Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Vilkaviškio...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
10
...
Mama.lt

Mama.lt

2010-02-24 13:40

nesamone kazkokia del paieskos....

turejau as cia toki atveji, tai po 48val pradeda paieska, ir ne vietine o respublikine....

beje tas atvejis buvo vasara, tai tikrai namenau kad pasikeite kas nors...

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-24 15:00

Na man tai irgi nesamoningai pasirode, bet taip tevai sake...o kadangi tvarkinga seima, tai ir patikejau, tik labai jau baisiai nuskambejo, kad tik po tiek laiko. Smulkmenu tai nieko nezinom, ar is namu isejes dingo, ar po mokyklos, ar jie su juo apsipyko, patys nesipasakoja, tai ir nelendam zmonem i dusia...

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-02-24 15:34

Sveikos merginos, nu jo cia su tuo jaunimu ne kas darosi.Siandien ryte Prienuose nuo viaduko 10-okas nusoko. Seima tvarkinga, ko gi vaikinukui truko nezinia.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-24 15:44

fu, na koks baisus laikas aplinkui...

net silpna darosi...

eeee

o as pasigirsiu:

turiu dvi naujienas, viena uz kita geresnes... :)

pirma ir SVARBIAUSIA:

Mano pupa siandien atsistojo manieze viena pati ir pastovejo kelias minutes ... o kokios dideles akys buvo....

na ir antroji ...

nelabai svarbi ale visitek...

uzkuriau savo "bagi" ir aplekiau kaimuka...

vat

2010-02-24 15:49

eiwut 2010 02 24    

fu, na koks baisus laikas aplinkui...

net silpna darosi...

eeee

o as pasigirsiu:

turiu dvi naujienas, viena uz kita geresnes... :)

pirma ir SVARBIAUSIA:

Mano pupa siandien atsistojo manieze viena pati ir pastovejo kelias minutes ... o kokios dideles akys buvo....

na ir antroji ...

nelabai svarbi ale visitek...

uzkuriau savo "bagi" ir aplekiau kaimuka...

vat

Nu saunuole tavo eiwut maziuke.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-24 17:55

Oooo, tai dedeliausi sveikinimai su tvirtom kojytem.

O antra naujiena irgi labai gera, kita karta ir apie Antanava ratuka prasuk.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-24 19:48

tai jau pasuksiu kuria diena kai vel bagis su manimi draugaus :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 38

2010-02-24 20:21

Sveikos. Žiūriu turit ir gerų ir blogų naujienų . . . sveikinu, kad mažiukė jau stojasi pati 

Klausiau šiandien saviškio sakė dar nežinia, nes gali malkų užsakymas būti, beto domėjos ar bus vyriškos kompanijos . . . db ir dar negrįžęs mašiną pas pažįstamą tvarko, grįš - paklausiu. Tik jau vėlokai prisijungiau tai net nežinau kaip susisiekti su jumis beto ką nutarėte visgi, kokią dieną ? Aš rytoj tik galiu, o jei visgi ne tai lauksiu kito susitikimo nes namie tik sėdžiu, knygas kremtu ir niekur nevykstu tik į mokslus, norisi ir pabendrauti kitaip pamiršiu kaip

Anglų ir aš norėjau studijuoti, bet tik dieniniame tai galima, gaila, tad pasirinkau tai apie ką nuo vaikystės svajojau

.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-24 20:28

na vyriskiu turetu buti... Kristales vyras, ir doriuko jei ji bus...

maniskio tikrai nebus, nes jis toli toli....

o del datos tai kol kas kovas lieka....  padarysim tu meet'uku daugiau ir dazniau, tegul tik orai susyla truputi...

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-25 08:24

labas rytas merginos...

nors ne toks jis jau ir labas....

esu pikta ir pavargus labiau nei vakare....

visa nakti sunys davesi..... jau sakiau eisiu medziokle pradesiu.....

is kazkur atklydes kazkoks suo aplink trynesi, tai maniskiai iki isprotejimo.....

zodziu akys placios ausys stacios... velniop toks miegas....geriau is viso nereikia....

o koks siandien orelis... ir vel sniegas..... atsibodo....

kiek jau galima...

noriu rekti....

kur pavasaris ... grazinkit kas paemet :)

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-25 11:46

Labutis,

tai nueik eiwut su vaikais pietu kokia eilute numigt... nesmagu, kai taip neina nakti numigt, paskui visa diena aukstyn kojom.. Pas mane irgi jegu nera, nuo to nieko neveikimo is viso kaip maisas pasidarau, eisiu geriau vaikui pietus padaryt pagal uzsakyma, tai bus sioks toks uzsiemimas. Greiciau tas pavasaris, o tai pelesiais ir kerpem galima apaugt taip besedint namie...

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-25 12:24

oi diena man nepasiseks numigti, nes mano chebrantai atsikiru laiku miega...

o be to man mokintis reikia...

juk sesija... :) o as namie...

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-25 13:54

merginos, tai ar atleksi pas mane kas 4 ar 5 kovo....

ei.... na kur jus?

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-25 15:44

Vaje, dar tau ir mokslai... kaip tu su masiniuku susitarsi, ar dar tau negreitai vaziuot i studijas reikes?

O atvaziuot, tai jei viskas kaip siandien, tai tikrai atvaziuosim, bele kuria diena, kuria kitom patogiau.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-25 16:57

na i mokslus nevaziuoju, nera kaip, o ir mirtino reikalo nera....

tikriausiai sulauksiu kol egzai prasides.... bet ir tada tikriausiai  nevarysiu i visus ,nes nespesiu... mat kol virgiaus nera, is namu niekur nebent mirtinu atveju...

va siandien teko varyt pas bratka i laukus,,,, priekaba vilkau, o jau kelias en pas ji tai siuabas... kalnai sniego , per juos vienai masinai prastumta.... as su savaja vos tilpau....

kazkokie tuneliai vos ne iki puses langu....

susitariat greitai visos kada atlekiat....

kas cia dabar... :)

tuoj paimsiu dirza

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-25 20:04

Na as leisiu sau uz du pakalbet, tai jei niekas nesikeis (nes laiko dar visa savaite) tai galvojam mudvi su Doriuku plaktis i kruva ir prisistatyt penktadieni. Tai tokiu atveju atlekciau be MB, duociau laisve jam ir ramia galva.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-25 20:11

Na pagaliau tinkamas atsakymas :)

reikia man su Daiva susitikti ... kazin kaip jos darbas...ale nieko atleks po darbo..

:)

o pas mane siandien buvo klebonas...

namus pasventino , aukas susirinko

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-25 20:32

Tai apkaledojo jus. O pas mus dar nei karto nebuvo kiek cia gyvenam... Viena karta buvo atejes zakristijonas paklaust ar priimsim, pasakem, kad taip, laukem kaip kokie kvaileliai puse dienos, per langus dairemes, ir neatejo... Tipo neatvede zakristijonas.. O dabar nei neateina paklaust, nors pas uosvius uz poros namu kaledoja... Prasinesa pagrindine kaimo gatve ir viskas.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-25 20:39

o man tai vos infarkto neivare.... isivaizduok atidarineju duris eiti malku, o ten stovi zmogelis ir sako: Klebona priimsit?

akys ant kaktos.... gerai kad namai biskiuka apmetyti....ir mazoji miegojo...

2010-02-25 20:47

Tai gerai eiwut kad ne su malkom buvai, nes butum dar voztelejus per galva

...
10
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Vilkaviškio apylinkių...

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Sarunas