Forumas > Šeima > Krikštynos > Krikšto rūbeliai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 607

2010-02-26 11:14

Gviduti jei ne paslaptis kiek kainavo tavo sunelio kriksto rubai? :)

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2010-02-26 11:31

redushka 2010 02 26    

Gviduti jei ne paslaptis kiek kainavo tavo sunelio kriksto rubai? :)

anokia cia paslaptis, uz siuvima sumokejau 75lt (bet visa modeli pasakiau ko noriu nupasakojau, siuvejai mastyt nieko nereikejo) uz medziaga kazkur apie 30 lt sumokejau ir dar pirkau juosteles apkantavimui...nu kazkur iki 150lt sutekau....

cia visa kaina sudare siuvimas :)

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-02-26 11:36

Krikštatėviais gali būti:
-tik katalikai;
-vyresni nei 16 metų asmenys (priėję prie Pirmos komunijos, priėmę Sutvirtinimo sakramentą);
-gali būti tik vienas krikštatėvis (krikštatėvis arba krikštamotė);

mes imsim i krikstatevius pora, kuri dar nesusituokusi...

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-26 11:37

aciu :)

musiskiai ir bus dar nesusituoke...

2010-02-26 11:40

o sakykit ar jus nesusimastot apie tai kad jei imi pora nesusituokusia, ar nelyka baime kad ji issiskirs (gal cia tik laikina meile) ir vaikas liks be  kazkurio kumo :(

as tai kartais pamastau(musu vaiko kumos tai brolis su zmona, bet irgi neapsaugoti nuo skirybu :(   ;) nes pas msu giminej pilna tokiu variantu

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-26 11:48

as asmeniskai nebijau del ju.... be to mano krisktateviai (mano pacios) ir susituoke ir pan, oas ju bent 20 metu nesu maciusi...

2010-02-26 11:57

mes ir apie tai galvojom,todel nenorim poru,arba susituoke arba gimines kad nebutu poto aikas likes su vienu krikstateviu...mano buvo klasioke kriksto mama savo seses dukrai,tada turejo drauga,na o dabar liko be jo.tai kaip tai mergytei tik su kriksto mama,o nuotrauke yra ir kriksto tetis... tai va nukrypavom nuo temos :) grazus labai Gviduti rubeliai suneliui.man reikia dar ir mergytei,tai vis neapsisprendziu ar lininius ar pirkti "silkinius",nesu maciusi kad buut pirkti liniiu iskart pasiutu,o kur siuti net nezinau kas Siauliuose siuna.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-02-26 12:05

Pimą sūnų kaip krikštyjom ant greitųjų tai turi iš dviejų tik vieną tėvo krikšto nei neprisimena , na o dėl mažojo va todėl tiek ir tempesi ir manau , kad apsistosime tik prie vienos krikštamotės,nes tokių vedusių ir kt. nėra tinkamų , o be le ko nesinori, tai manau geriausia bus užtikrinta viena krikšto mama  dar laiko yra, bet nemanau, kad kas keisis.

2010-02-26 12:07

as tai nesiau paprasciausiai i siuvykla, nemanau kad tavo mieste nebutu siuvyklos.... o mans "silkiniai" asmeniskai nepatinka, as jei vel reiktu tai rinkciaus arba lininius arba nertus ,,,, man taip grazu miela.... bet cia kiekvienos skonis ir reikalas

2010-02-26 12:07

na taip,jei nera is ko rinktis tada geriausiai imti viena :)

2010-02-26 12:12

aisku galvoja dar ir kaip..... bet jie rugseji tuoksis, tai manau gal neapsiriksim dle krikstateviu... vyro brolis su pana... bet tuoj ir zmona bus..

