Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Vilkaviškio...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3
...
Mama.lt

Mama.lt

2010-02-08 12:31

labas mergaites :)

as ir siandien dirbau iki pat dabar...

vakar skalbiau visa diena, o siandien tenka lyginti...

issklabiau visus leliukiskus rubelius islyginsiu i dezute ir nuvesiu pusbroliui... jie sia savaite maziuka kleckiuka ar kleckiuke tures... :)

ech, kaip gera ciupineti tokius maziukus rubukus...

:)

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-08 15:08

Sveikutes,

matot, kokios jus geros, tai atiduodat, tai parduodat rubelius, o as kaip tikrai suvalkietei priklauso, viska kaupiu, cia tipo tas variantas, kai gal dar prireiks, nors tu drabuziuku tai kokiem 5 vaikam uztektu, bet gi ir tas reikalingas, ir kitas... Zodziu, pasizadejau, kad jau po antro (jei dievulis duos) , tai viska atiduosiu, kam reikes.

O siaip tai nieko per daug naujo musu kaimuky, kazka veikiu per dienas, nezinau pati ka tokio, kad vakare vos kojas pavelku, bet tai pasakyk kam, kad niekur nedirbi, tai atrodo, kad amzinos atostogos...

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-08 16:42

As laikiau saugojau po dDaniaus, o po mazes tai jau laukiau nesulaukiau kas kada tures leliuka, kad galeciau atiduoti... ir  va tik vakar isdrisau paklausti gal reiktu? :)

ir tai aplinkiniais keliais...

zinok man negaila, lai nesioja....gal geru zodziu pamines.... :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 308

2010-02-08 20:56

sveikos,as va kai laukiau vyresneles tai vis pirkau,kaupiaus galvojau bus mazai,alee vis gi patirtis po antro ir trecio nenorim nes reikia ir del saves pagyvent,o svarbiausia issimiegot normaliai,kad ir iki pietu savaitgaliais,pasilepint,o cia ar pirmadienis ar sekmadienis viskas tas pats,prisistato maziukai,kad jau keltis laikas labai daug rubeliu po kelis maisus puskei atidaviau trim draugem,o dabar kadangi nauji rubeliai,nenunesioti,tik kai rankoves,ir kelnes trumpos jau nereikalingi,ziuri kad butu patogu darzely,namie tai man nesvarbu,gali ir suplysusiais rubais vaiksciot,man jokio skirtumo paskui negaila ismest tiesiai i siuksline,tai uz tuos naujus rubelius vistiek norisis pinigeliu,kazka naujo nupirktum savo vaikui,tai siandien nemazai sakyciau uzsidirbau,drauges atsirinko,tiksliau visus nuvezus palikau,ka kitoms vargingoms seimoms atiduos,tai per dvi drauges isejo virs 100lt bet ir rubu baisus maisai ir nesuprantu kaip jie pas mus galejo kur tilpt papildomas litas vistiek dziugina juolab kad cia ne verslas koks ir ne sau ka pirksiu,o dukrytei

2010-02-08 20:58

beje noriu pasigirti kad zurnale ,,JI" laimejau 50lt vertes dovanu kupona eurokos parduotuvej apsipirkti

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-09 00:20

Na tu saunuole, as irgi retkarciais suzaidziu tam zurnale, bet kazkaip nepasiseka. Kad jau uz drabuzelius pinigelius dukrytei isleisi, tai situos sau uzsidirbai.

2010-02-09 10:46

na taip taip,ir zinot as vasara buvau pas dvi burejas man pranasavo kad ges buitin smulki technika tai is mikserio isejo ziezirbos bet vyras sutvarke ir pranasavo kad laimejimai smulkiose loterijose,tai gal tik sutapimas,velniai cia zino

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-09 11:04

sveikinimai Alina...va rimtai galesi sau isleisti :)

o as siaip atiduosiu, nes ir man daug maisais veze, o daniui dar ir dabar atveza, drauges sesuo (kurios net nepazistu), vis perduoda ir nieko neima nei pinigais nei "dovanelemis"....

atiduosiu.... pusbrolis be darbo dabar likes, o seimyna ju didele....

negaila man... :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 167

2010-02-09 11:19

sveikos. na del susitikimo tai si syki tai kazin. va dabar issinuomojom buta marijampolej, tad dabar jau atskirai nuo tevu gyvenam, ziuresim kaip cia kas, visokiu nesutarimu atsirado, tad teko issikraustyt, siaip man tai atskirai geriau, ramiau, o del pinigu, tai kai maziau turi, tai ir maziau isleidi, nors bedu maziau, nereik niekam pyktis, o kaip toliau bus ziuresim. tai va tokios naujienos.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-09 11:22

Zinai Agnete yra tokia patarle: "geriau 5kartus per diena, bet i svecius"

cia apie gyvenima kartu tiek su uosviais tiek su tevais....

na ziurek kaip tau eisis, bet mes taves laukiam... :)

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-09 12:42

Labukas

del tu drabuzeliu, tai as irgi turiu viena drauge nuo mokyklos laiku, kuri sunkiai verciasi, vyras ten toks netikes, arba niekur nedirba, arba prageria viska, ka uzdirba, tai gyvena trise is vaiko 650 lt pasalpos Kaune. Jau net maistui normalesniam neuztenka, o jau apie drabuzelius nei kalbos nera. Tai as irgi vis parenku po koki rubeli tam jos berniukui. Vaikas tai nekaltas, kad tevas kaliosas. Pusserere mergaite turi, tai ne drabuzeliais, bet kokiais produktais paremia, tai aliejaus, tai miltu nuveza. Siaubas, kaip gaila...

