Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Vilkaviškio...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
35
...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2010-10-18 22:24

sveikos merginukes.valio dziugu ratas pleciasi.grizau is darbuko ir nieko doro nenuveikiau.maziuke sloguoja,tai tokia zyzliuke.kaip raguolis eiwut?jau sudorotas?

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-19 10:59

Dar trupui liko, nes paslepiau....

zinok as tik viena ragiuka spejau paragauti ... ale yra needusiu :(

ir dar su  palikuonimis....

tiesiog cielais ryja, negaliu ziureti.... nervas ima... :(

ai geriau man jau nieko nesakyti nes itariu kad zinai apie ka kalbu... vel man "siurpriza" padare.... :(

buciau bent itarus, buciau nepirkus :(

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-19 11:06

gytiss 2010 10 18    

labas vakarelis mamytes

noreciau ir as i jusu faina rateli,jei tik jus mane priimtumet.as esu is vilkaviskio,turiu du padauziukus.sunus Gytis-5m,eina i buratino darzeli(kartu su alinatr dukryte),o mazajai-11menesiu.

esame neseniai is Airijos gryze,prabuvom 5metus,bet va vistiek yra namu trauka ir daryk tu ka nori.

as ir airijoje budama vis paskaitinedavau jusu pokalbius,bet niekaip nedrysdavau isiterpti

Sveika prisidejus prie musu kompanijos :)
kuo duagiau tuo linksmiau :D

As Kristina is Alksnenu... Turiu du kleckus: berniuka beveik 4 metu eina i Pasakos darzeli, ir mergyte 1,5 metuku :)

as ir jau spejau apsisniukstineti tavo namuciuose

:D

tikiuos nepyksi

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 77

2010-10-19 12:47

labas iš rytova jau plečiasi ratas p[o biskį vis daugiau ir daugiau prisijungiana o mes tai šnd tinginiaujam,va artėja sūnaus pirmasis gimtadienis tai ir galvoju kokia tema vakarėlį surengusi.dičkio buvo piratų vakaras su lobio paieškom,tai db mažąjam kažką reik sugalvotiir žiūrinėju nete kokios nors informacijos

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-19 13:06

sveika spygliuk :) sanokai ir bematyta...

:)

na ziurekit susukau as cia sianakt tokia "kvaila" minty :)

gal susibegam kokia diena kokioje kavinukeje kavos atsigerti ir dorai susipazinti...

ka manot???

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 308

2010-10-19 14:57

zdarovos ale fainiai but susipazinimo proga kur nulekt,ir kad visos visos susirinktu tai isvis.o as tinginiauju siandien lyja nesmagu niuru,tai tik siltai ir tupet ale kas jau cia beliko pora valandziukiu ir zyzliai ant galvos lips

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-19 15:10

na tai ir sakau kad kur nors dienos metu kavikes atsigerti... :D

kaip sakant neutralioje teritorijoje:d

2010-10-19 16:15

bet pvz kristalei i vlk atlekt manau butu keblumu vistiek galiukas yra,tau eivut tai jokio skirtumo vistiek marsuruoji pirmyn atgal,kaip daivute kazin?o mes cia vietines manau jokiu problemu nebutu,tik reikia vieta,data,laika sutart kaip kam patogiau

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-19 19:24

daivute galetu si ketvirtadieni, as ir galeciau :)

o marsrutuoju as, bet nevisada galiu kur nors nueiti nes laikas buna minutemis sudeliotas jei as mieste:d

Kristale as pasnekinsiu, nes vistiek dazniau matau nei visos kitos kartu sudejus :D

2010-10-19 20:55

o as kad ir galeciau bet laukiu svarbaus skambucio sia savaite galiu dingti is vaizdo 3savaitem nieko negaliu pazadeti

2010-10-19 22:58

sveikos merginos,na ideja gera del susitikimo.taip ketvirtadieni man laisva,bet nemanau kad pavyks,nes neturesiu kur maziukes palikt,galeciau pasiimti,bet sirguliuoja mazoji,o kai tokie orai nenoriu jos po lauka tampyti.tai tikrai neprizadu panos.

taip norejai eiwut raguolio o beveik negavai.moki tu vyra dresuoti,tai galetai ir ismokyti kada tokius siurprizus rengti

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2203

2010-10-19 23:03

labas vakarelis,

aciu uz silta priemima mamytes.del susitikimo as galiu beveik kiekviena diena,isskyrus ketvirtadieni,nes neturiu kam mazosios palikt,mociutes abi dirba,tai va viena mociute visomis dienomis laisva,isskyrus ketvirtadieni.

eiwut,nera cia ko pykti,juk reikia kazkaip bendra vaizda susidaryti.

2010-10-19 23:04

nu vat kokia as kriu kriu-gi neprisistaciau.mano vardas Laura,gyvenu paciame Vilkaviskyje.

2010-10-19 23:12

labas gytiss,nemiegam dar?mano seimyna jau miega.reiks ir man tuoj,ryt dar i darbuka reikia,labai tingisi ryte keltis

2010-10-19 23:21

labas labas daiva1007,nu dar ne.seimyna ir mano miega,ryt ir reikia keltis anksti,bet dar su vyru skaipu bendrauju.o kur tu dirbi jei ne paslaptis? :)

2010-10-19 23:23

cia kur gyvenam kaimukyje Alksnenuose parduotuveje.o jus ne ta pati seima kur ne per seniausiai rase Santakoje,kad buvot isvyke ir grizot i lt?

2010-10-19 23:25

taip taip,ta pati

2010-10-19 23:30

nezinau,bet man taip atrode.na gerai judesiu link lovytes.

labanakt.iki ryt

2010-10-19 23:35

labos nakties,iki ryt.as ir jau bandysiu eit miegot.

2010-10-20 11:25

sveikos mergaites,grizau is ASARU KONCERTO gal butu maniske ir nesusigraudinus bet mane matyt pamate ir verksleno mate gycio mamyte kas ten daresi,aisku dar viena didesne mergaite ir oziukus rode,nu gris is darzo bus moralo gerai kad pafilmavau su fotiku tai bus kuo santazuot ir broliui parodysim kokia sese negera,dar masciau i kauna lekt urme yra atrakcionai ilgai dirba tai kad ir po darzelio but nieko nulekt bet kad sitaip darosi tai nzn ka cia daryt reikes

...
35
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Vilkaviškio apylinkių...

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Laurynas