Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Vilkaviškio...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
8
...
Mama.lt

Mama.lt

2010-02-21 15:41

Ligoniukai sveikit... o tai musu susitikimukas jau nusikele vel .... :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 38

2010-02-21 16:49

Sveikos mielosios labai nudžiugui atradus ir kraštiečių temelę . Aš iš Vlk raj, šitam portale dar naujokė, bet viliuosi, kad priimsite

.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-21 17:14

Robertuke 2010 02 21    

Sveikos mielosios labai nudžiugui atradus ir kraštiečių temelę . Aš iš Vlk raj, šitam portale dar naujokė, bet viliuosi, kad priimsite

Sveika prisijungus

mielai prasom i musu rateli...

bendrauk drasiai, cia draugisku mamu forumas...

is kur busi? kaip leliukas? zodziu papasakok  viska kas nepaslaptis.... :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 308

2010-02-21 18:21

kodel nukeliamas? juk sniegas tirpsta,oras syla,pavasariu kvepia,kaip tik reikia susitikt robertuke taip tikrai mes esam baisiai draugiskos ir priimsim tave i musu mazyti rateli,nes labai jau mazai cia musu yra

2010-02-21 18:30

Labai malonu na gyvenam netoli Kybartų, mažylis mano vardu Kajus, jam dabar metai ir beveik du mėnesiai. . . kas dar domina klauskit . O jūs visos vilkaviškietės kaip supratau ?

.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-21 18:53

As (Eiwut) ir Daiva is Alksnenu esam, Alina is pacio miesto, Kristale is Antanavo apylinkiu...

pasibarste... :)

mes cia susitikimuka organizuojames, ka tu i tai?

beje merginos as ten rasiau kad nusikėlė jau ne kartą, tai gal ateinančią savaitę sulėksit pas mane...

tema nesikeičia GĖLĖS, juk pavasariu lauke kvepia :D

2010-02-21 19:21

tai jo juk taremes penktadieni ,tai gal ivyks jau si karta,jei nepapuls nenumatytu reikalu,ar bedu,pamirsai eivut pasakyt kad dar priimam ir viena mergina is skriaudziu(doriuka) tik dingus ta mergina,jokiu ziniu is jos

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-21 19:24

as tai visas priimu

juo labiau Doriuka :)

jos mantulis sirgo ir pati slogavo kiek zinau praejusia savaite... kristale taip pat...

zodziu tikiuos jog jau issikapstet is ligu ir pas mane atleksit...

2010-02-21 23:41

Tikrai smagu būtų susitikti iškart tik va studijuojanti esu neakivaizdiniu tai penktadienis, šeštadienis ir net sekmadienis kelionių maratonas man vis būna o šiokadieniais ar kada susitinkate ?

.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-22 08:32

Susitikinejam mes bet kokia diena, dazniausiai eiline...

Ka studijuoji ir  kur , jei nepaslaptis :)

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-22 12:25

Labas labas

kaip smagu, kad mūsų padaugėjo

sveika Robertuke, prašom drąsiai į mūsų ratelį.

Kaip ligoniukai laikosi?

Kas šiaip pas visas naujesnio? Pas mus kol kas viskas vietose, lekiu pietus vyram marmalint.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-22 15:31

o mes jau po pietu grizom is lauko.... vaikai kazkokie neapimami po lauko...

danius zyzia lovoje, tipo nenori miegot... mazoji vis dar su dantuku kariauja...

o as parsivilkau pilna ta zodziio prasme... kitos gatves kaip gatves svarios o musiske, tai kaip uzkeikta provezos vandens pilnos ir sniego kalnai....

stumde stumde ta sniega, bet s..as gavosi...

na zodziu ir vezima viilkau ir daniu atgal nes tam uzejo rekiamoji kad nesk, as mazas vaiksciot nemoku...

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-22 15:42

Oi vargas su tom pliurzem... pas mus panasiai, dar keliuka iki kiemo vyras kazkiek nusikasiojo, o visur kitur baisoka..

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-22 15:49

na kad pliurze butu tai dar .... o dabar susale kalnai....

isivaizduok kaip as vezima vilkau.... visa persikreipusi nes abu ratai nei i provezass nei ant sniego netelpa....

jauciu kad vel sprandukui mano chana bus....

na bet kaip taip reikia sugebeti nuvalyti kelia ... geriau jau butu nesimales pirmyn atgal cia tas traktorius....

esu pikta kaip sirse....

KLAUSYKIT MIELOSIOS TAI KADA TAS MUSU MEET'UKAS?

AR LAUKIAT KOL AS PATI JUS VISAS APLANKYSIU....

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-22 18:09

Eiwut, as tai tikrai taves laukiu, bet kuria diena ir valanda.

O kada rimtai čia galėtume susiorganizuot.

2010-02-22 18:47

sveikos,vedziau siandien dukra i darzeli bet aukletoja paskambino apie 11val kad viduriuoja,tai pasiemiau,zodziu nuotaika super,dar ir atsikalbineja ir daugiau neviduriavo,dar kelias dienas nevesiu ka jau dabar paskui reikes pas daktare varyt pazymos,o as dabar jauciuosi kad manno zinuciu niekas nemate nes eivut ir vel klausia kada musu meetukas,tikrai jau zinot butu idomu suzinot kada jus planuojat susitikt?

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-22 18:59

na mielosios jei jus tylit, tai nusprendziu as:

KOVO 4 - 5 DIENOMIS.... RINKITES IS DVIEJU DATU BUS LENGVIAU :)

laikas apie 17-18 val. nes iki pietu man su laiku neprabanga...

:)

2010-02-22 21:09

o tai kaip as siuliau si penktadieni,niekas nenori?

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-22 21:22

Alinute noret nori,bet atsirado nenumatytu kliuciu... bent jau man..... :)

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-22 21:25

Na sia savaitele man tokiu reikaliuku ispuole, geriausiu atveju savaitgali galeciau, tai man asmeniskai geriausiai eiwutes pasiulytos datos tinka.

Reiketu paklaust musu naujokes, ar ji noretu prisijungt prie musu, nes kiek prisimenu, ji nuo penktadienio savaitgaliais buna uzimta, tai gal tada 4 d. darytume? Niu nezinau, cia kaip dauguma nuspres. Dar butinai reikia doriuka pakalbint, nes jai jau neuzilgo i darba, tai paskui vel nezinia kada susimatysim, butu smagu bent kartuka visam kolektyvui susirinkt.

...
8
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Vilkaviškio apylinkių...

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Deividas