Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt... > Konkursas: Iš širdies

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2010-03-02 19:45

oi aciu tau labai labai ateja :)

ir kitiem aciu nes maciau kelis balsiukus jau turiu :) as nesiplesau del laimejimo, nors butu malonu, nes labai fainso knygos,,,,, bet pas mus sistema zinom.....

o ateja ryt galesi ir uz torta pabalsuot, juk galima balsuot kasdien po karteli :)

p.s. i ta dezute maniski susideda auksa kai nenesioja :) tai taip miela kad vertina :) ne bileka sudeda o net auksa :D

Paskutinį kartą redagavo: Gvidutis (2010-03-02 19:47)

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-03-02 19:51

Na su balsavimu jau aiški sistema ir tikrai nieko nebestebina

Dėl bele  ką prajuokinai gviduti, na kaip į tokias tavo darytas dėžutes gali dti bele ką  gražūs darbeliai , galėsi jau netrukus kokia krautuvėlę rankdarbių atsidaryti

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2010-03-02 22:39

Aš tyčia niekam nesakiau, kad balsuotų už mano darbelius. Noriu pažiūrėti, ar kas duos nors balsą. Bet duoda kelis. Man tie keli sąžiningi balsai brangesni ir  prizą, nors norėčiau ir tų...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 26

2010-03-03 09:51

Mes jau balsavimo sistemą šitų konkursų "perkandom" ir visai netyčia. Balsuoti galima kasdien po vieną kartą. Aišku, jei IP adresas tas pats. Jei turi tokį internetą, kur kiekvieną kartą jungiantis prie interneto IP adresas suteikiamas vis naujas, tai sėdi prie kompo ir atidarinėji internatą-išbalsuoji, uždarai ir vėl atidarai -išbalsuoji ir taip gali žaisti ištisas dienas. Pas sesę nuvažiavau ir pasileidau internetą-pabalsavau. Sesei nesakiau, o ji po kiek laiko vėl pasileido internetą ir prabalsavo. O, kažkas įdomaus, dar kartą pabandėm -veikia. Pas ją toks internetas, kad kiekvieną kartą jungiantis vis kitas IP suteikiamas. Viskas aišku pasidarė, kodėl normalūs darbeliai konkursuose surenka apie 70, o tie kurie nori laimėti po 400 ir daugiau balsų. Tokius darbelius kurie labai išsiskiria iš dalyvių reiktų eliminuoti. Sąžiningai niekada nelaimėsite!!! Mes džiaugiamės, kad savo dalyvavimu džiuginame kitus, o laimėjimu laikome, jei patenkame į finalą :)

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2010-03-03 10:10

Tiesą pasakius, pirmąkart girdžiu apie tokį internetą, kur kiekvienąkart vis kitas IP suteikiamas Gal čia nelegaliai kažkaip pajungta? Nes neįsivaizduoju, kaip tuomet eina sąskaitos ir visi kiti dalykai? Tas pats, kas kiekvienąkart vis skambintum iš to pačio telefono su vis kitu numeriu

Dėl nesąžiningumo - o kaip tokius pagauti? Mums rodo, kad balsuota vis iš kito IP adreso arba iš skirtingų el. paštu, nesusijusių tarpusavyje

Dar viena pastaba - jei balsuoji neprisiregistravęs, fiksuoja IP adresą. Tačiau jei prisiregistruoji, IP adresas tampa nesvarbus.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 20

2010-03-03 13:26

Giedre 2010 03 03    

Tiesą pasakius, pirmąkart girdžiu apie tokį internetą, kur kiekvienąkart vis kitas IP suteikiamas Gal čia nelegaliai kažkaip pajungta? Nes neįsivaizduoju, kaip tuomet eina sąskaitos ir visi kiti dalykai? Tas pats, kas kiekvienąkart vis skambintum iš to pačio telefono su vis kitu numeriu

Dėl nesąžiningumo - o kaip tokius pagauti? Mums rodo, kad balsuota vis iš kito IP adreso arba iš skirtingų el. paštu, nesusijusių tarpusavyje

Dar viena pastaba - jei balsuoji neprisiregistravęs, fiksuoja IP adresą. Tačiau jei prisiregistruoji, IP adresas tampa nesvarbus.

Oi giedre yra istatymai,yra apstatymai,kai nori viska gali

2010-03-03 18:21

Visi TEO DSL privatūs vartotojai, Vadafone, gal būt TEO FTTH privatūs vartotojai, gal dar kitų interneto tiekėjų vartotojai, kai prisijungia gauna automatiškai IP nustatymus per DHCP serverį. Šių vartotojų IP adresas kiekvieną kartą vis kitoks. Galima Jūsų tinklapį naršyti per anoniminius proxy serverius ir tada IP adresas bus to anoniminio serverio. Jei kas naudojasi VPN tai irgi gauna kitokį IP ir jis gali keistis. Viskas priklauso nuo interneto tiekėjo ir naudojamų tarpinių serverių. Kintamas IP nėra blogai, nes dalinai vartotojui yra saugiau.

Čia man paukščių kalba, bet vyras man padiktavo, kaip viskas čia yra :) O internetu mes naudojamės ir sesė naudojasi legaliai, jei ką. Mokame taip pat sąžiningai pagal sąskaitas :)

2010-03-03 18:23

Dar...jei kas dar nežinojo, kaip galima nesąžiningai laimėti, tai dabar tokių manau dar padaugės :(

Mama.lt

Mama.lt

2010-03-03 20:37

Dabar sedžiu, skaitau šitą temą ir toks kvailas juokas ima. Nesakau, smagu tą prizą gaut, bet neįsivaizduoju, koks tas prizas turi būti, kad būtų verta dėl jo užsiiminėt visokiais "šakar makar". Juk daug smagiau surinkt kad ir 5 "tikrus" balsus, nei kažkokiais tai būdais pasigamint 400 balsų... Smagiausia yra kažkur sudalyvaut.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-03-03 21:22

Vat ir man tas paip pat atrodo,geriau vienas saziningas balsas,nei keli falshyvi

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2010-03-04 09:01

Na, va! Aš save jau galiu su kai kuo pasveikinti. Ogi būtent man priklauso ,,bjauriausio darbelio'' titulas! Mano atvirukas su pumpurais ir širdelėmis, padovanotas krikšto sūnui vestuvių proga, nesurinko nie vieno balso! Aišku, tai pirmaujančiai širdelei su spinduliukais padaryti reikėjo šimteriopai daugiau laiko ir fantazijos. o čia tik nufotografuoji pumpurus, apkijuoji širdelėm, ant viršaus užlkolji popierių su skyle, aplikijuoji siūlu... Ai, nei čia darbo yra, nei grožio, nei jausmo...

ir dar noriu pasigirti, kad mano sūnus moka balsuotis , keičiant IPą. Dar šiandien aš galėčiau turėti daugiausia balsų. Bet vienąkart šitą techologiją išbqandėm ir daugiau nenoriu. Nes: jau kas nusprendė laimėti, tai ir laimės - tol spaudysis tuos IPus, kol tave pralenk. Be to tai SPJŪVIS KITIEMS DALYVIAMS Į VEIDĄ IR BAISUS SAVĘS PAŽEMINIMAS! Ir dar. Vienam portale tokius ,,laimėtojus'' diskvalifikavo, išmetė iš žaidimo ir dar išrikiavo pavardėmis, ne slapyvardžiais.

Ką daryti? Aš siūlyčiau kad  tik dalyviai  galėtų  balsuoti už dalyvius. Žodžiu, uždaras balsavomas .Ir kiekvienas dalyvis lai turi po vieną balsą, kurio negali atiduoti sau. Tada vistiek kas nors surink didžiausią taškų sumą, bet aišku, ne šimtais.
Ir dar - linkėjimai Kristalei. Puikus totras , tik kad ne tą nuotrauką į konkursą įdėjot. Reikėjo tą, su vaikučiu ir torto gabalu. Dieviška nuotrauka - tiek jausmo, nuoširdumo! O kaip pavyko tokius tiesius lakštus iškepti? Šaunuolė!

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-03-04 09:43

Dėl sistemos balsavomo jau senai buvo išsakytos nuomonės, kad kažką tur sugalvoti kitą, ne vien dėl padirbinėjimų kurie visada akivaizdūs buvo, bet tiesiog ir lygybės nėra ir nebus, kiti padaro tikrai nerealius darbelius bet nelaimi, o kodėl nes gal draugų ratas mažas, giminių, kitiems neapsiverčia liežuvis pasakyti balsuok už mane.