2010-02-26 12:15

Kryžiaus ženklas – reiškia Švč. Trejybės bei mirusio ir prisikėlusio Kristaus išpažinimą. Šiuo ženklu apeigų pradžioje pažymima krikštijamojo kakta, įvedant jį į Bažnyčios tikinčiųjų šeimą.
Vanduo – Krikšto vanduo pašventinamas malda. Tai žmogaus gyvybės ir kūno apsivalymo simbolis, nuplaunantis gimtąją nuodėmę bei prikeliantis naujam gyvenimui su Dievu.
Aliejus(sustiprinimas) – Katechumenų aliejumi krikštijamojo krūtinė patepama apeigų pradžioje. Šis aliejus yra nuvalymo, sustiprinimo, išvadavimo iš nuodėmės ženklas. Krizmos aliejumi yra patepama kakta ką tik pakrikštytajam.
Baltas drabužis – simbolizuoja Dievo malonę. Tai tyrumo, skaistumo, šventumo ženklas.
Krikšto žvakė(Kristaus šviesa) – primena prisikėlusį Kristų.

Krikšto metu duodamas vardas. Rekomenduojama duoti krikščioniškus vardus, kad krikštijamasis turėtų šventąjį globėją ir pavyzdį.
Krikšto sakramentą teigia vyskupas, kunigas arba diakonas.
Krikštatėviais kviestini praktikuojantys krikščionys. Krikštatėviai – tai vaiko tėvai tikėjime ir krikščioniško gyvenimo liudininkai. Jų pareiga yra vaiką globoti ir dvasiškai auklėti, padėti žengti krikščioniškojo gyvenimo keliu.
Krikštą priimti gali kiekvienas dar nepakrikštytas žmogus (kūdikio vardu šį norą pareiškia tie, kurie įsipareigoja jį auklėti krikščioniškai).

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-02-26 12:44

O as nertu nenorejau.jie grazus,viska,bet as norejau tokiu,kuriuos tarkim negaletum aprengti daugiau ne karto.o nertus gali aprengti bet kokiai progai.

Paskutinį kartą redagavo: vaivorykste (2010-02-26 12:45)

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-02-26 13:04

o as noriu nertu bet kad galeciau aprengti ir kitom progom,isties nerti rubeliai labai brangus,bent jau man jauciu pakainuos iki 300 litu,tai butu gaila ismest pinigus tokius i bala tik vienam kartui

2010-02-26 13:18

na jo brangu ..

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-02-26 13:28

Musu apie 200lt kainavo,bet man nebuvo gaila,nes norejau,kad ta diena man ji butu isskirtine.O dabar saugiai padeta atminimui.Cia jau mano tokie isitikinimai.

2010-02-26 13:36

tavosios su ruzavu kazkokia buvo... va db iejau.. aga su ruzavu kailiuku tokiu. nieko nieko. bet nezinau kodel as noriu barbiskos sukneles.... bet cia tik norai. o kaip bus tai bus matyt.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2010-02-26 13:50

ateja 2010 02 26    

o as noriu nertu bet kad galeciau aprengti ir kitom progom,isties nerti rubeliai labai brangus,bent jau man jauciu pakainuos iki 300 litu,tai butu gaila ismest pinigus tokius i bala tik vienam kartui

na kiek man teko susidurti, tai labai dažnai nertus/megztus drabužėlius užsakinėja, kad pakui galėtų dar ne vieną kartą vaikutį papuošti.

http://mezgimas.webs.com/apps/photos/

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-02-26 15:12

O as kaip tik nertos sukneles merginai norejau,jau tos silkines man pabodusios ir tiesa pasakius nelabai man tos ale prinseses suknia patinka su visokiais raukinukais ir sijonu isputimais.Beje kazkuri rase apie nertu sukneliu kaina,nera jos jau tokios brangios kaip cia kai kuriom atrodo,mes mokejom 150lt.Tikrai nemanau kad labai brangu

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-02-26 15:14

Krikšto rūbeliai

PASIRODOM KAIP MES ATRODEM SIA DIENA,KOKIE MUSU APDARAI BUVO

2

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Krikštynos > Krikšto rūbeliai

Šiandien gimtadienius švenčia (164)
vanessa