Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Vilkaviškio...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
42

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 38

2010-12-09 10:04

Labas rytas :) Ar neužpustė jūsų :) ? Kada eglutes puošti įprasta pas jus Ką suplanavusios šiandien nuveikti ? Aš regis dovanų pakavimu jau užsiimsiu :)

.

Mama.lt

Mama.lt

2010-12-09 11:34

Labas dienas :)
uzpustyti uzsnigti, jau ir traktorius gatve pravale, o dabar vyras atkasines kiema ir keliukus :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 77

2010-12-09 12:33

žiemą smagu kasinėti keliukus,kiemukus,savosportas,kalorijos eikvojasieglutės dar nepapuoštos,dovanos dar nesupirktos,nesupakuotos.na reikia jau rimtai susiimti ir pradėti sudarinėti dovanų sąrašustik kad sunku su tom dovanom,nežinia kam ką gali dovanoti ką ir besugalvoti ką dovanotisakiau reik užsiimti ir ką savo rankom ką nors padaryti,nes visi visko turitik va mažiausiam savo tai nesugalvojam ką kalėdų senis galėtų atnešti

Mama.lt

Mama.lt

2010-12-09 16:50

dovanos nepirktos ir net nesugalvotos :( kazin kaip cia bus :)
kucios bus pas mus visos vyro puses...tai yra anyta, sesuo , dukte, dukterecia su seima visi pas mus :)

reiks ruostis stipriau :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 54

2010-12-10 13:42

ooo,eiwut,turesi darbelio.o va mums jau senis paruose dovaneles,saugoja saugioj vietoj,nebrangininkas seis metais tas senis nes sausio menesi kelione i barcelona laukia,tai senis sake biski siais metais pigesnes bus dovanos.

2010-12-10 20:06

Sveikos :)  aš vakar kaip žadėjau taip ir padariu supakavau dovanas :) TIk dar liko keli žmonės, kuriems galinsiu :)

.

Mama.lt

Mama.lt

2010-12-10 20:37

Sveikutes

vis uzbegu, paskaitau, o parasyt neturiu kantrybes per ta striginejima...

Ziema smagiai isisiubuoja, bet man smagu, kai balta, nemegstu ziema pliurzes, kad tik smarkiai nesaltu.

Dovanos dar nepakuotos ir net nepirktos, bet cia vieno isvaziavimo i miesta reikalas, nes dideliem niekam nepirksim, tik vaikui, kazkaip pas mus jau isgyvendinamas tas paprotys visiems dovanas pirkinet, sakiau tevukam tik padarysiu po kalendoriu su anuko nuotraukom ir bus dovana, o mes su vyru nusiperkam kam kada ko reikia, tai per Kaledas nelabai dovanojames, turim kitu progu kai palepinam vienas kita .

Pas mus jau kazkokios bacilos kabinasi, tik pasidziaugiau pries pora dienu, kad sveiki, tai siandien Pauliui jau tempa 38.6 uzkilus, paziurejau, lyg gerkle raudona, dar paciaudi, man paciai jau kokios dvi dienos persti gerkle, vis bludijau, tai jau siandien vakare butinai reikes druska skalaut.. Reikia kazkaip iki svenciu issikapstyt..

Mama.lt

Mama.lt

2010-12-10 21:38

sveika Kristale :)
Nagi kas cia per ligos jumis puola?

mes jau kaip ir baigem...jei mamuks nesusirgs is naujo....

apturejau siandien "labai smagia" kelione .... i pusni iki keliu...beveik griovyje masiniukas buvo...tai  teko issikasti is pradziu rankytemis, paskui pazistamas pro sali vaziavo tai laime zmogus kastuva sniegui kasti turejo....

ale vistiek susalau kaip suva, o galu gale sniegui atitirpus batuose ir ank kelniu ir kitur dar ir slapia... :(
parlekiau kaip tik galejau greiciau, bijodama grioviu, pasidariau arbatos su pastiprintoju...duos dievas nesusirgsiu.... :)

2010-12-10 21:42

pamirkykit abu kojas i silta gerokai vandeni su druska.padeda

2010-12-11 14:01

Sveikos. Kas sirguliuojate - sveikite, o kas sveiki drūti tai nepasiduokit ligelėms ;) Aš tai antra diena gripexą geriu, nes batai buvo pavargę - kojas sušlapau kelis kartus ir dabar inkstus skauda . . . Beje kalbėjau su saviškiu, kad norėčiau vykti į susitikimą, pakslausė kur ir kada, tai sako jei jis negalės tai pati atriedėsiu su mažiuliu ;)

.

