Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Vilkaviškio...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
40

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2010-11-29 20:09

sveika prisijungus prie musu salele.dziugu pleciasi mus burys.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 54

2010-11-30 00:06

dekui,Diva,o iskur jus?

2010-11-30 00:07

mes is Vilkaviskio raj.Stirnenu km

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 77

2010-11-30 07:24

nu va gretos plečiasi ir jau smagiau kai daugiau kas užsuka paplepėti

2010-11-30 10:02

labas rytas,koks ir vel saltas ir vejuotas rytas.kaip greit ta ziema atejo.kas gero,kokie planai sia dienai?mes tai namie tunosim,leksiu iki darbo porai valandeliu prase padirbti

2010-11-30 12:44

na va jau ir tikra ziema kaip ir lt,o sniego kiek seni besmegeni galima lipdyt.sendie sunki dienele laukia,eisiu apsipirkt.o sitiek sniego reiks brist.berniukai tik atsikele ne pusryciu nevalge apsirenge Martynas,aprengiau Arona ir ejo i lauka,aronui tai pirmas sniegas,tai isejas y lauka stovejo ispradziu ir dairesi,na vakare grys tetis tai eisim i lauka senio statyt,aronas bus pietu pamiegojas.bus smagu

Mama.lt

Mama.lt

2010-11-30 21:23

Labas vakarelis merginos :) ir senbuves ir naujokes bukit pasveikintos :)

prisiduodu kad gyva ir dingstu... pas mane namie juodos dienos, matyt kazkas prakeike... :(

kita karta issamiau, o dabar pasakau tik tiek kad ir ligoniu pilna, ir siap blogu ziniu... :(

Mama.lt

Mama.lt

2010-11-30 21:25

Sveikos gyvos

Labas sugrizusioms ir naujai prisijungusioms

as vel retinu apsilankymus cia vien del to nenormalaus striginejimo, pikta, kai niekas per tiek laiko nesikeicia...

Zodziu, jei koks svarbesnis ir greitesnis reikaliukas, tai gaudykit mane per skypa, arba per telefona, nes per cia kol susisieksim, tai ir pavasaris gali ateit .

Mama.lt

Mama.lt

2010-11-30 21:27

Eiwut, laikykis, kad ir kas bebutu . Jei kokios pagalbos ar ko reiketu, kontaktus turi.

2010-11-30 23:18

daug sniego pasjus? kaip vaikuciai ar labai dziaugesi?

2010-11-30 23:21

nu pas mus tai visai nedaug,baltuoja kur ne kur.tai ner ne kuo dar dziaugtis jiems

2010-12-01 13:34

sveikos,na va mano vaikiukai pavalge pusryciu uzsimane eiti i lauka ir ka sau manot aprengiau ir isejo,ir ka po 10 minuciu eme ir gryzo,sako labai jau salta.,na va ir cia jau prasides salciai.parejo va ir sau zaidzia.ne i mokykla nereik didziajam eiti,o mokykla tik uz 2 minuciu kelio

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 308

2010-12-01 17:48

sveikutes,dalinuosi savo ispudziais sunaus sloga truko jau daugiau nei menesi,tai sumasciau eiti privaciai pas gydytoja Skema,tai zodziu tikrai yra sinusitas,pravale viena nosies snerve su vaistukais ir siurbliu,bet tik vienoj pusej buvo labai daug snargliuku o kitoj beveik nieko,tai po savaites eisim dar syki israse kitokiu vaistuku,nu man patiko ir aptarnavimas visai kitoks nei poliklinikoj ar ligoninej.ziuresim kaip bus ar isgis ar ne.bet grizom po 15val ne karto dar nebego nosyte.beje turiu liudna zinia .savivaldybes du darbuotojai zuvo o meras sunkios bukles,avarija buvo.kiek pamenu zuvo Meskauskas ir Kasparaitis

2010-12-01 22:53

sveikos merginos,oi uzpuole mane sloga ir lyg saltis krecia,vaikai ir sloguoja.taip,girdejau apie nelaime.kai Meskauskas dirbo direktoriumi sudavos vid.mokykloje,tai as mokiausi.ryt einu i mokykla susirinkimas,del Kaledu,del mokslu.

o kaip jus?kas gero?nesusalat?

