Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Vilkaviškio...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
9
...
Mama.lt

Mama.lt

2010-02-22 21:55

Robertuke, gal ir tu prie musu kompanijos realia prisijungti noretum....?

mes cia organizuojames kovo 4-5 dienomis...

derianm laika...

mielai prasom :)

Doriuk, zinau kad uzsuki, tai kvietumas pasiulymas galioja ir tau :D

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 308

2010-02-22 22:01

a tai reikejo sakyt,o ne kita data galvot iskart,jau as kaip ir planavausi,4diena man nelabai iseina o 5 tai juolab tikrai ne,tai va tokie reikalai,istikruju tai mes neperseniausiai matemes su daivute ir eivut,bet aisku kuo daugiau tuo smagiau,butu labai buve smagu,bet greiciausiai as neatvyksiu

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-22 22:20

Smagumo tai tikrai kuo daugiau, tuo smagiau, bet ir susiderint sunkoka...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 38

2010-02-22 22:59

Siaubas man ir kovo 5 ir 6 ir net 7 paskaitos tikiuos kada dar visgi spėsiu į meet'o traukinuką . . .

Teisę studijuoju, kolegijoj Kaune jokia čia paslaptis

O ar nepasirodysiu įžuli jei paklausiu kiek jau žiemų praleidote nes kiek metų klausti nemandagu . . . 

.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-22 23:54

Robertuke, o gal tau tada ketvirtadienis tinka?

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-23 09:14

man si ziema 31.... :)

as ir studentauju, tik marijampoles kolegijoje irgi neakivaizdinis... :)

beje as man atrodo musu kompanijoje esu vyriausia... lygtais :)

2010-02-23 10:02

sveikos,as tai kalvarijoj pernai baigiau 12kl,ir savm labai dziaugiuosi nes galvojau taip ir niekada savo svajones pabaigt vidurine neigyvendinsiu,nes po 10kl.istojau i birza,ir variau mokintis i kauna i virejas-konditeres paskui susipazinau su savo vyru atsikrausciau i vilkaviski ir pradejom bendra gyvenima,as esu dar labai jauna man tik 22 bus kovo 11d.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-23 13:49

Tai speju, kad Alina pas mus jauniausia bus, nors dar nezinom pacios Robertukes metu.

O man dabar 26 yra.

Zinokit kazkoks kosmaras mas mus kaime, ana savaite trejos laidotuves buvo, vakar vel- 22m vaikinukas nusisove...

As jo asmeniskai nepazinojau, tik zinojau, kad toks yra. Biski uzdurniuot megejas buvo, bet ne man ji teist... vistiek gaila jauno zmogaus.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-23 14:43

gaila, bet ka bepadarysi...

tevu jo gaila, ypac mamaos

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 38

2010-02-23 21:14

Kągi aš visgi jauniausia man 19   

O ką studijuoji eiwut

beto mokytis niekada nevėlu

Baisūs dalykai dedas, tiek laidotuvių . . .

O ketvirtadienis tiktų, jei vyras vežt sutiks darbų neturės, nes šiaip atostogose tėvystės, bet vietoj nesėdi, dirba kiekvieną dieną, bet sutarčiau kaip nors manau o tai jau tikrai ketvirtadienį visos sutarėte ar dar tik svarstote ?

.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-23 22:02

buhalterija... as siaip kad stogas nenuvaziuotu namie sedint su vaikais...

tai bandom derint...laika... man tai jokio skirtumo kokia diena...vistiek veiksmas pas mane :)

Doriukui geriau 5, Kristalei kaip supratau esminio skirtumo jokio :)

man ir .... tai pagalvok ir pranesk...

:)

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-23 22:34

Man skirtumo tikrai jokio, kuria diena (na bent jau dabar taip atrodo), butu faina, kad dar bent vienas vyriskis koks butu, nes mane greiciausiai vyras atves, tai paskui tam nebus vienam kas veikt.

Musu kaime dar viena bloga naujiena- kaimynu sunus nuo ketvirtadienio dinges, tik siandien suzinojom... man jau baisu... kas cia darosi...

2010-02-23 22:42

oooo cia jusu prisirinks,ir vyriskiu turesit

2010-02-23 22:42

dar 4d as kaip nors istrukciau o jau 5 niekaip

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-23 22:47

As tai mielai be savo MB apsieiciau, o ir jis pats netroksta i tokius mamu-vaiku meetukus, bet kad i vakara tas musu susitikimas, tai nelabai noriu viena tamsi  su vaiku vaziuot, o ir masina dar ne pirmos jaunystes, tai maza kas... Jei tik eiwute priims, tai tureciau but su asmeniniu vairuotoju.

2010-02-23 22:54

as tai be vaiku varyciau juk kazkada reikia atitrukti nuo tos pacios kasdienybes o ir vaikams atsibosta matyt tuos pacius veidus

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-24 00:01

O mano Pauliukas tai Daniuko pasiilgo, siandien nupirkau krekeriuku, tai du padejo, sake vesiu Daniukui lauktuviu.

Mes kaip tik mazai kur su vaiku vaziuojam, tai jei jau kur yra daugiau vaiku ir tik taip koks susiejimukas, o ne reikalu tvarkymas, tai pasiimt stengiuosi, nes musiskis i darzeli kai neina, tai jam didziausia pramoga pazaist su kitais vaikais.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 167

2010-02-24 07:57

sveikos. vis reciau cia beuzsuku. tiesiog visokiu bedu yra, kad net nera kada. na manes tai tikrai nebus, nes dabar like be masinos. smagu, kad vis dideja musu ratas, tik nera kada susipazinti. sveikinu Robertuke prisijungus, kiek paskaiciau, tai visur visokiu bedu pilna. cia vel tas rotavirusas siaucia visuos pakampiuos, tik atsyla ir prasideda. mazius dar miega, o man tai reiks eit zaislu rinkt, nes po vakar pilnas kambarys kaip zaide. keturiom tai jau varo greitai per visus kambarius, tik kaime tai slenksciu yra, tai kartais perlipa, o kartais ir krenta ant nosytes, o siaip vaiksto isikabines, bando ir pasileisti. dabar pradesim ruostis pirmam gimtadieniui, tai vel bus darbu daug.

na pasirodo cia dauguma panasaus amziaus. man birzeli bus 21. siuo metu esu akademinese atostogose, o siaip studijuoju vdu anglu filologija.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-24 08:01

Priimsiu su vyrais ir be vyru, gales malkas kapoti:

Kristale, ale kas te jusu ta kaimuka apsedo?

gal jau laikas kokias misias kaimo bendruomenei uzsipikrti....kazkokie siaubai....

o tas sunus (kaimynu) suauges ar vaikas?

na bet vistiek baisu.... is namu kojos nekelsiu niekur...

gerai kad ta masina ir nesikuria....

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-24 12:16

Nu zinokit tikrai baisu, visas kaimas jau pasiurpes... O tam sunui 17 metu. Tevai is proto eina, apvazinejo, ka galejo, policija paieskos neduoda, nes turi 30 dienu praeit. Bet kokie durni istatymai, tevam kiekviena diena kosmariska, kai nezino, kur ju vaikas, o tie siulo menesi laukt...

Tai va tokie reikaliukai pas mumis, nesinori nei norsies galiuko is namu kist...

...
9
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Vilkaviškio apylinkių...

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavunecka.