Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Jogurto kapsulės
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
2
 
 
Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92
 
2009-01-04 23:00

 mes irgi kartais pageriam jogurto kapsules, bet dabartiniai musu pagrindiniai pilvuko vaistukai - espumisan, raniberl ir mazym forte :)


 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8
 
2009-04-20 14:22

as is probiotiku renkuosi erceflora, nes jie yra veiksmingesni vartojant kartu su antibiotikais


 
 
 
 
Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 23
 
2009-04-22 16:34

Mes taip pat pabandem Erceflora, kazkaip anksciau tokias raudonoj bonkytej atrodo jogurt vadinas bet kazkada nebebuvo ju musu vaistineje ir dave erceflora kazkaip jos mums labai tiko tai ir apsistojom ties jomis :) , mes tai ne tik prie antibiotiku ir siaip kartais pavartojame jeigu viduriuoja ar pilviuka suskausta juk cia gerosios bakterijos tai tikrai nepakeenks :)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 13
 
2009-04-24 12:18

As tai erceflora vietoj jogurto kapsuliu duodu kai to reikia :) tai irgi tas pats pribiotikas.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 7
 
2009-08-21 23:08

 Mes su šeima irgi dažnai pageriam tų gerų bakterijų. Vaikas dažnai serga, tai tas, tai anas, retai kada be antibiotikų išsikapstom... Gėrėm kurį laiką tas jogurto kapsules, vaistininkė rekomendavo, atseit geriau, ką gali pasiūlyti... Bet kad kažkoks poveikis būtų, tai nebent psichologinis, vaikui tai tiek viduriai pastoviai streikuoja. Tai tiek problemų per tai vis turime.. Neseniai naršiau internete ir radau tokį straipsnį http://www.medicine.lt/index.php?pagrid=leidiniai&subid=gm&strid=7759 apie tas bakterijas ir preparatus, siūlomus mūsų vaistinėse.. Nedaug žinot išmanau aš toje medicinoje, bet ką supratau, tai kad problema tų bakterijų yra ta, kad jos per greit žūsta dar nepasidauginusios organizme, ir tie preparatai visai neveiksmingi... Gal ką patarti galite, taip gaila vaiko...


 
 
 
 
Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932
 
2009-08-22 08:48

Mažasis labai stiprei sirgo bandėme įvairių rūšių bakterijas ir pagaliau atsirinkome mums tikančias, mums labai efektyviai tiko GEFILUS Stipri imuniteto dozė vadinasi . Buteliuke 20 kapsulių, aš išberiu į šitą arbatą ir jis gere, pradeda žarnynas valytis labai greitai, žvaliau jaučiasi , na vienintelės iš mėgintų tiko. Tai po kol kas apsistosim prie jų.
 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5
 
2009-08-22 10:21

sveikutes,

tikrai aktuali tema. Neseniai suzinojau, kad Lietuvoje atlikas labai idomus probiotiku tyrimas:  "Remiantis prieštaringais probiotikų vertinimais, Nacionalinėje visuomenės sveikatos laboratorijoje atlikti Lietuvoje parduodamų probiotikų kokybės tyrimai. Buvo tirta, ar realus gyvybingų probiotiko ląstelių skaičius atitinka deklaruojamą informaciniame lapelyje skaičių. Tyrimams parinkti vienoje Vilniaus vaistinių įsigyti atsitiktiniai probiotikai: „Linex“, „Bifoval“, „Bifolac“, „Yogurt liftas“ ir „Lactoseven“. Tyrimai buvo atliekami remiantis ISO 15214:1998 standartu.

Tyrimo isvados:

1.„Linex“ („Sandoz&ldquo ;) mikroorganizmų gyvybingumas per 24 tyrimų valandas pasiekė deklaruojamą gyvybingų ląstelių skaičių ir po 48 val. 1 log viršijo nurodytą informaciniame lape kolonijas sudarančių vienetų (KSV) skaičių. Vienodi rezultatai buvo gauti visų tyrimų metu nepriklausomai nuo pasirinktos probiotiko partijos, realizavimo laiko ir saugojimo sąlygų.

