Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Vilkaviškio...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
...
Mama.lt

Mama.lt

2010-02-03 16:56

na man jau kaip sakiau geriau po pietu, nes iki pietu tai as nuo puodu neatsitraukiu, tai vienam tai kitai gaminu...

zodziu rytas paskirtas puodams...

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-03 17:04

Va apie puodus pratesus, kaip jum medaus tortai? Ka jus (visos) i tai, jei i ta musu sunestini torta susitepliojus atsvezciau?

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-03 17:07

man tai liuks, zodziu kristale neerzink manes o tai nekreipsiu demesio kad pusto atleksiu i svecius ir gausi man kepti ta konditerijos sedevra :)

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-03 17:27

Tai turesi apsistot Antanave iki rytojaus, nes tas sedevras taip ant smugio nesigauna.

Zodziu, jei kas, nuo manes- tortas.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 308

2010-02-03 20:37

o sakykit ta vakarelio tema tai reikia but visa pasipuosus ar tiks tik  koks aksesuaras? ir labai idomu del sunestinio,ka atsivest?

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-03 21:22

koks nors eksesuaras susijes su gelemis... :)

o sunestinis...

Kristale torciuka zadejo, as padarysiu sumustinuku. na aisku kavos arbatos ir kompotas ar sultys vaikams...

siulau taip:

ka mokam pacios...

nepirktinio...

2010-02-03 22:04

as tada vafliu iskepsiu

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-05 16:52

na kaip gyvos mano mielos krastietes...

zinokit pasigirsiu...na pagaliau turiu vandeni... tiesa teko tualeto sienas tam reikalui paaukoti ir siek tiek pinigu... :)

gerai tik kad nereikejo vonios versti sienu nes butu man depresija prasidejus....

na ta proga kepiau dideli karpi orkaiteje su visokiais ten pribumbasais morkomis slyomis ir kitokiais reikalais... vyrui patiko, man tai nelabai...

zodziu gaus metinemis sventemis :)

eisiu dabar kalna puodui isplauti , nes kol vandens nebuvo tai suzinojau kiek indu namie turiu..... :)

vat tai tokios naujienos mano fronte...

2010-02-05 16:59

sveikutes,eivut tai reikejo is vienkartiniu indu valgyt,ir nesudus ir plaut nereikia tai kiek dienu buvai be vandenio?as va nuotraukas jau darzelio kaledines jau gavau,labai visos grazios,taip pat suzinojau kad vyro bendradarbis jam 60m siryt ji rado negyva prie malku,jetau kaip gaila zmogaus,labai geras buvo,labai vanesa mylejo  kada tik nueidavom i darzeli visada sokoladais ,saldainiais vaisindavo ja,bus aisku kai skrodima padarys nuo ko mire,gal jam bloga pasidare ir lauke susalo,na cia tik speliot,gal rytoj ar poryt sarvos tai butinai reikes nueit,tai va tokios naujienos,kad ir nlb linksmos

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-05 17:12

Gaila zmogaus.... :(

ziauru...

normalai vandens tai beveik visa savite...

tai kad puodu vienkartiniu dar neisrado, o jau galetu :)

2010-02-05 17:26

o juk sniego tai nemazai lauke,riekejo nestis kibirais tirpintis ir plautis o sulinio nera pas jus?

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-05 17:49

Sveikutes

visokiu naujienu pas jus, ir geru (del vandens), ir prastu (del laidotuviu), zodziu, toks gyvenimas...

Pas mus kaip ir nieko naujo, vakar bastemes po Kauna su vyru, prasinesem per bazes, jau seniai buve.

O taip tai kuiciames po namus, ka cia ziema gero nuveiksi.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-05 18:10

na dar nezadu sniego tirpintis..

geriau jau kalnais indu vyrui nervus paesiu :)

tada tvarkys...

o is sulinio nepasemsi net ir noredamas....

ka gero papirkai Kristale?

as vyra isvijau i parduotuve...ir telefona isjungiau lai pats apsipirkineja, nes manes tai neleidzia.... :(

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-05 18:34

Gerai tu cia eiwut ta vyra aukleji, manau, keli tokie seansai ir pagis jis nuo tu neleidimu. Maniskiui tai peilis, jei as kartu nebunu, nes paskui skambina simta kartu, jei neduok dieve neranda lygiai tokios pacios kainos, firmos ir kiekio, kaip as bunu liepus .

O vakar nieko labai gero nepapirkom, tik sojos mesos uzsipirkau nemazai, as ja labai megstu, met maxej ji nedideliais kiekiais, mazas pasirinkimas ir brangiau, tai pasiemiau daugiau. Dabar visai nebaisu po tas bazes klaidziot, erdves, plotmes, nereikia taip stumdytis kaip anksciau, pirkeju vienetai..

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-05 18:43

na as du kartus ragavau ta soja arba ji man neskani arba ja as nemokejau paruosti....... :)

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-05 18:55

Reikia jai naturaliu priekoniuku (ne tu misiniu) nepagailet, tada. Niu jei kada atlektum is anksto prasinesus, tai paruosciau ka nors paskanavimui.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-05 19:00

tai jau teks kada....

ale as zinosiu kad ten soja... kazin kaip mano skonio receptoriai reaguos tuomet...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 167

2010-02-07 14:08

sveikos, vis nera kada ka parasyt, gal i vakara prisiruosiu, tiek cia visokiu reikalu turejau su kraustymaisis ir dar daug kitu, siaip nesergam, viskas tvarkoj, tikiuosi kas sergat, tai greit pasveiksit ir viskAS OK, Na begu jau, iki

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-07 14:17

Sveika Agnete, kur jau prapuolus?

kokie kraustymaisi?

ar issikelet kur?

na tikiuos viskas pas tave gerai... gal netycia noretum ir galetum susitikimuke sudalyvauti.. maloniai kvieciam...

turetu buti beveik visos musu kompanijos mamos...

:)

2010-02-07 23:43

sveikos mergaites,kaip visada as vietoj nenusedziu vis judu,krutu,nieko naujo tiesiog siandien buvau biski islekus,paskui teko uzsiimt uzgaveniu kaukes darymu,nes dukrytei reikia i darzeli,dariau ant 2l stiklainio,pabreziu dariau pirma karta tad pagrinda is folijos pasidariau,paskui merles klijai ir t.t kisau i orkaite ilgai ten laikiau,paskui dar kliju variau,jau galvojau nieko nesigaus bet sustingo neblogai,dar apkarpiau,plaukus prilipinau,nuo senos striukes kailiuka gumyte iveriau,o vyras dare paprasta is kartono ir su plaukais,barzda na ozka kazkokia ten jam isejo,o paskui vaikus gasdinom tai nezinau kaip dukra darzely ta kauke uzsides,jei ji ir taip bijo,nors pamatys kad kiti uzsideje tai gal ir ji desis,na kada prie progos isikelsiu foto kaip mes su vyru atrodem su kaukem rytoj varau i jurbarka vesiu rubeliu 5maisus draugei sake nupirks,pasirinks ka nores,reikia aplankyt nescia drauge jau tuoj jai gimdyt,na zodziu vis krutu,tai kadangi vyrui antradieni i darba ryt bsiu pavargus po keliones tai siandien isviriau barsciu sriubos su rukytais kauliukais kad ryt dienai turetu ka valgyt,bet jau viriau 8l puode nusiskutau bulves,vistiena susitvarkiau,grizus tiksutarkuot,apkept ir pakist kugeli ,vis pasilengvinau darba,tai va tik ziniu is mano puses

2
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Vilkaviškio apylinkių...

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Elinga