O del to gyvenimo atskirai, tai nepalyginamai geriau. Geriau jau prasciau, bet ant saves ponais but. Mano uosve per pora namu gyvena, negaliu sakyt, retai ateina, be reikalo nelandzioja, nereguliuoja, ale viska mato, nes pro ja keliukas iki musu eina, tai kada kas atvaziavo, kada isvaziavo, kada mes nueinam miegot (nes musu langus mato). Zodziu, biskeli po kontrlone. Nors kartais ir pravercia- prireikia kada kur ant smugio islekt, tai ateina su vaiku pabut, niekur veziot nereikia.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-09 13:21

va va ir sakau geriau 5 kartus bet i svecius... :)

na maniskiai (as apie pusbroli) tai saunuoliai... ir vaikiukai suziureti ir i gyvenima kabinasi kiek pajegia...

ale kai didele seima tai kad ir tokia pagalba nemaiso...

as be to paklausiau prie rinkdama rubelius...

zinau kiek kainuoja tas reikaliukas...

o dabar ziema kai dziovinti nebus kur, tikrai nebus per daug...

o kai jau zinosiu kas gime tai jei tik nores tai visus kitus ir surinksiu...

isklabiau islyginau i maiselius sudejau...tik imk ir renk...

tipo busiu gera teta :)

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-09 13:28

Tai ne tipo, o tikrai gera teta busi. As tai mazai kam dar teta esu, ir tai tik "pustete", nes brolis nevedes, o pusseriu vaikam jau netiesiogiai teta. Brolis galetu jau kazka galvot ta linkme, tai galeciau jau pasireikst kaip tikru tikriausia tetulyte.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-09 13:32

na as teta tai nuo 10 metu.... 122 buvau jau kuma 3kartus.... :)

o dabar tai nezinau kaip cia bus.. matai po pusbrolio vestuviu nelabai mes bendravom. oir paskutiniu metu susitikdavom tik per laidotuves nors gyvenam tik uz kokiu7km vieni nuo kitu...

na zodziu buvo nesutarimu tarp musu mamu, bet gal mums pavyks susibendrauti is naujo...

ne tiek jau daug liko cia musu tos gimines bendraujancios... :)

o ir vaikai musus panasaus amziaus...

na as bandau zengti pirma zingsni... :)

gal pavyks...?

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-09 13:42

Jei nesutarimai ne asmeniniai, tik tarp mamu buvo, tai tikrai turetu pavykt. Tik jau tu kaip pussesere turesi greiciausiai pati ininciatyva rodyt, nes vyrai zinai, jiems tas bendravimas yra-gerai, nera- irgi buna gerai. As pries pora metu prisijaukinau savo pusbroli antros jau eiles. Macius buvau ji tik vaikystej. Nors nei mes, nei musu tevai nebuvo susipyke, bet viskas susikloste taip, kad nebendravom. Jis anksti vede ir su seima isvaziavo gyvent i Londona. Jo zmona labai faina, draugiska, bendraujanti, tai truputuka ji pradejo rinktis musu kontaktus, truputuka as per pusbrolio mama ir galiausiai pradejom bendraut per skypa, paskui kai mes nuvaziavom i Anglija, jau gyvai susitikom ir iki siol kuo graziausiai bendraujam. Tai tikiu, kad ir tu saviskius prisijaukinsi.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-09 13:48

tai va jau pradedu jaukintis...

bet zinai kaip mano vyras sako: tik tau cia visko reikia ir giminiu ir susitikimu su programa ir taip toliau...

bijau atsimusti i siena...

ale kaip nors galvos nenukirs... :)

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-09 14:06

Bet jau geriau bandyt, nors ir nepavyktu, negu visa gyvenima galvot, kad butu, jei buciau... bent jau zinai, kad pati viska padarei, ka galejai...

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-09 14:22

bandysiu...

kur jau dingsiu...

o tai mes tai dar turim su kuo bendrauti kol tetos gyvos bet kai neliks ju, tai nepazinosim po to gimines...

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-09 14:34

Tai va kol mes cia pliurpem, pasauly isvydo dar viena (jau ketvirta) grazi mergyte... :)

bus kam atiduoti suknutes... :)

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-09 16:28

Kaip faina, o cia ju ketvirtas vaikas seimoje, ar ketvirta mergaite (ta prasme visos dukros) ?

3
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Vilkaviškio apylinkių...

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Gabrielius