2.„Lactoseven“ („Vitabalans&ldquo ;) , „Yogurt“ („Pharmascience&ldquo ;) gyvybingų mikroorganizmų skaičius (KSV) buvo mažesnis už deklaruojamą ir taip pat svyravo priklausomai nuo preparatų realizacijos laiko, pardavimo vietos, tyrimų periodiškumo.

3.„Bifoval“ („Valentis&ldquo ;) gyvybingų mikroorganizmų skaičius (KSV) gerokai svyravo tyrimų metu. Gyvybingų mikroorganizmų skaičius svyravo nuo <103 iki 109. Tyrimų rezultatai priklausė nuo probiotiko pirkimo vietos, realizavimo terminų, tyrimų periodiškumo.

Is patirties, jau labai daug metu daktare mums rekomenduoja tik Linex, ypac vartojant antibiotikus. Ju ypac gera gyvybinguma patvirtino sis tyrimas, dziugu. Is ties sunku atsirinkti geriausia vaista is tokios gausybes.

 

Spreskit pacios


 
 
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 7
 
2009-08-22 11:53

Mes kai su vyru abu mėgstam keliauti, o jis kelionių metu skanauti tradicinius patiekalus, tai dažnai susiduriam su virškinimo sutrikimais... :-) Neseniai grįžom iš Egipto, kur ragavom tuos jų patiekalus (blogiausia buvo nuo "kušari" ;) , tai puse kelionės susigadinom per tas skandžio problemas. Jokių actimel gi neįsidėsi, kai toks karštis, be to Bifoval, kiek žinau, irgi reikia laikyti šaldytuve, o tokios galimybės Hurgados viešbutyje mes neturėjome... Tai gėrėm visokius mezimus, imodiumus, kurie tik tam kartui...

O kaip su tuo linex, ar reikalingos įpatingos laikymo sąlygos ? 

 

 


 
 
 
 
Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932
 
2009-08-22 12:05

linex mums jokio poveikio nepadarė, įpatingų salygų laikymui nėra, bifolac irgi netiko .
 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5
 
2009-08-23 22:30

Na, merginos, tikekimes, kad Nacionalinėje visuomenės sveikatos laboratorijoje tyrimai atliekami kompetetingi, ir pagal tyrimo rezultatus, LINEX'  e santys probiotiniai mikroorganizmai yra  gyvybingiausi bei atitinka dienos doze :-) Ir, is tiesu, labai svarbu, kad linex' o nereik laikyti saldytuve..

dar tame paciame tyrime skaiciau, kad probiotikai i rinka patenka ne kaip vaistai, o kaip maisto papildai! Todel is gamintoju/tiekeju nereikalaujama labai grieztos kokybes ir efektyvumo kontroles:-(

Anot to tyrimo, Enterol' e, Lepicol' e, AcidophilusBifidus ir kt. informaciniuose lapeliuose net nebuvo pateiktas joks konkretus gyvibingu mikroorganizmu kiekis. Tai isvaizduokit kokie ten "miltai" parduodami - kai neaisku kokia gyvybingu mikroorganizmu doze parduodama??


 
 
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 7
 
2009-09-02 19:07

 Tai taip, Lietuvoje viskas gi taip parduodama, ta pati istorija buvo su Bitnerio balzamu (išaiškėjo, kad šis balzamas rytų regione naudojamas, kaip nuodas nuo vabzdžių, ar kažkas pan.).

Tai ir Gefilus gali juk neišlikti tos bakterijos, jeigu reikia jį laikyti šaldytuve... 

Jau geras tris savaites geriam Linex, na, aš patenkinta, ir vaikui tinka. Ruošiamės žiemą į šiltuosius kraštus važiuoti, tai jau šį kartą būsim apsiginklavę 


 
 
 
 
Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846
 
2011-01-08 16:46

pas mus ir vaistinėlėje yra jogurto kapsulės geriam dažniausiai kai viduriuojam 
 
 

2
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (159)
Nedas