Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Vilkaviškio...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

7
...

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-02-18 12:32

Uzjauciu tave labai eiwut, laikykis , stiprybes.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 308

2010-02-18 13:32

skambink bele kada, visada padesim as visada galiu paziuret tavo leliukus

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-18 13:49

aciu merginos...

jei labai reikes tai skambinsiu....

bandysiu kazka su broliais organizuotis...

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-19 18:13

Sveikutės, na kaip tau, eiwut, einasi? Kiek is pokalbiu temos supratau, Daivute padejo maziulius paziuret.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-19 18:48

labukas mergaites...

judu ir tiek...

taip Daivute mane isleido i sermenis... paziurejo mano kleckius...

o as susalau kaip suo... salta ten po katedra...

o dabar einu dovaneles daryti...

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-19 19:29

Na svarbu kruti. O kad tose salese ir baznyciose salta, tai jau tikrai, mama irgi pagret dvejose laidotuvese buvo, tai sake, kad nezmoniskas saltis, jau geriau lauke... O ryt ir treciose laidotuvese sudalyvaut tures, kazkoks siaubas, kas cia darosi...

Kam tas dovaneles darysi, gal kokia proga nusimato?

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-19 20:56

dvyliktoku simtadienis ryt sudavos mokykloje, tai brolio mergaite(11oke), sugalvojo tipo dvyliktoku aukletojoms medelius saldainiu ar burbulus....

tai padariau kelis... ikelsiu foto i namucius jei spesiu...

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-19 21:27

Nu tu saunuole, vis trepsi, kazka darai, is kur pas tave tu jegu ir noro tiek, tik pavydet... Dabar atejo toks laikas, kai labai vertinamos ranku darbo dovaneles, norisi miela daikteli ar net kazka valgomo gaut, o ne parduotuvine dovana.

Man tai smagiausia prie puodu, pagalvojau, kad galima ir man kada sugalvot kokius meduolius, sausainukus graziai puostus dovanu kept.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-19 21:47

aisku kad galima :)

na pabandysiu parodyti ka siandien padariau...

neina ikelt nuotraukos ...

na bus laiko kita diena susitvarkysiu savo namuciu nuotraukas...

...

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-19 22:03

mano pupike nuluzo  tik puse 8, tai mieganciai sudaviau ir vaistus ir misinuka...miega lyg niekur nieko...

Aciu Daivute uz pagalba... :)

2010-02-20 09:19

sveikutes,tai judi vis eivut,ir saunuole kad nesileidi i depresija,o mums truputi nesiseka,vakar darzely veme vanesa,tai veziau pas gydytoja bet vaistu israse ir viskas o isvemia ir tuos,tai vakare apie 9 varem i ligonine i priimamaji,tai ten suleido vaistu nuo vemimo,slapima patikrino rado acetono 4,4 tai butu nakciai pasilike lasaline state bet taip dukra prasesi namo,dar grizus veme syki o visa nakti ismiegojo,vis budinom gert arbatytes,tai vos vos po kelis lasus igrudom,sake cia ne virusas kaip darzely mamos minejo o skrandukas,nes neviduriavo ir tik truputi pilvuka skaudejo,na ziuresim kaip cia toliau mums bus

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-20 10:08

Ot kokios negeros naujienos pas jus Alina... Gerai kad po sauksteli...o dar geriau jei smecta kas kelios minutes po sauksteli... taip patare gydytoja mums kai danius buvo skranduka apsinuodijes...

Na sveikit...

Mano mazoji sianakt pabbudo 4ryte ir ilgai ir nuobodziai mama snekino...tai dabar mano galva keturkampa

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-20 13:26

Vilkaviškio apylinkių mamos

va mano vakarykscio darbelio krastelis.... :)

vertinkit

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-20 22:23

Sveikutes,

pasaka tavo darbelis, eiwut, toki grozi gaila butu ir dovanot.

Oi Alina, sviekit, gaila man baisiai kai maziuliai vemia, nutaso juos baisiausiai... dar ir Rehidrono pagirdyt galetumet, kad tas acetonas greiciau issiplautu. Laikykites

O pas mane zinios tokios, kad uosve vakar kiaule papjove ir mum visa atidave, tai siandien nuo ryto viena apsivertus su tom mesom ariau, jau vos ant koju pastoviu , ale viska ir susitvarkiau. Dar pasigerindama Pauliui, ejau keksiuku kept, vyras atsnekinejo, kad geriau pailseciau, jau tik miltus su kitais produktais sumaisyt liko, tai mano mazasis pagalbininkas eme nuo spinteles bliuda su tais miltais ir isdrebe viska ant zemes, o ten ir kakavas, ir sokoladas sudeti buvo... Susinervinus trenkiau viska i kriaukle ir baigtas mano kepimas.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-21 09:23

na va kaip su tais pagalbinikais buna kartais... :)

tai apsiruoinai Kristale mesom, badas negresia

as bandysiu ieskotis kur kiaulekis pjovimui kai virgis gris, nes gaila pinigus pardeje palikineti...

Alina, tikiuos mergaitei jau geriau....

o Daivute tai tikriausiai po baliaus miega...

2010-02-21 09:55

o mergaites pas mus naujienos nekokios,dukrai geriau bet siryt suviduriavo tai smecta duodu po truputi,o vakar as vemiau beprotiskai tai kaimyne yra sesele tai sorokalio suleido lyg pagerejo bet mazius pradejo vemt vezem i priimamaji suleido to pacio sorokalio,tuo tarpu vyras nuejo i suaugusiuju priimamaji jam ir suleido,nes jis ir vemia ir viduriuoja,ir snd dirba tai sake tik nuvare i darba ir tiesiai i tulika o db skambinau sake jau lyg neviduriuoja,as neviduriavau bet tik vemiau,viska kiek pajegiau jei ir mineralini,zodziu sake rota virusa pasigavom,greiciausiai nuo vanesos uzsikretem jai cia turbut ne skrandukas buvo,o darzeli visokiu vaiku prieina dar mes su vyru slaugem,kiek maziui tereikejo,na laikysimes i sienas isikibe,kaip nors istversim manau.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-21 10:05

oi Alina kaip jums ten sunku... Na laikykites gerkit arbateles, smecta ir Rehydrona, kad druskas atstatytumete...

laikykites...

Sveikatytes visai seimynelei...

:)

2010-02-21 11:45

as tai as ale vaikai,beto jei mums prastai tai vaikais neistengsim pasirupint,bet vis einu krutu,namus reikia tvarkytis vedinu kambarius kad bacilos isskristu valgyt nieko nenoriu jau ir taip pora kg isvemiau vakar ziauru zodziu,ar lyg vanesa siandien skysciai kaku padare kad tik neviduriuotu

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-21 12:14

Labas merginukes,

kaip nesmagu jums Alina, kad taip visi susirgot, laikykites, gydykites ir sveikit. Pagrindiniai roto viruso vaistai Smecta, Rehydronas ir dar cerukalis. Judu su vyru tai galit nusipirkt geriamo to cerukalio tabletukem. As ir savo Pauliukui jo duodu po puse tabletukes, jei jau vemia. Tik dar ir druskas labai svarbu gert, nes jos plauna acetona, o kol acetonas uzkiles, tol ir vemimas yra. Tik jau po labai nedaug reikia tas druskas gert (cia vaikam), po arbatini sauksteli kas 10 min. Tikekikes greitai busit sveikuciai.

Teko eiwut mums ta kiaule nudobt, nes musu kalakutiena uzsidarius, tai reikia kazkaip suktis.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-21 12:30

jo sukames kaip ismanom....

:)

gerai kai yra mamos ir uosvienes , yra isko ta kiaule nudobt...

7
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Vilkaviškio apylinkių...

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Emilijus