Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Vilkaviškio...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4
...
Mama.lt

Mama.lt

2010-02-09 17:30

visos keturios mergaites.... :)

ot tures pusbroliukas reikalu kai jos paaugs iki kavalieriu :)

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-09 18:35

Oho, kiek kraicio teveliams reikes, kai ateis vestuviu laikas. Jau jie tikri specai, reiketu pas tokius zmones pasikonsultuot, kaip sese susiorganizuot.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-09 20:16

na matai specai, bet as itarima turiu kad ji suneli gaminosi... :)

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-09 20:41

Tai jau nekeista, kad gaminosi. Kaip sakant, svarbiausia, kad sveikas vaikiukas butu, ale vistiek visi pasvajoja del ivairoves ir viena, ir kita turet.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-09 22:25

oa sjai rimtai kai su Emilija nescia vaiksciojau galvojau kad bus berniukas net varda buvau sugalvojusi : Domas...

ir nei per viena echoskopija nemate gydytoja kas :)

o ju dare man bent 6...

is tikro tai jo svarbu kad sveikas kudikelis ir mamai viskas gerai...

uzaugs ir tas ir tas...

:)

va mane lazdavoja broliene antra diena kad sumasciau rubelius atiduoti, sako tai kiba spyna pakabinai kad daugiau nesiruosi ir nesaugai...

rubuku...

o as sakau kaip nori taip galvok...:gal as naujus pirksiu.... :)

is tikro tai daugiau nei noriu nei galiu...

atsiauginusi as ju vaiku nuo 10 metu nemokama aukle...

aciu savu uzteks ir dvieju....

nors grazu paziureti i dideles seimas....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 308

2010-02-10 12:51

sveikutes,tai va jau uzkase vyro bendradarbi,visi su uniformom,is daug suvaziavo ir atraminiai punktai,zodziu su tikra pagarba islydejo...nors dar nesitiki,vat buna gyvenime kad geri zmones greiciau iseina nei tie kur neverti vaiksciot ant sios zemes... o as triusiuos namuos kaip visada leksiu pas drauge kai vyras gris,isvare db i regitra kad irasytu ir mane i tch.pasa nes vazuojant i lenkija reikia tureti igaliojima kas vairuoja arba tech.pase turi buti irasyta,ar taip ar taip lenkuos daug kas pigiau ir jau reiktu vaziuot apsipirkt,penktadieni vaziuosim pasveikint su gimtadieniu vyro podinuke siaip jai rytoj 12m sueina tai sakem duosim pinigais,pernai pirkom knyga hario poterio nes visas dalis rinko,labai patinka skaityt,osiemet jau visa panele tai pati nusipirks ka nores,kad ir knygos nera pigios zinau kad virs 50lt mokejau plius dar puokstyte,bonka tai jau prabanga tie baliai,bet greit ju kaip ir nebus,nebent kas mane pasveikins kova tai reikes baliavottai va tiek naujienu,ka jus merginos gero veikiat?

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-11 21:42

sveikos suvalkietes :)

kaip gyvenimas jaunas?

kas "blogesnio"? :)

pas mane oi kiek naujienu...:

aplekiau siandien ir marijampole ir vilkaviski pagreitintu budu sugebejau ...

buvau kolegijoje susiderinau reikalus del mokslu kurie prasideda 15d... visi destytojai tiksliau destytojos leido atvykti tik i atsiskaitymus,,,, o jei nespesiu su visa grupe tai susitarsim indivdualiai...

ech kaip palengvejo... matyt padare ispudi pirma sesija ...

zodziu viena beda maziau...

dar nusokau iki dantistes... istrauke danti nuskilusi....

nulekiau iki tetos nuveziau pusbroliuko seimynos pagausejimui drabuzelius kur jau paruosus buvau...

nenorejau verztis pas juos i namus, tai palikau pas teta... pusbrolis uzsuks pasiims...

dar pardese buvau biskiuka kalakutienos nusipirkau mareje mazgei bus...

dar kraiteneje zuvytes...

"jysk" siaip pasivalkiojau visokiu niekiuku pasirinkau reikes dovaneles gaminti...gimtadieniai ne uz kalnu....

radau toki faina nedideli kibiriuka metalini (tik gaila kad melynas) ale nieko padarysim ka nors su juros motyvais...

visokiu kriaukleliu turiu akmenuku irgi... dziovintu sakuciu kvepainciu augaliuku ...

na zodziu vyras paziurejo i mano "jysk'o" pirkinius ir sake kad nusokau nuo protelio akmenis perku

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-11 22:03

Sveikutes

ai , ka tie vyrai supranta apie grozi ir mena, kai jau jie parsitempia koki metalo gabala, tai tipo turim suprast, kad tai laaabai reikalingas daiktas.

Tai daug reikaliuku siandien prasukai, eiwut, o as tai eilini karta namuose pratupejau.

Vyrelis siandien kazka uzmete, kad tipo tai, ka sekmadieni jau reikes cia tave mylet (cia jis pastoviai juokiasi, kad toks vaizdas is tu reklamu, kad tik per Valentina vieniem kitus reikia mylet, o kitom dienom jau ne), tai paziuresiu, kaip jau jis cia sumaste man ta meile pazert...