2010-12-11 22:52

ale jums smagu bus susitikime paplepesit

Mama.lt

Mama.lt

2010-12-12 08:45

paplepesim jei tik susibegsim visos :D

Mama.lt

Mama.lt

2010-12-12 12:24

Labukas,

pas mus vis dar temperaturos, tai ligoniukas musu lovos rezime, leksim ryt iki daktares, gal reikia kokiu rimtesniu vaistu, o ne tu ciulpiamu. As dar prie viso to desine ranka ties riesu karstais riebalais nusideginau, tai sianakt beveik be miego, nes ir temperatura keliausi Pauliukui vis ziuret, ir ta ranka neturejau kur padet, atviros mesos... Zodziu, kapstomes toliau .

Mama.lt

Mama.lt

2010-12-12 14:28

Jetau jetau kokios bedos pas jus Kristale :(

gaila labai ir taves ir Pauliuko :(
sveikit sveikit kuo greiciau :(

siulau meet'a atideti kuriam laikui arba susibegti neutralioje teritojoje, kad dar labiau neapsunkinti situacijos? :)
ar yra priatrianciu :) ????

Mama.lt

Mama.lt

2010-12-12 17:16

Aciu, Eiwut, bandom gydytis... Del meetuko, tai butu labai gerai atidet, o gal ir neutralia vieta perkelt... nes as pasiuliau pas save, o dabar ziuriu, kad nei nuotaikos, nei jeguciu neturiu ruostis . Kad ir nera baisios tos musu bedeles, bet kol visi nepasveike, nesinori nieko daug organizuotis , nezinau kaip pati dar issisuksiu, nes ir smilkinius skaudena, ir nosi kutena, tokia ant ribos. Nu ir is viso, dabar tokia neprognozuojama pasidarius, tai cia jegu anpludis uzeina ir kalnus galiu nuverst, tai kita diena nieko daryt nenoriu... hormonai turbut . I savaites gala gal bus aiskesne situacija, kas cia sveiksta, tai gal tada bent kokioj kavinukej arbatos isgert susibegtume , Pilviskiuose yra kavinuke . Ka kitos galvojat? I mane viena neziurekit, sakykit kaip kitoms geriau.

Ar paprasciausiai kelt i ateiti, kai busim po slogu, po gerkliu ir visu sventiniu surmuliu? Sunku mums is tikro visoms prisiderint, kai esam is skirtingu miesteliu .

Mama.lt

Mama.lt

2010-12-12 18:13

va va del to ir siulau kad atkelt arba geriausiai i neutralia vieta, kad niekam nebutu papildomu rupesciu :)
tau juk ir turi buti nuotaikos kaitos, negi jau spejai pamirsti??? :) Laikykis Kristale... :)
man jokio skirtumo ar i pilviskius ar i vilkaviski :) vistiek vaziuoti reikia :D tik geriau sviesiu paros metu :)
maza kas kelyje gali pasipainioti :)

Mama.lt

Mama.lt

2010-12-12 18:46

Man su pirmuoju stabilesnes tos nuotaikos buvo, tai dabar as kaip nesavam kailiuky  jauciuosi .

Del to laiko, tai jau reiketu tik diena, nes tokiais keliais ir orais nesaugu tamsoj lakstyt.

2010-12-13 07:23

aš tai iš viso siūlyčiau susitikimą atidėti tada iki pavasario kokio,tada ir otai bus geresni ir dienos ilgesnės.o db pabandyk tik išvažiuoti iš namų tai žiūrėk ateis kokia pūga ir užneš rajoninius keliukus,neis išvažiuoti ir sėdi mašinoje gyveni kaip žmonės latvijoje,estijoje.kažkaip kai tokie neprognozuojami orai tai ir baisu kur važiuoti kad ir dienos metu.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2010-12-15 10:20

sveikinam tave Eiwut

Vilkaviškio apylinkių mamos

2010-12-15 15:38

prisidedu ir aš prie sveikinimų eiwut

...
42

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Vilkaviškio apylinkių...

Šiandien gimtadienius švenčia (176)
laurynas