Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > "Mažylis"

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 3415

2010-01-22 08:53

Sweikos mamyciukes esamos ir busimos.Norejau isgirsti jusu nuomuone,apie Kaune esancius gimdymo namus "Mazyli" ir apie  klinikas?Mums pirmadieni jau 28sawaiteles(7men),tai jau pradejau galwoti kur gimdyti reiks,galwoju tarp siu warijantu,arba mazylije arba klinikose,nes apie kitas wietas neturiu atsiliepimu,patys siaip esame is Jonavos.

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2010-01-22 09:54

žinai nepyk, be tpasakysiu... mažylije jeigu gimdysi ir en duok dieve kas nutiks vaikeliui,ar prasidės stipri gelta a rkas da rrimčiau nieko jos nedarys o lieps lėkt pačiai į klinikas, o ten niekas nenorės priimti, net atvyksi kaip sakoma na ura... taip kad geriau iš karto gimdyk klinikose arba jonavoj. geria ir čia gimdyti. gimdžiau ir neiko blogo nematau. aišku jei kas iš karto siunčia į klinikas, ne tgimdyti nepriima. bent jau man taip buvo su antra. o apie mažylį tikria ne iš vienos girdėjua tokių atsiliepimų.  be tjeigu viska sgeria tai ir visur geria bus.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-01-22 09:56

jo ir as tokios nuomones, jei gerai tai visur gerai.. patariu rinktis klinikas, kad jei ka nereiktu begioti po ligonines... as uz klinikas... arba jonava...

2010-01-22 10:08

na jonawoj,tai kaskaip nelabai norisi gimdyti,tiksliai net nezinau kodel

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-01-22 10:57

Is tikro nemazai mamu net is vilniaus vaziuoja i Mazyli gimdyti ir turi tik geriausius atsiliepimus, kitoms nepatinka mazylis. As pati gimdziau klinikose, del to kad nesciai rado taksoplazmoze ir gimus maziukui reikejo atlikti spec. tyrimus, todel ir rinkausi klinikas, bet kiek teko lankutis mazylyje man ten visai patiko ir jei ne liga ko gero ten buciau ir gimdzius.

2010-01-22 11:15

o kokios kainos wienur ir kitur?

2010-01-22 11:24

Epiduras abejuose po 200, o kas liecia del gydytoju tuo metu man viskas mazylyje butu kainave  apie 1000 (ieina epiduras),  klinikose  davem 500 gydytojai, 100 anesteziologui ir jei nemeluo 200 sesutei.

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2010-01-22 11:33

jam kam ir kiek duoti tik jūsų pačių reikalas... jeigu nori pas konkretų daktarą gimdyti mokamoj paklatoj vienvietėj gulėti tai yra abiejų įstaigų internetiniai puslapiai susirask ir bus visos komnkrečios kainos parašytos.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

2010-01-22 12:17

As matai zydroji tariausi pas konkretu gydytoja ir kaip sakoma sitos kainos yra neoficialios ir vistiek daugiau maziau nusistovejei.Bet jei duosi maziau nemanau kad gydytojas nepriims, ne visu kisene nesa gimdymui atiduoti 1000 lituku, geriau jau juos pasilaikyti ir gydytojai simboliskai duoti, o kiti nori buti garantuoti ir bent jau nesijaudinti pas koki gydytoja gimdys ir ar bus pasirupinta.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 2096

2010-01-22 14:42

Aš irgi gimdžiau mažylyje, darė planinį cezarį, niekas mums nekainavo, tiesą sakant, viskas man ten patiko, tiek priežiūra iki operacijos, tiek po jos, personalas irgi malonus(gal mes ant tokio užtaikėme, nžn),apie šitą įstaigą, galiu pasisakyti tik teigiamai ir jeigu gimdysiu antra vaikelį, tai ten .Apie klinikas nieko negaliu pasakyti, nes nesu ten buvus, tai nžn, tik iš draugės pasakojimų(ji gimdė mėn.atgal), lankėsi visą laiką klinikuose, o kai atėjo laikas gimdyti, jos tiesiog nepriėmė, sako, gerai atrodai, tai važiuok dar namo, nors jokia gydytoja jos net neapžiūrėjo, jos tiesiog neileido ta bobelė į vidų(buvo naktis, tai matyt kažkokia apsimiegojusi buvo), tai lėkė į mažylio gimdymo namus, pagimdė, viskas puiku, nieko nemokėjo kiek žinau, tik už epidūrį 250lt.Beje jos mergytė susirgo gelta ligonynėje, bet niekas jų niekur nesiūntė...

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-01-22 17:47

Doriuks 2010 01 22    

Is tikro nemazai mamu net is vilniaus vaziuoja i Mazyli gimdyti ir turi tik geriausius atsiliepimus, kitoms nepatinka mazylis.

Nu aš čia pavadinčiau "išpindėjimu" jau važiuot iš Vilniaus gimdyti į Kauną (nesupraskit klaidingai, prieš Kauną nieko blogo neturiu). Kai Vilniuj tiek gimdymo namų valstybinių ir privačių.. Aišku čia tik mano nuomonė

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-01-22 19:15

"ispindejimas" ar ne ,bet taip daro zmones... Kaunas i Vilniu vaziuoja,o Vilnius i Kauna ,nes rekomendacijos ar draugu patyrimai savo daro.Taciau as galvoju,kad gerai paieskojus galima tikrai savame mieste susirasti tokio pacio lygio!

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-01-22 20:25

Dukrą gimdžiau Mažylyje prieš 9 metus.Iš anksto tariausi,mokėjau 1000 lt,ten jau jie tarpusavyje pasidalina. Tikrai nesiskundžiu niekuom,priežiūra labai gera.Ir žinokit širdį vis dėl to džiaugiuos,kad susišvietė į Kauną važiuot,nes gimdymas buvo  komplikuotas,jei būtų leidę pačiai gimdyt,būtų traumuota mergaitės galvytė,o tai jau pačios suprantate ką reiškia....

Sūnų gimdžiau savam mieste prieš metus.Sumokėjau lygiai tiek pat-1000. Operacija planinė,nes pirmas buvo cezaris ir pačiai gimdyt neleido.Tikrai taip,pritariu pasakymui,kad jei gimdymas sklandus,tai  pagimdysi bet kur,Jonavoje ,Joniškyje ar dar mažesniame mieste.Bet juk nei viena nežinom koks tas gimdymas bus,tai jei yra galimybė rinktis,tai vis gi rinkčiausi kur gimdyt.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-01-22 20:30

Nemanau,kad jei is vieno miesto vaziuoji i kita gimdyti,tai jau ispindejimas.O kiek vaziuoja.Ir is siauliu vaziuoja i kauna.Didele itaka daro rekomendacijos,geri atsiliepimai.Jei turi pinieliu ir gali sau leisti gimdyti pas tikrai gera reputacija turinti medika,tai tikrai manau verta vaziuoti tiek i kauna,tiek i vilniu.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-01-23 12:20

Ne, aš suprantu, kai tame mieste nėra gimdymo namų, pvz. tokiuose kaip Druskininkuose, Varėnoj, Širvintuose ir t.t. tada tikrai nėra kitos išeities, reikia važiuoti kitur gimdyt..

Pagalvojau, jei aš bučiau važiavus gimdyt, pvz. į Kauną, tai būčiau pagimdžius pusiaukelėj Nes kol aš susigaudžiau, kad čia jau pradžia visko.. Ėch..

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 169

2010-01-23 12:45

Doviliukas abi ligonines yra geros,ir apie viena ir apie kita yra visokių atsiliepimų,tik jau kažkuri mamytė minėjo,kad esant kažkokiai rimtesniai komplikacijai veža į klinikas.taip,kad jei viskas normaliai gimdykit bet kur.Ir dar visos kalba apie pinigus:čia mamytės nori duoda nori ne ,gimdymo kainų nėra,nebent tariesi su konkrečiu gydytoju!Jūsų teisė rinktis.(abu  gimdžiau KMUK ir nedaviau nei cento,važiavau nesitarus,ir gavau epidūrą ir priežiūrą superinę...)

Papildyta  http://public.fotki.com/123vaikams/

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-01-24 12:57

Taip,moki tada kai tariesi iš anksto su konkrečiu gydytoju.Čia labai  diskutuotina tema,nes nuomonių labai daug.Vieni moka ,kiti nemoka,čia jau tikrai kiekvienos šeimos pasirinkimo reikalas.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 11

2010-01-24 15:36

atsakykit jus man jaunai ir nezanotai ar galima sumascius imt ir vaziuot i belekokia ligonine ir gimdyt nemokamai ar reik tartis su kito miesto ligonine pvz ? na tarkim as gyvenu marijampolej, bet noriu kaune gimdyt, tai ar man reikia pranest kaunui kad as pas juos atvaziuosiu ar ne??

Mama.lt

Mama.lt

2010-01-24 16:56

Pagal dabartinius istatymus gali vaziuot gimdyti i bet kuri Lietuvos miesta, tik esant daug gimdyviu tuo metu, didesne liginine (kad ir KMUK) gali paklausti, kodel butent cia atvaziavote gimdyti, o ne i paprastus gimdymo namus. Nes man taip buvo, as siaip Marijampolei priklausau, bet jau buvau su KMUK gydytoja susitarus, kad pas ja gimdysiu, tai kai atvaziavau gimdymo diena, daug gimdyviu klinikose buvo ir manes klause, kodel as cia atvaziavau, bet jos paeme (priemime) mano nesciosios kortele, pamate, kad ant jos uzrasyta, jog turiu bedu su sirdele, tai daugiau ir nesigilino, is karto isileido. Nors del tos savo sirdeles man nebuvo butina gimdyti klinikose, bet tas uzrasas man padejo lengviau ten patekti.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6

2010-01-24 17:30

abu vaikelius gimdziau jonavoi,su antru vaikuciu tariaus,likau patenkinta. Buvo pasiulyta vaziuot Kaunan i klinikas,o ten pasake kad drasei galiu cezary daritis ir Jonavoja.Siulyciau pacei aplankyt keles ystaigas ir pasirinkti.

1

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Brigita