2010-12-01 23:16

jo,smagu kaip kazka mokytojapasakogeroapie vaikus

Mama.lt

Mama.lt

2010-12-02 18:15

Labas mergaites :) sako viena beda ne beda, tai mane aplanke iskart kelios... vaikus prigriebe roto virusas, vyras ispjaustytas, broliui vel nepasiseke grizimas atgal i anglija... zodziu prispaude mane is visu pusiu... :(
ale nieko su geru zmoniu pagalba kaip nors issikapstysiu...(tikiuos kad jiems Dievulis atlygins geru) :)
siaip nieko naujo, priverte mane ligoniukai siandien jiems egle puosti, ale kad bande vis zaislus nuimti, ir metyti istraukiau is spintos plastmasinius, tu bent nesudauzys :)

Mama.lt

Mama.lt

2010-12-02 21:54

Sveikutes,

issikapstysit, Eiwut, tik labai jau nesmagu, kai taip viskas uzgriuva... Man pernai panasiu laiku irgi stogas ciuoze, vyras ligoninej, pati susirgau, galiausiai ir mazius, dar tie kiauliniai gripai aplink siaute, nebuvo nei kada paciai sirgt, o jau irgi akyse tamsu buvo, bet matyt, Dievulis duoda tu jegu tiek, kiek reikia. Sveikit visi kuo greiciau .

Mano vyrutis irgi mane siandien priverte lemputes istraukt ir tete priprasyt uzkabint, ir snaigiu prikarpyt. Dar butu ir egles norejes, bet dirbtines neturim, o tikra dar biskiuka ankstoka butu puost. Jau net smagiau pasidare, tokia sventine nuotaika pakvipo .

Dar del to susitikimo toks pasiulymas, gal mes ji nukeliam toliau? Kad nereiketu papildomai kvarsint galvu, nes ziuriu ir ligoniuku yra, tai pasveikt visi turi,kitoms darbai, siaip visokios bedeles,  o paskui viskas arteja link svenciu, tai vel visokie reikalai. Kaip jus pacios manot?

Daivute, jums irgi visiems sveikateles .

2010-12-02 22:07

sveikos,na as jauciuosi tikrai ne kaip saltis krecia,sloga,gerkle skauda,vaikams tai nieko.nu kaip nors issikapstysiu.aciu tau kristale

Mama.lt

Mama.lt

2010-12-03 20:08

sveikos mergaites :)
Daivute sveik :)
Kitos nesusirkit :)
o mano padange po truputi giedreja, daniui jau gerai ir valgo ir nelaksto i tulika.... mazoji ir jau po truputi valgyt bando, na pamperius dar daznai keiciu, bet jau  jau  prosvaistes tunelio gale :)

zodziu del manes meet'uko atsaukti nereikia :)
Kristale as zinau kur gyveni, ir be meet'o atleksiu jei ka :D

neisvysi???
:D

Mama.lt

Mama.lt

2010-12-03 21:30

Labukas,

Eiwut, ziurint kada atleksi , kadangi as dabar paniskai bijau ir saugausi visokiu bacilu, tai jei dar su virusu atleksi, gali tekt tik pro langeli pasneket . O jei rimciau, tai ziuresim, kaip cia su tuo laiku bus, nes pas mane ziuriu kuo toliau, tuo labiau vizitu daugeja, vieni grizta, kiti isvaziuoja, kiti siaip 5 metai nematyti ir visi suaglvojo si menesi apsireikst, tai ziuresiu, kaip as cia juos visus issideliosiu, nes visi savi, nera ka taip sakant "pasiust", visus reikia maloniai priimt . Man taip visada buna, kai nevaziuoja, tai niekas kelis menesius nevaziuoja, o kai jau pradeda, tai visi vos ne ta pacia diena. Zodziu, iki 10d. dar kelios dienos, o paskui ziuresim, kaip cia viska susiorganizuosim .

...
40

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Vilkaviškio apylinkių...

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Laurynas