Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Paslėpta reklama

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 61

2010-01-22 16:14

Klaidžiojant po temas uzkliuvo pasikartojantys postai pvz.:

Sveikos brangiosios, skaitau Jusu pasisakymus ir puikiai suprantu kaip jauciates.As nors jau keturi metai namie auginu du vaikus ir dar neteko eiti prasyti naujo darbo bunant su vaikais, bet man jau arteja ta diena, kai turesiu grizti i senaji. Bet mane kamavo kita beda-kad nebenoriu dirbti to darbo, nes blogai ten jauciuosi. Nes nenoriu dirbti tradicinio darbo ir pateikineti ataskaitas valdziai kodel tas, o ne anas, kodel taip, o ne kitaip. Ir atsirado pas mane vienas sprendimas kaip galeciau uzsidirbti papildomu pajamu, tureti daugiau laisvo laiko, dirbti tiek kiek noriu ir t.t. Pradejau kurti sita versla ir pradejau jaustis laimingesne, pradejau matyti gyvenima kitomis akimis ir pradejau matyti perspektyvas. Sitam darbui netrugdo nei vaikai, nei kas kitas. Todel dabar su mielu noru pasakoju ir demonstruoju savo darbo principus VISIEM, KAS NORI gyventi geriau nei gyvena dabar ir tureti finansine nepriklausomybe bei kitas galimybes. Taigi, jeigu yra moteru, kurios tikrai nori gyventi taip kaip jos nori, kurios nori savo vaikams suteikti geresne ateiti, parasykite man asmenine zinute ir as su Jumis susisieksiu. As suteiksiu Jums informacija, o Jus pacios darysite sprendimus.''

ARBA

Sveikos mamytės, kviečiu padiskutuoti apie vaikų aukles, kadangi pati turiu 2m. sūnelį susidūriau su šita problema, todėl Kaune atidariau Stebuklų šalį, kur įrengėme patalpas, kaip namus tik pritaikytus vaikučiam, aš manau, kad labai sunku įsileisti svetimą žmogų į savo namus, tai gal geriau rinktis tokius centriukus, kaip manote?

www.stebuklusalis.lt

Kaip manote,ar tai nemokama reklama ar paslauga mums visoms?

Paskutinį kartą redagavo: Deivida (2010-01-22 16:16)

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-01-22 16:17

AAaaaaaa.Superatau dabar.Skaiciau ir as tokius tekstus.As manau,kad tai reklama netiesioginiu budu.Tiesiai per aplink apeiti,bet visvien reklama padaryta.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 61

2010-01-22 16:23

viena kart,tai praleidi,bet kai kitoj temoj vėl kartojas...Gal moderatoriai turėtų trinti tokias temas ir žinutes?mano nuomone tai teršia eterį :)

na pavydžiu aš kai kitiems sekas

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-01-22 18:14

Sutinku, bet ne visiškai, redaguoti reikia tokias žinutes o ne trinti, palikti tik tą ka pasakoja o kas liečia reklama trinti, ačiu už pastebėjima.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-01-22 18:43

O aš pritariu Deivinai,kad čia yra paslėpta reklama.Reiktų trint tokias temas,o temos autorius juk labai paprastai gali įdėti skelbimą į tam skirtą vietą.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-01-22 18:47

Tai tada tariames ir tokius "pasisakymus" trinam

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 169

2010-01-22 19:18

vadinasi užbėkite i Kauno temą,ten jau replikavau dėl reklamos  keliose vietose ...

Papildyta  http://public.fotki.com/123vaikams/

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-01-22 19:21

Jūs užeikite ir parašykite moderatorių temoje jei randate kokius reklaminius skelbimus,tada daug greičiau bus viskas sutvarkyta.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-01-22 19:31

Taip,rasykite viska Moderatoriu temoje,ten tikrai tada perskaitysime jusu pastebejimus.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-01-23 17:44

Yra sukurta tema kur galima padėti moderatoriems ir administracijai. http://www.mama.lt/forumas/getTopic/14400/1/palaikom-tvarka

rašyti pastebėjimus, tą ka jus radot forume neteisingo, tas kas ižeidžia ir panašiai. Dėkojam iš anksto

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
EMA