Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > "Mažylis"

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-01-24 17:57

auteja30 2010 01 24    

abu vaikelius gimdziau jonavoi,su antru vaikuciu tariaus,likau patenkinta. Buvo pasiulyta vaziuot Kaunan i klinikas,o ten pasake kad drasei galiu cezary daritis ir Jonavoja.Siulyciau pacei aplankyt keles ystaigas ir pasirinkti.

pas kokia daktarę tareisi?

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 3415

2010-01-26 23:56

brazde 2010 01 24     auteja30 2010 01 24    

abu vaikelius gimdziau jonavoi,su antru vaikuciu tariaus,likau patenkinta. Buvo pasiulyta vaziuot Kaunan i klinikas,o ten pasake kad drasei galiu cezary daritis ir Jonavoja.Siulyciau pacei aplankyt keles ystaigas ir pasirinkti.

tai dulinskas juk mano ginekologas

pas kokia daktarę tareisi?

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 350

2010-03-18 13:20

kabuke 2010 01 22     Doriuks 2010 01 22    

Is tikro nemazai mamu net is vilniaus vaziuoja i Mazyli gimdyti ir turi tik geriausius atsiliepimus, kitoms nepatinka mazylis.

Nu aš čia pavadinčiau "išpindėjimu" jau važiuot iš Vilniaus gimdyti į Kauną (nesupraskit klaidingai, prieš Kauną nieko blogo neturiu). Kai Vilniuj tiek gimdymo namų valstybinių ir privačių.. Aišku čia tik mano nuomonė

as pirmaji gimdziau vilniuje, daugiau vilniuje gimdyti nebenoriu ir labai dziaugiuosi, kad siuo metu gyvenu kaune. :)

pakolkas mintys krypsta apie Mazyli, bet rimciau viska nutarsiu vasara, kai jau netoli bus leliuko pasirodymas :)

i klinikas netraukia, nes kiek pazistamu toje istaigoje dirba arba mokosi, tai net kojos kelti ten nepataria, nes ten konvejeris, daktarai yra islepinti, visi kisa i kisene ir ne visomis sumomis jie jau yra patenkinti. taip pat labai daug pacientu ir kitur daug didesnio demesio sulauksi, nei klinikose.

nors kliniku gimdyklose esu as buvus, labai grazu, jausmas kaip namie, kambarys. spalvota patalyne, sienos spalvingos, vyram foreliai su reklaineriais arba issilankstantys :)

www.wioleta.projektas.lt

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 3415

2010-04-02 08:54

zydroji 2010 01 22    

jam kam ir kiek duoti tik jūsų pačių reikalas... jeigu nori pas konkretų daktarą gimdyti mokamoj paklatoj vienvietėj gulėti tai yra abiejų įstaigų internetiniai puslapiai susirask ir bus visos komnkrečios kainos parašytos.

tame ir esme,kad nera kainuarba as nerandu

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 272

2010-05-21 20:42

Sveikutes.Na ciamatau vyksta diskusija...Isijungsiu...Pati turiu du sunelius.Turiu galimybe paliginti Kauna su Marijampole.Abu gime po Cezario pjuvio, nes nebuvo net menkiausios galimybes isgimdyti paciai, gaila.Pirmaji suneli gimdziau Kaune  2-oje klinikineje lig. Nesitariau,gavome atskira palata, galejo buti vyras kartu,zinoma uz jo naktis praleistas su mumis reikejo moketi, para 10lt (tai buvo pries 4metus)dab kiek girdejau brangiau...Likau viskuo patenkinta, priziurejo superiskai mane ir mano mazyli.Antraji gimdziau Marijampoleje, nes joje gyvenu.Na ka, istikruju, kazkada MARIJAMPOLE GIMDYMO SKYRIUS buvo visu musu akimis ZIAURUS, bet pastaruoju metu ten viska kitaip, labai puiki prieziura tiem mamu tiek mazyliu, velgi nesitariau, bet gydytoja papuole puiki, ja zinojau ir likau patenkinta, kad butent per jos budejima papuoliau,,,Zodziu esme ta ,kad tartis nera reikalo, nes mes patys pripratiname daktarus prie kysiu, o po to dejuojame,,,yra kaip yra, visiems nelengva,,,tad, o ten moketi 800lt uz tai ,kad tave supjaustys yra tikrai nesamone, geriau uz tuos pinigus as maziui kazak nupirksiu...

