Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Nepageidaujami...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 93

2010-01-27 20:27

Visada vaikams profilaktiskai duodu vaistu nuo kirminu,arba bent jau karta per metus padarau tyrimus.Bet kartais kitos mamos buna niekada nedavusios savo vaikams tokiu vaistu.Man tai padaryti patardavo daktare.Kaip jus ,mamytes,darot savo vaikams?Siap as tai pritariu daktarei,kad visur landziojantis ,nevisada rankas nusiplaunantis mazylis ,darzelinukas suvalges neplauta braske gali tureti tokiu dalyku ir labai daznai.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 509

2010-01-27 21:13

as pritariu kad reikia pasidaryt tyrimukus.As dariau mazajam pries puse metu ir daviau profilaktiskai papildu nuo kirminiuku.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-01-27 21:20

O kažin, kaip su metukų neturinčiais vaikais? Yra kokie vaistukai? Gal kai būsim pas daktarę reikės paklausti..

2010-01-27 21:23

galbut jum reiktu nebutinai vaistu o maisto papildu uztektu.Mes pirkome tai maisto papildu is "KORALINIO" klubo.Paskui vaikui pagerejo apetitas,tustintis geriau pradejo.

2010-01-27 21:30

Tai aš dar nieko keisto, ar kažko tokio nematyto neradau sauskelnėse.. Bet gi toks laikas, kai viską į burną kiša, tai manau profilaktiškai tikrai reiktų ko pavartot.

2010-01-27 21:34

as ir sauskelnese nieko nerasdavau :)   bet mes kai tyrimes rado truputy spalinuku bet greitai juos issinaikinom :)

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-01-27 21:40

Bet su tais kirminu tyrimais ir reikia labai nutaikyti dienas, nes buna kad daro o nieko nerando po kokiu dveiju dienu pakartoja ir rankda, lyg ir 10 d .tas laikotarpis yra..Siaip as sudaviau jau viena karta rudeni, dabar ko gero gaus pavasari, nes pas tevus yra suo kambari, patys sunis auginam, be to manasisi viska kisa i burna.

2010-01-27 21:48

mansis seniau viska kisdavo kas pasitaikydavo,dabar jau nelabai

2010-01-27 22:10

Niu va, o maniškė ir į burną viską kiša, ir šunį turime..

Mama.lt

Mama.lt

2010-01-28 00:20

Ynacka 2010 01 27    

galbut jum reiktu nebutinai vaistu o maisto papildu uztektu.Mes pirkome tai maisto papildu is "KORALINIO" klubo.Paskui vaikui pagerejo apetitas,tustintis geriau pradejo.

O ka jus naudojot is to Koralinio klubo? Klausiu todel, kad pati pries gera savaite is ten pirkau Colo Vada programa, be to, mano mazius irgi jau baisiai nevalgus, nezinau nei ka galvot, daktare tik meteliu arbatos liepe duot.

Apie kirminus, tai kaip Doriukas sako, tyrimai gali nieko ir neparodyt, geriausiai suduot vaistus nuo kirminu profilaktiskai. As pora kartu davus, kazkokiu kirmeliu iseinant nemaciau, tai nei nezinau, ar ju buvo.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-01-28 08:15

profilaktiškai suduodu vaikams vaistukų,kekis kartus pas mažąją buvau radusi,tada vėl kartojom gydymo kursą,

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-01-28 09:33

Nesu davusi nei karto nei vyreniam sūnui, nei mažiukui, gal kad neturėjome jokių problemų.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2010-01-28 09:46

Su tais tyrimais yra taip (man bent jau gydytoja taip sakė): nelabai apsimoka juos daryti dėl to, kad jei tose išmatose nebus kirminiukų ar jų kiaušinėlių, tai nieko ir neras. Aišku, jei problema įsisenėjusi ir vaikiukui niežti užpakaliuką pastoviai, tai ras ir tuomet gydymas su pakartojimais būtinas.

Aš šį rudenį profilaktiškai daviau vaistukų (Vormex berods), nes kažkaip įtartinai tas pilvukas buvo ir berniukas vis pamiršta rankas nusiprausti...

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-01-28 09:53

Vyresnis tai dažnai česnakų valgo gal todėl ir kirmėliukai nepuola  reikės ir man pasidomėti apie profilaktiškus vaistus.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2010-01-28 10:03

Na tokių profilaktiškų nesu girdėjusi. Kiek supratau, tie nuo kirmėlių vaistai nieko blogo nepadarys, jei ir nėra kirmėliukų. O šiaip geriausiai kirmėliukais pasidomėti vasaros metu, rudeniop, kadangi vaisiai, daržovės nuo lysvės ir kiti smėlio bei žemės gardumynai.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2010-01-28 11:11

Kazkuri mamyte klause kaip su tais vaikuciais,kurie neturi metuku,tai galiu pasakyt,kad mano mazasis vaikas turejo askaridziu ,kai jam buvo 9men.Tuo metu turejo ir vyresnis brolis.O del spalinukiu ,irgi kazkuri mamyte rase ,kad ju buvo nedaug ,taip nebuna-jos arba yra -arba ne.Beje spalinukes zymiai sunkiau isnaikinti nei askarides.O del tyrimu -tai  reikia nesti kelias dienas is eiles (vis pakapstant sudziuka is visu pusiu),nes gali paimti butent is tos vietos ,kur kiausineliu  nera.O spalinukiu tyrimas  vienkartinis,nereikia lakstyt kelias dienas is eiles.(prilipdei ir nulipdei)

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-01-28 11:17

as irgi nesu davusi nei vienam vaikui jokiu vaistuku,kazkaip nepastebejau ismatose jokiu kirmelikiu,na gryzus vasara i lt reikes pasiteiraut daktaru kokius vaistus suduoti kad apsisaugotumem

2010-01-28 17:54

Nesakau,kad visi vaikai turi,bet mastykim ir matykim reliai.Kaip man viena giminaite pasake ;mano vaikas toks fainas,toks grazus,tu ka is kur pas ji kirmeles!?Deje jos buna ir pas pacius nuostabiausius,netgi pas suaugusius.

2010-01-28 21:57

kristale 2010 01 28     Ynacka 2010 01 27    

O ka jus naudojot is to Koralinio klubo? Klausiu todel, kad pati pries gera savaite is ten pirkau Colo Vada programa, be to, mano mazius irgi jau baisiai nevalgus, nezinau nei ka galvot, daktare tik meteliu arbatos liepe duot.

Apie kirminus, tai kaip Doriukas sako, tyrimai gali nieko ir neparodyt, geriausiai suduot vaistus nuo kirminu profilaktiskai. As pora kartu davus, kazkokiu kirmeliu iseinant nemaciau, tai nei nezinau, ar ju buvo.

o mes daremes tokius tyrimukus per taskus ir paskui pasake kokiu papildu mum reiketu.Mes gereme silver-max,msm,chrodofilus.cia pagrinde buvo nuo kirminiuku.

Mama.lt

Mama.lt

2010-01-28 23:48

Ačiū,, pasidomėsiu šitais papildukais ir tyrimukais, nes kaime gyvenam, tai visko gali but su tais kirminukais.

1

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Nepageidaujami svečiai...

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Benas