikinimai DALYVEMS

2010-03-08 14:17

Sveikinimai nugaletojomis! Juk tikrai uzsidirbote prizelius...tiek uzsibalsuoti, juk darbas nemenkas!

Bet is kitos puses bent veiklos turejote: pradzioj gaminote darbelius, kurie is tiesu grazus, man tikrai patiko!!! o veliau, tai jau Didysis darbas lauke!!!!  nors gerai, antidepresantu nereikejo, o jie ir organizmui nera gerai, o juo labiau piniginei.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-03-08 19:26

meluociau jei sakyciau jog visis sudeti darbeliai man asmeniskai yra grazus,meluociau jei sakyciau sveikinu nugaletujus,pasveikinsiu tas mamas kurios sudalylavo saziningai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-03-08 19:56

man lb. patiko zeme delne, bet balsavau tik uz juodai balta foto su naujagimiu. tuo metu tai atrode teisingiausia

4

Šiandien gimtadienius švenčia (186)
urte