2010-05-21 20:46

O ,, MAZYLYJE " mano drauge gimde abu savo vaikus, liko patenkyta...Beje kazka girdejau, kad toje kliniko tik uz naturalu gimdyma labiau eina, aisku jei Cezaris neisvengemas tai jau operuoja, bet cia tik nuogirdos, negaliu tikliai teigti

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-05-21 20:47

Na nemanau kad visos su Jūsų nuomone sutiks.

2010-05-21 20:50

Na ziurint ti9es kuria vieta sutiks - nesutiks, kiekviena turi savo nuomone, ir ja gerbiu,,,Cia tik as taip manau, ir tai ka ptyriau nesigailiu,,,Kiekvienai skirtingai,,,Beje labai jaunos mamos ryztasi tokiems zingsniams, vyrenes i tai ziuri kitaip...

2010-05-22 00:32

nu as jau nebe prie jaunų mamų priklausyčiau ko gero.

Dukrą gimdžiau Mažylyje prieš 10 metų,tariaus iš anksto,nes gyvenu Šiauliuose.Tuo metu Mažylyje gavau tokią priežiūrą,kokios savam mieste nė su žiburiu nebūčiau gavus,sakau ,nes žinau.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 350

2010-06-01 12:04

o as tai uz tarimasi visom keturiom.

nes jei per pirma gimdyma nebuciau susitarus su akusere, nezinau kaip viskas baigtusi, gal ir cezaris butu, gal dar kokiu nesamoniu. o pagimdziau pati ir labai greitai.

todel mano nuomone - juk gimdai ne kasdiena ir daug ramiau yra, kai vaziuoji zinodama pas ka, o ne su drebancia sirdimi, o jei vel koks "psichas"

www.wioleta.projektas.lt

2010-06-01 12:11

va būtent,geriau žinoti pas ką,negu bijot ,kad neduok dieve tas paklius...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 18

2010-08-09 13:50

Pasisakykite cia apie siuos gimdymo namus,kas patiko ir kas ne... 

Mama.lt

Mama.lt

2011-03-07 16:38

Labukas !!!

Pries tris metus gimdziau klinikose.Su niekuo nesitariau,turejau siuntima.Ir gyvenam netoli kliniku.Man labai patiko personalas.Tik nepatiko leliuku daktare.Visa laik susiraukusi pavardes neatsimenu.

O pries sesiolika metu gimdziau 2 ligoninej,personalas irgi buvo nuostabus.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2011-03-08 00:41

Aš gimdžiau Mažylyje. Su niekuo nesitariau, niekam nieko „nedaviau“, susimokėjau tik už epidūrą, o išvykau su šilčiausiais įspūdžiais. :) Galbūt man pasisekė, dirbo puikus personalas, tad nieko blogo pasakyti negaliu. :) Jei reikėtų, važiuočiau ir antrąkart ten pat. :)

Mama.lt

Mama.lt

2011-04-16 13:47

Pries 16 metu pagimdziau sunu.Jis gime 8 menesiu,o gimdziau 2 ligoninej.Likau viskuo labai patenkinta.Po 13 metu pasigimdziau dukryte,klinikose.Su niekuo nesitarem,ir niekam nedavem.Likau patenkinta abejomis ligoninemis ir personalais.Nes sokinejo apie mane kaip galejo.

Siulyciau klinikose,tik prasykit pas savo daktare siuntimo.As turejau siuntima,o priemime pasake nera klinikose vietu,bet prieme.

2

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
gabija ivoskaite