Forumas > Virtuvė > Gaminimas > Virtuvinis robotas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 250

2010-01-27 20:19

mamukai,noriu pasikonsultuoti,gal kas turite namu virtuves robota,kuris daug funkciju atlieka patc,kepa,verda,tusina,gal galite pasidalinti nuomonemis,receptais,gal ka ypatingo esate gaminusios ? Chef 2100

2010-01-29 18:12

tai ka nejaugi niekas neturit sitokio virtuvinio roboto ??? 

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2010-01-30 10:38

neturiu ir ne tneesu girdėjus nieko apie tokį... kombaina svirtuvinis taip, be trobotas ... kažas negirdėto...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-01-30 10:48

na man irgi tikrai kad negirdetas toks daiktas :) biski turbu as atsilikus nuo pasaulio o TATI tu pati turi si robota?gal gali papasakoti kaip jis ten pats kepa,verda?

2010-01-30 13:54

ne SIMONA26 , nesi moteris atsilikusi,tiesiog cia nelabai senai jie pasirode,gal dar ir labai mazai ju kas turi,mes kaip gyvenam uzsieny gyvenam,pas mus jau tas bumas paplites, tai ir man vyras padovanojo,jo kaina 700 euru, yeina receptu knyga,jau kelios dienos kaip turim,esu labai patenkinta,talpa 10 litru,tik reikia biskuty ykalt sistema gerai ,kaip su juo elgtis,tiesiog viska sudedi uzprogramuoji ant kurios valandos nori jog maistas butu isvirtas,istusintas,iskeptas,ar ant garu virtas,ir viskas norima valanda maistas buna pagamintas,labai praktiskas dalykas,nebereikia puodu bliudu,daug funkciju viename,ydedi kept vista,auksciau dedi groteles, ir ant groteliu bulvytes ar darzoves,uzdengi ir norima valanda turi maista,jis patc automatiskai ysijungia ir issijungia,tik reikia nustatyt programa kiek laiko maistas keps robote. tai va brangus dalykas,bet geras tiesa ir torta ,pica jau kepem tarp jo ...

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-01-30 14:01

nu brangus tai tikrai :D   :D  as irgi uzsienyje gyvenu,bet nelabai tokiais dalykais domiuosi tad neteko girdeti apie ji ;) nu bet ir funkciju jis turi :) vienas indas tereikia plauti,o tiek visko galima pagaminti ;) jei kas uz pigiau duotu tai pasimciau,bet mums neverta tiek pinigu moketi,nes nesame labai isrankus ant maisto,o ir mano gaminami patiekalai greitai pasigamina ;)

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Gaminimas > Virtuvinis robotas

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Eva