Forumas > Šeima > Krikštynos > Krikšto rūbeliai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2011-06-21 13:21

aš tai skraistę esu pasilikus, nes iš seno žinojau apie šį prietarą

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2011-06-21 17:25

apie skraiste ir as girdejusi, bet rubai tai nebutinai tikrai...

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-06-22 18:05

Dėl rūbų tai nebūtinai.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 123

2011-07-25 11:02

Artėja ir mūsų mažosios krikšynos. Daug galvojau apie rūbelius. Negalvoju pirkti spec.krikštynom skirtos suknutės (išpuoštos labai, pūstos pan.) Norisi kažko paprastesnio bet gražausir šventiško. O apie rūbo saugojimą padėjus... nežinau. Nesaugojau sūnelio kostiumo, kuriuo krikštijom. Po šventės, dar kelis kartus buvom pasipuošę, o paskui, kai išaugom atidavėm jaunesniam pusbroliui. O saugoti palikau  - krikšto žvakę ir krikšto rūbelį - skraistę. Nesinorėjo pašventinto rūbelio, o ir krikštamotės dovanos, svetimam atiduoti ar parduoti. Tai dabar tik suku galvą dėl dukrytės - krikšyti ta pačia skraiste (pagal prietarus tai gerai, kaip kad rašė čia) ar  kita. Nes galvoju gal kiekvienas turės savo krikšto mamų dovanotas skraistes ir išsaugotas. Gal po daugelio metų perduos savo vaikučiams. Man asmeniškai tai graži tradicija (kažkur apie tai skaičiau). Nors ten dar buvo paminėta apie madų neatitikimą po daug metų. Bet aš pati net gailiuosi, kad neturiu savo išsaugoto krikšto rūbėlio - taip vadinamų marškinėlių tais laikais. Tikrai būčiau sugalvojusi kaip panaudoti, gal skraistę ir bučiau iš jų pasiuvusi savo pirmagimiui.

Mama.lt

Mama.lt

2011-07-28 16:50

Musu dukrytei kriksto rubeliu pirko kriksto tevai.Suknyte kartais dar uzsidedam,pasipuosiam kai einam i svecius ar siaip kokia proga buna.

Kai sunu kristinom turejom balta labai grazu kostiumeli,Tai kriksto tevai nupirko tik apsiausteli.Cia manyciau kaip jus nutarsit,taip ir bus.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2012-04-03 00:37

Naujas modeliukas .

Nerta krikštynų suknytė

Krikšto rūbeliai

Krikšto rūbeliai

Krikšto rūbeliai

public.fotki.com/lusasitos/
Mezgu Jums

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2012-04-03 10:26

Labbai grazus darbeliai  mergyte lengav papuosti o berniuka tai sunkiau ieskau ir nerandu  nieko paprasto ir grazaus

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-04-04 01:24

Suneli krikstyjom pagal vietines tradicijas (del rubeliu Danijoj). tai mums vyro bendradarbe pasiuvo tokia kaip ir suknyte, tik apykakle pasiuvo placia, melyna juosta apsiuvo ir is tos pacios spalvos juostos slipsa uzriso. keista man buvo, kad sunelis su "suknyte" tipo turi buti (pagal tradicijas, o jei neturi, tai ir nera butina), bet gavosi labai graziai. visi labai isgyre :) atrode kaip koks mazas jureivis :) pagal ju tradicijas, ta suknyte galima naudoti ir kitiems vaikams. kiekvieno vaiko, kuris buvo pakrikstytas su ta pacia suknele, varda galima ant suknytes issiuvineti :) tokia grazi tradicija, sakyciau :)

o atrodem taip (suknele ilga, foto albume mano galit rasti nuotrauka, kur suknele matosi is viso ilgio - ji ilgesne uz pati vaika):

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2013-03-01 10:44

Patarkit, kur galima įsigyti garžių krikšto rūbelių? :) gal kur kokios akcijos vyksta? :)

5

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Krikštynos > Krikšto rūbeliai

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavunecka.