Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Jogurto kapsulės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2005-03-03 21:03

Tikslaus jų pavadinimo nežinau,rašau taip kaip gyditoja pasakė. Liepė mažąjai nupirkti tų jogurto kapsulių.Nes truputuką viduriukai laisvi. Bet vaistinėje pasiūlė ''Gefilus'' kapsulyčių sakė tos geriau tokiam mažam leliui. Ar jūs bandėte ? Nu ir kaip? O gal ir suaugusiam gerai tokių pagerti?

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-03 21:19

Na tu metu vaistinėje ir jogurto kapsulyčių,bet vaistininkė tikino,kad ''gefilus'' geriau. Tik kaina didesnė.

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-03 22:19

Mes irgi vis jogurto bakterijų pageriam, kai su viduriukais problema. Dar jos tinka, jei vaiko apetitas per mažas (bent taip kitos mamos sako- maniškis vis tiek nieko nevalgo).
Bet galiu pasakyti :lux

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-03 22:39

[quote=aiva]Na tu metu vaistinėje ir jogurto kapsulyčių,bet vaistininkė tikino,kad ''gefilus'' geriau. Tik kaina didesnė.[/quote]

Gefilus tikrai geros. Mes mažiui duodam kai geria antibiotikus ar su pilvuku bėdos. Pasitikėk vaistininke, tikrai gefilus geriau nei jogurto kapsulės.

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-03 23:41

Neinau apie Gefilus kapsules, bet Jogurto kapsules platina firma, kuri užsiima visokiausiais homeopatiniais vaistais. Todel man yra priimtinesni. Tiesa, Apie Gefilus kapsules ir nesidomejau.

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-03 23:48

Na aš irgi lauksiu gerų rezultatų,nes jau kelinta diena jas geriam. Reiktų ir vyriokui mano pagerti,nes vis su viduriais vargsta.O dar vienas klausimukas: kiek dienų jas duoti,nes taip gyditojos ir nepaklausiau,visai iš galvos išgaravo :oops:

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-04 07:39

[quote=aiva]Na aš irgi lauksiu gerų rezultatų,nes jau kelinta diena jas geriam. Reiktų ir vyriokui mano pagerti,nes vis su viduriais vargsta.O dar vienas klausimukas: kiek dienų jas duoti,nes taip gyditojos ir nepaklausiau,visai iš galvos išgaravo :oops:[/quote]

bijau cia apsisaukt smarkiai zinancia (nes tokia ir nesu :oops: ) bet man atrodo kad jas galima gert ilgai, t.y pagal poreiki kol viskas susitvarko

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-05 15:05

Aš taip pat girdėjau, kad šias kapsules galima gerti net 3-4 savaites

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-05 18:45

Tarp kitko- šaindien vaistinėj man pasakė, kad jogurto bakterijos ir Gefilus niekuo nesiskiria.

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-05 18:52

Ir dar vaistinėj sužinojau, kad jei vartojamos jogurto bakterijos (arba Gefilus), Linex gerti neverta. Geriau Smectus. Galėjo ir anksčiau kas nors paaiškinti... Nes aš pirmųjų trijų vakar tiek prisipirkau...

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-05 20:36

Aš jogurto kapsules duodu, kai reikia antibijotikus gerti, o kai baigia juos nutraukiu ir tas kapsules po poros dienų. Dar esu girdėjus, kad jas reikia gerti kai blogas kvapas būna vaikučiui iš burnos (bet aišku ne dėl nevalytų dantų), o dėl virškinimo problemų.
Man irgi sakė gydytoja, kad niekuo gefilus nuo jogurto kapsulių nessikiria- firma + vardas ir kaina atitinkama :?

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-07 21:40

O jogurtas ar blogai vietoj tu kapsuliu :? As savo :baby jau daviau paragauti naturalaus jogurto Gal negerai padariau :duda:

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-10 10:11

Emilija :@---
neduok dar Tavo zuikis dar mažas - jam pilnai užtenka pienelio.

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-10 10:42

"Tarp kitko- šaindien vaistinėj man pasakė, kad jogurto bakterijos ir Gefilus niekuo nesiskiria."

Melavo, kad nesiskiria - šiek tiek skiriasi. Gefilus yra skirtas daugiau alergiškiems vaikams, nes produktas yra labiau išvalytas. O savo sudėtim tai taip vienodi abu.

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-11 09:59

Gefilus kiek žinau tinka žmonėms, kurie yra alergiški pienui.

Mama.lt

Mama.lt

2007-04-02 18:32

Aš perku jogurtą Gefilus, kai reikia gerti antibijotikus.

Mama.lt

Mama.lt

2007-04-02 18:51

mums buvo lygiai tokia pati problema viduriavom tai pediatras šraše "Yogurt litfas" kapsules.O prieš pusmeti gal gerem Bifolakt.

Mama.lt

Mama.lt

2007-04-07 07:27

Mes gėmės Gefilus kapsules kai gydytojas išrašė esant pilvelio pūtimui, kietokoms išmatoms ir t.t. Labai padėjo. Bet dar tai problemai palengvinti gėrėm Duphalac .Ok

Mama.lt

Mama.lt

2008-01-07 10:37

Man irgi labai patinka tos jogurto kapsulytės.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-09-27 16:43

Mes jogurtukuturim savo vaistinelei :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

1

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Kalista