Na čia labai į pliusą už sažiningumą ir apšvietimą, gal pradės kurti ir sukurs tokį balsavimą kuris bus lygus visiems

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-03-04 09:54

as dabar sededama pagalvojau,jei tokie dalykai vyksta taip galima prabalsuoti,kitas specialiai gali privaryti balsu niekam dejusiam dalyvui,man uztenka prisiminti kaip savaites mazylije laimejo mano berniuko foto,su isties dideliais balsais,ir kokiu komentaru sulaukiau ir palaikymo is kitu mamyciu,na cia truputi ne i tema

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-03-04 13:17

Atėja ,ir man buvo  lygiai taip pat,išsižiojau pamačius kiek balsų  vaikų nuotrauka surinko.....

Nieko čia niekas nepadarys,kol pačių žmonių supratimas nepasikeis.

O as kasdien sąžiningai prabalsuoju už man patinkančius darbelius.

Mama.lt

Mama.lt

2010-03-04 14:20

Aniger, ačiū už šiltus žodžius. Jūsų pasiūlyta balsavimo sistema tikrai verta dėmesio.

Dėl torčiuko- užsukit pas mus į Pyragų temą, ten galima smulkiau paplepėt.

2010-03-04 15:06

Sutinku su kristale, kad geriau sąžiningai kelis balsus, negu nesąžiningai. Kaip ankščiau minėjau, man džiugu, kad kam nors patinka mano darbeliai, nuotraukos ar pan. O kas ten siūlė, kad balsuoti būtų galima tik priseregistravusiems nariams po vieną kartą, tai man taip pat atrodo neblogai. Kad aš parašiau, kaip galima nesąžiningai balsuoti, tai nereiškia, kad aš pavydžiu ar užsiiminėju nesąžiningomis aferomis. Juokas man neima dėl to, bet aš bent netyliu, jei galima taip padaryti, tai jau seniai visi gudresni ir žino, o man žioplai, tik netyčia pasisekė ir va paplepėjau, o kiti turbūt ir ant manęs supyko. Aš už teisybę, jei kam ir nepatinka, tai papykite ant manęs :)

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-03-04 15:28

zinot kaip yra toks kurios cia bendrauja pastoviai manau visos noretu kad butu saziningas balsavimas,bet va tokios kurios kaip sakoma viendienes siame forume tai galvojat kad joms idomus tas saziningumas,jauciu smagiai sau susedusios kikena kad yra gudresnes nei kitos

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-03-04 16:36

Nu gal joms tu knygu reikia labai,tegul turimanau sazininga mama ne uz laimejima cia kelia savo darbelius,nors zinoma,tie priziukai tik pakelia upa tolia dalyvauti

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 155

2010-03-04 18:12

As labai dziaugiuosi,kad mano vaiko darbeli atrinko redakcija. Man tai = didziausiam laimejimui. Dar dziaugiuosi,kad uz ji balsavo, tai irgi = didziausiam prizui. Zinoma, nepradesiu teigti,kad man knygos nereikia.Reikia...bet geriau jau as jos negausi, nei eisiu pas kaimyne, pas kuria kintamas IP, trinsiu cookies ir tokiu forma laimesiu...

Tegu turi tie, kurie taip darys...ir taip "pasidarytas" prizelis man kazi ar apskritai  dziaugsmo suteiktu.... Jei dabar redakcija darbeli  atrinko, tai zinosiu,kad jis ne tik man vertingas, bet ir svetimiems patinka, galesim dalyvauti kituose konkurseliuose, ji bandysiu issaugoti iki vaiko pilnametystes.

Mama.lt

Mama.lt

2010-03-04 22:41

Bet dar iš kitos pusės pagalvojus, tai tos tokios (nepykit) ne šustros dalyvės nelabai turi šansų kada kažką laimėt... Nes , manau, tikrai yra ne viena tokia, kuri nieko nenutuokia apie tuos kintančius IP ir t.t.  Taigi, tas konkursų balsavimų sistemos tobulinimas tikriausiai būtų labai tikslingas veiksmas.

3

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavunecka.