Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Vilkaviškio...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
37

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 77

2010-10-26 13:13

nu taip norėtųsi,kad kuo daugiau susirinktų,bet va planuoji planuoji ir būna taip kad atsiranda kokių nors neatidėliotinų reikalųva gėriau pas draugę kavos latte,kurį ji įsigijo neseniai.tai va aš ir tokio aparatėlio užsimaniau eisiu maršrutuoti po parduotuves,bet kažin ar eis rasti vilkaviškyj,nes nei senukuose nei techase nemačiau,kad būtų ko gero teks šiaušti į marijampolę...

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-26 13:27

labas rytas o gal jau greiciau diena :)
sakot nutilo susimatymas musu...?

Tai gal sakau taip.... ryt kokia 10-11 valanda sutupiam kur pegase prie kokio stalelio???  ar po pietu apie 16????

ka manot... as busiu :)

pazadu... kas prisijungs??? :D

2010-10-26 15:12

o kažin kur būtų galima karvės pienuko įsigyti,gal kuri užmačiusi kur kieme kokia bobutė pienuką pardavinėtų?

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-26 15:28

as maciau kad vakarais pries gintarine vaistine(salia techaso) kur yra kioskelis kitoj gatves pusej ten zmones su stiklainiukais laukia....

p siaip tai neteko susidurti

:)

2010-10-26 16:18

o kažin kur dar yra,nes man vaikiukui reikia,ten ir aš mačiau kad stovi daug žmonių bet va gali ir belaukiant kartais ir nebegauti, o čia reik užtikrintai,kad būtų.na nebent reiks bandyti tartis,kad vis palikinėtų.

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-26 18:43

oi tada nezinau... :) bandyk tartis :)

NA TAI AR BUS KAS SU MANIMI RYT KAVOS ATSIGERS???

siulau susibegti antram puodeliui rytines kavos kokioje kavinukeje apie 10 ryte :) ar atsiras norinciu ir galinciu?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 308

2010-10-26 21:30

sveikos,as tai tikrai nebusiu nes dirbu jau,siandien buvo pirmoji dienele visai neblgai sekese tikiuosi kad ir toliau taip eisis

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-27 19:46

tai ka kava teko gerti vienai :(
na nieko, gal kita diena kas prisijungs :)
Alina, kaip darbelis sekiojasi?
ir kur tu cia taip spejai isidarbinti??? pasidalink paslaptimi :)

pas mane lengvas karantinas. Maze sirgti sugalvojo, ale gavo vaistu ir geriamu ir tepamu dar pasigarinom gal pratrauks... nes vel skiepai nuplauks :)

2010-10-27 20:30

as vainikus pinu tokioj firmo cia terminuotai menesiui vakar 27 siandien 30nupyniau,nu aisku kuo toliau tuo geriau ir daugiau galetu buti.musiskis vaikelis siandien sunegalavo akyte puliuoja ir paraudusi ryt i seimos centra vyrus uzregistravau,dar katyte musu tragiskai zuvo nuo masinos variklio,ilindo,kuriau masina vezu vyra i darba ziuriu voliojasi ant zemes kol grizau jau kraujais pasruvus gulejo tai vyro bendradarbis atvare ir viska sutvarke,tai juokauju sakau iskvietimas buvo su lavonu gaisrininkui,ale ka kaimynai turejo pagalvot vienas su uniforma is namu kitas i namus pas mane zodziu dienele nekokia tik gerai kad darbe gerai kol kas sekasi aisku pavargsti dar namie norisi ka nudirbt bet gal priprasiu

Mama.lt

Mama.lt

2010-11-24 17:32

sveikos krastietes :)
ar yra dar jusu cia gyvu???auuuuuu...uuu

as tai trankausi tarp mares ir namu...sesija uzbaigineju... :)

buvau siandien pas Kristale uzsukus, ir mes sakom kad reikia ir musu krastui susitikimo... :)
Kristale siulo savo trobesius (ji Antanave gyvena), ir laika mazdaug nuo gruodzio 10 iki...kokios 18 :)
nes po to priessventiniai rupesciai ir visa kita :)
taip  kad mielosios siulykit konkrecia diena.... ir laika :)
pasiderinsim... :)
Daivule, as tave prigriebsiu jei ka :)
laukiam pasisakymu :)

Mama.lt

Mama.lt

2010-11-24 18:24

Sveikutes

dar pasmulkinsiu ir as info

susibegtume siaip, be jokiu dideliu ceremoniju, nes kuo duagiau prisiplanuosim, tuo labiau nieko nesigaus. Siulykit laika ir diena, as tai daugiausiai namie tupiu, jei jau kas netiks sakysiu, gal tik ne savaitgali butu gerai... Zodziu, kas norit ir galit, kvieciu kavutes i savo kaimuka .

Mama.lt

Mama.lt

2010-11-24 18:29

As ir uz nesavaitgali

:D

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2010-11-24 18:58

sveikos merginos,nu but smagu susibegti.tai as galiu 9,10,14,15.sitom dienom nedirbu.

tai tikiuosi kad mane prigriebtai,tureciau varyt su mazaja.kas gero?kaip sekasi?

Mama.lt

Mama.lt

2010-11-24 20:35

ot jei rinktis is tu dieneliu tai man geriausiai tinka 15 :D
tuo paciu ir tortadieni pazymeciau ne namie :D

na cia kol kas ...tokios mintys :D
daivule prigriebtau tikrai, jei tik noretum :) o as tai itariu kad su abiem kleckais vaziuotau :D

2010-11-25 07:17

va pasirodo vilkaviškio apylinkėse yra dar gyvų dūšeliųna man tai jei dėl susitikimoo tai nesavaitgaliai netinka,nes šiokiom dienom darbas darbas juk būna iki penkių,tad laisvi tik savaitgaliai

Mama.lt

Mama.lt

2010-11-25 08:28

labas rytas :)
o tai jeigu i pavakare po 5 apie kokias6??? :)

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2010-11-25 10:13

labas rytas,na ir orelis.

na jei po18val.tai man tinka,bet kuri diena,nes dirbu iki 18.

Mama.lt

Mama.lt

2010-11-25 10:15

na po 18 val. man ir geriau butu, daniu is darzelio buciau pasiemusi :)

Mama.lt

Mama.lt

2010-11-25 13:00

Sveikutes,

na jus derinkites, merginukes, as tai daugiausiai namie tupiu, nebent jau koks reikalas, bet jei ka, tai jau duociau zinot.

Tik nesiruoskit kaip i dideli rengini, nes paskui ir noras, ir jegos dingsta, planuokit kaip nulekima iki kaiminkos kavos isgert . Butu smagu, kad mazdaug iki kito savaitgalio (gruodzio 5-6d) apsitartume ta dienuke, nes pas mane  turetu atplust sveciu is uzsienio, tai as jau is karto zinociau kaip su jais derintis del atvaziavimo .

2010-11-25 17:10

sveikutes,stai ir as as greiciausiai neatvyksiu i susitikima nes 11d organizuojam paneles gimadieni o paskui reikia atsigauti,ir  ruostis kitoms sventem

...
37

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Vilkaviškio apylinkių...

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Elinga