Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio žindymas > Neima krūties

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3

2010-01-27 16:05

Mano maziukui 6savaiteles. stengiausi maitinti savo pienu nes tikrai nemazai turejau. bet buvau susirgus ir pienuka teko nutraukineti ir maziukas priprato prie buteliuko. dabar kruti paima, patrauke pora karteliu ir nebenori. rekia, klyke ir varo i nevilti. pradejau naudoti antspenius siek tiek gereu. ilgiau zindzia, bet vistiek galiausia issipraso buteliuko. dabar net nusitraukt pienuko tiek neiseina kad jam uztektu pavalgyt. tris kart per diena pradejau duot misinuka, kad alkanas nubutu. noreciau zinot jusu nuomone ar elgiuosi teisingai, ar nekenkiu vaikeliui. esu jauna mamyte ir patirties neturiu. beto ir patareju mazai aplink.

aciu labai is anksto uz patarimus.

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 246

2010-01-27 16:19

sveika stekis duot mazyliui krutine kiek galima dazniau nors jei mzylis priprato prie buteliuko jis tingi traukti is krutines kantrybes tau ir semes

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-01-27 16:45

nesinervink.... viskas ok.. nutrauk kiek yra pienuko. duok is buteliuko, kiek truksta misinuku... nereikia cia taip nervuotis,uz tai ir pienuko mazai kad nervuojies... duok geriau pavaldyti misinuko. bus sotus... ir laiminga stavo leckas. zutenka kiek ismaitinai tiek... o pienukas savaime tuoj baiksis tau...

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2010-01-27 16:54

Na, aš tai prisilaikyčiau tos nuomonės, kad jei nori pati ir toliau maitinti, tai daugiau kantrybės, mažiau nervų ir kuo daugiau siūlyk savo krūtį - jei reikia ir kas pusvalandį. Tik siūlyk vis kitą.

Skirtumas tas, kad iš buteliuko pienas bėga lengviau ir vaikui nereikia daug "dirbti", o su krūtim - reikia šiek tiek padirbėti, pačiunkti normaliai. Užtai ir pyksta.

Papyks keletą dienelių ir nustos. O jei pataikausi, tai ir teks duoti mišinėlius.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-01-27 16:57

negaliu sutikti su Sandriuko nuomone,nes tikrai dar mazas vaikiukas,kad jau uztenka  ir galima nemaitinti.Didziausia problema ir yra ta,kad jau priprato prie soskes,nes ten nereikia stengtis,viskas labai lengvai bega .Klausimas tik ar pati tu nori,kad vaikas zystu kruti,nes dabar bus reikalinga tavo kantrybe ir tolereancija. Yra viena tema: 'Dulkes zindymo istorija". ten mama labai graziai parasiusi,kokius kryziaus kelius nuejo,kad savo vaikuti pati maitintu.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-01-27 17:00

Dulkės žindymo istorija- stai cia ,pasiskaityk.Dar galetum pasidometi savo poliklinikoje,gal sesutes ar pats daktaras tau suteiktu reikiama pagalba,tik turi nebijoti jos prasyti ir kai viska isbandziusi sakysi,kad niekas nepadejo,tyik tada ...susitaikyk su mintimi,kad lelius gers misinukus.Mano abu vaikai beveik ant misinuku uzaugo,niekuo nesiskiria nuo kitu,ir imunitetas ne ka prastesnis...Cia ne pasaulio pabaiga,tik kaip minejau turi pati nuspresti ar nuleidi rankas ir nesinervuoji ar vis dar bandai is paskutiniuju

Paskutinį kartą redagavo: Giedre (2010-01-27 17:08)

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-01-27 18:34

Mano istorija labai panaši, tik aš ne susirgau, o tik grįžus iš ligoninės namo, dukrytė praklykė visą naktį negalėjo ištraukti pieno o ir speneliai kokie tai netikę visai mano. Nusitraukiau pieną ir sumaitinau iš buteliuko ir viskas, neėmė krūties (aišku, jau po visko pagalvojau, kad neturiu kantrybės kankintis taip, žaist po penkias min. kas pusvalandį). Nusipirkau pientraukį ir traukiau pieną. Taip kankinausi, bet maitinau savo pienu. Ir visgi aš tokios nuomonės, jei tik mama nori maitinti savo pienu ji darys tą bet kokia kaina - nes mamos pienas, yra būtent tavo vaikui pagamintas. Aš išmaitinau tokiu būdu savo dukrą iki 5 mėn. ir beveik 2 sav. Visgi pientraukis taip neištraukia pieno, kaip žisdamas vaikas ir jo pas mane vis mažėjo, kol vieną dieną aš reikiamo kiekio valgymui nepritraukiau jo..Vieną maitinimą gaudavo mišinuko.  Iš šalies žmonės sakydavo mesk, kam tau čia kankintis (nes visgi trauktis pieną turėjau kas keturias val.ir nesvarbu, tai naktis ar diena), maitink mišinėliu, bet aš norėjau, kad mano vaikas gautų mano pienelio Taigi, daugiau kantrybės, mažiau nervų - viskas bus gerai ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-04-02 14:21