2010-02-11 22:26

sveikutes,as vis namie dirbinejuos tai ta tai ta,tai vyrras dar su reikalais islekia darbo,visokiais imoniu popieriais uzsivertes,na zodziu...gavom zinia kad vlk ligonine dega  tai nulekiau paziuret viena isvaziavo gaisrine buvo kokios 4-5 tai vyras skambino naujienu suzinot zodziu sudege lova du foteliai rusy,dumu daug,o nuo ko kilo velniai zino,tai kai vyras gaisrininkas tai mums labai aktualios tokios zinios,dar buvau siandien audime nupirkau bliuske vyrui kojines tai cia valentinkes proga,vakar buvau ,,tomoj" uzsakiau puokste vaikiska,vokeli kad vienodos spalvos butu ryt pasiimsiu leksim i vyro podinukes gimtadieni tai duosim panelei pinigeliu,tai gal ryt cia neparasysiudar buvau vaistinej norejau savo vaistuku nusipirkt lieknejimui tai sake kad jau isiimti is apyvartos o taip man jie padejo gerai,kiek buvau bandzius jie man patys geriausiai veike..na va tokios tokeles tai ka labanakt

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-11 23:21

Tai smagaus jums ryt baliuko.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-12 09:41

linksmai pasibaliavok Alina

Ot tie vyrai...

MAniskis Kristale ir jau tipo tai kada ten tas valentynkes vakarelis... na zodziu jau kaip ir padlyzinasi... bet dabar as spyglys...

tegul pats galvoja...

isleke siandien i mare ... ir dantiste ir seimos gydytoja, ir masina dar reikia pas meistru nuvaryti... ir siaip dar kazkokiu reikalu sumaste... zodziu paskutines dienos namie, bet as jo nematau...

jau sedziu ir galvoju kad greiciau ta 17 diena, tai gal stociau i vezes ir gyvenimas ritma atgautu, o tai dabar vis lekiam lekiam.... ir ant vietos....

Atsibodo...

2010-02-12 10:39

sveikutes va cia paskaitykit apie vlk raso http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/ugniagesiai-neramiai-laukia-ilgojo-savaitgalio-59-84307

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-12 16:57

na tylenes kaip gyvenat?

uzpuste ar ka?

musu kiemas pilnas sniego...maciau gatve tipo traktorius vale, tai ir ivaziavima i kiema uzverte...

ale neisiu ir nekasiu... neturiu jegu... kazko labai slekta pasidare pries gera valandele...

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-12 20:24

Labas vakarelis,

ariau siandien tikraja to zodzio prasme, taigi ta torta terlinau rytojui, o kitas dar laukia sekmadieniui... grazi rytojaus vizija... Dar Paulius su ta sloga, tai arbatos, tai kokia tablete suciulpt, vis neramu... Zodziu, eiline diena rojuj...

Del to renginuko, tai zinok, eiwut maniskis lyginai tas pats, as cia nervavausi ta torta puosdama, kad neatveze man kokosu, tai sako lek i parde nusipirkt pati, sakau prie ko cia man stengtis, dar kad dalyvauciau, butu sansas paciai ji suvalgyt, tai sako ir dalyvausi, galim eit ryt. Nu jau ne, as irgi pabusiu susiskaudinus ir jau nereikia.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-12 21:25

manai kad jie kalti tipo jauciasi? :)

maniskis pavyzdziui itariu kad sekmadieniui sveciu uzsikviete...

o as nieko nenoriu matyti... :(

itariu kad paumejimas "depresono"...

siandien visa diena noriu zliumbti... ilendu kur i kampa "nuleidziu skyscius" ir vel pirmyn...

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-12 22:49

Maniskiui kartais paveluotai, bet prabyla dar tas kaltes jausmas. Siaip nepiktybinis jis, tik va namiseda ir darboholikas, bet bent jau nereikia nervuotis, kad pas kokius draugelius nusimals...

Niu o kas tau eiwut per asaros? Ar koks rupestelis sirdele griauzia, ar taip verksmadienis uzpuole? Buna kartais ima verksmas nuo bele ko...

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-13 10:32

oi kad zinociau kas per dienos uzpuole...

pavargau ir tiek ....

2010-02-13 12:18

sveikutes,tai va labai linksmai vakar pasibuvom,vaikai duko kiek pajege,jau dukra paskui sako mama zinok as jau pavargau,noriu miegot ryte erikas issiverte is lovos ir lupa uzsigavo,kraujas bego bet nieko tokio,as dariau siandien lietiniu su desrelem,suriu ir obuoliais su cukrum,tiksliau gavosi kaip karamele labai skanu,vyrelis mano dirba ir tiek.klausykit,merginos tai susitiksim ketvirtadieni?as labai noriu susimatyti,dar kristales gyvai nemaciau o ir ta pati rutina uzkniso negyvai...

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-13 14:10

Labas merginukes

as tai irgi labai noriu susipazinti su alina, tik va neaisku, kaip mums su tom slogom uzsibaigs, jei tik mazius dar sirguliuotu, tai viena atlekciau, bet jei ir mum cia prikibs, tai bus ne kas, nesinores tu savo bacilu prie maziuku vaiku veziot...

O dar pagalvojau, ar nebus tau eiwut, per greitai po vyro isvaziavimo tas musu susitikimas? As matai, pagal save pamislinau, nes budavo kai vyra isleidziu, tai man kokios savaites reikia kol i nauja ritma persiorentuoju...

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-13 14:16

Oi Kristale, tikrai nebus man per anksti, nes mano ritmas ar taip ar taip yra tik mano....

taip kad jei jums tik laikas tinka tai prasom pas mane...

4
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Vilkaviškio apylinkių...

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
Augustė