na mano dukryte dabar jau septintas menuo.ji sveika ir su gera imunine sistema(o sako is buteliuko maitinamas vaikas labai jau imlus ligoms ir turi silpna imunune sistema).tai va as buvau irgi nusistaciusi matinti dukryte tik krutimi.ir nestumo metu priespienis taip ir tekejo upemis.gime mano dukryte.kaizerio pjuvis.daviau kruti.nenorejo imti.palikau ramybeje.priespienis vis tekejo.na kita diena po gimdymo jai daviau kruti o ji nelabai noriai ja eme.o man be protiskai skaudejo spnelius.tiesiog kankyne.na ir prasidejo.as jai kruti ji pradeda ciulpt.man nesvietiskai skauda speneli .tiesiog neimanoma kenteti.o vaikas matyt tai jaute.ir spurdedavo krutedavo,verkdavo.kai galu gale dvi dienas vaikas is alkio reke kaip pjaunamas(ligonineje man pasake,kad negali pamatint misinuku,nes tada vaikas nebeims kruties) as nusprendziau duoti misineli ir nekankinti nei saves nei dukrytes.ji isgere misinuko tris gurksnius ir uzmigo saldziu 4 valandu miegu.nuo tada ir valgom misinukus.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2010-04-11 21:25

sveikos.pati maitinu jau septynius menesiu ir visom patariu kad maitintu tik savo pienuku ,nes pradejus papildyti misinukais arba nusitraukineti pienas dingsta.ejau i kursus kuris buvo skirtas maitinanciom mamom ir tikrai padejo daug,bet as ne del patarimu rasau.yra daug mamyciu kurios negali ar nenori maitinti ,del to jos nera nei blogesnes nei geresnes mamos.o vaikai stiprus ir sveiki uzauga ir su misineliais.stipribes ir kantrybes.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 23

2010-10-24 17:25

sandriukas 2010 01 27    

nesinervink.... viskas ok.. nutrauk kiek yra pienuko. duok is buteliuko, kiek truksta misinuku... nereikia cia taip nervuotis,uz tai ir pienuko mazai kad nervuojies... duok geriau pavaldyti misinuko. bus sotus... ir laiminga stavo leckas. zutenka kiek ismaitinai tiek... o pienukas savaime tuoj baiksis tau...

Jo,jo daugiau tokiu patareju. Neturite ka parasyti nerasykit

Aisku visu pirma reik nustot nervuotis.Pabandyk pasiskaitineti www.zindyk.lt,ten manau rasi geru patarimu. Manau jei esi pasiruosusi maitinti vaikeli savo pienu,tai turetum duoti zysti kuo dazniau,kad gamintusi pienas. Mums irgi taip buvo,teko apsistoti lovoje porai dienu,paskui pieno padaugejo ir zyndymu skaicius sumazejo. SEKMES IR KANTRYBES

P.S Pries duodama misinuka(jeigu matai,kad tikrai pieno neuzteks),butinai duok patrauti is krutines.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-11-02 15:57

Sutinku su tuo, kad geriausia vaikui yra motinos pienas ;) Butent todel ,po Cezario pjuvio atsiradusios mano mergytes, neziurint i skausma ir nepatoguma bandziau maitinti kudiki krutim..Kankinausi savaite. Bet kai paemiau i rankas pientrauki, tai padekojau Dievui tam zmogui, kuris ji sugalvojo, ir tarp maitinimu krutimi, nutraukinejau piena ir duodavau speneliams pailseti, nes mazoji juos tiesiog  nuzulindavo.Galiausiai liko vien pientraukis ir maitinimas pieneliu is buteliuko, nes dukryte mano urzgedama ir pykstant atsisakydavo kruties. Nesvarbu, kad kas 2-3 valandas teko visur draugauti su pientraukiu, nakti diena. Nesvarbu, kad pienelio tai mazejo, tai daugejo. Bet dabar viskas susireguliavo taip, kaip patogu ir  iki siol mano dukryte gauna mano pienuka. Jau 4 menesiukai greitai bus.

Neissigasti ir nepatingeti gal svarbiausia ;)

Yra daugybe patarimu ir dar daugiau patareju, bet klauisytis sirdies , mano manymu, yra naudinga, kaip ir retkarciais, jei abejoji, zvilgtelt i interneta i rupiama klausima surast atsakyma ;)

sekmes tau

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2012-02-25 13:18

Sveikos mamytės :)

šiuo metu rašau bakalauro darbą apie žindymo ir emocingumo ryšį. Būčiau labai dėkinga jei mamytės, kurios turite kūdikėlius iki 12 mėn., užpildytumėte trumpą anketą (truksite apie 10 min.). Anketa anoniminė.

http://www.publika.lt/apklausa-15-4f48903406b11.html

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Amanda