Forumas > Mokyklinukas - auga... > Apie mokyklas > Vilniaus vaiko raidos...
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
 
 
Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 29
 
2010-01-21 17:36

gal kas kokiu atsiliepimu turite apie si centra ir ten dirbancius specialistus?
 
 
Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932
 
2010-01-21 19:03

Žinoti nežinau, neteko apsilankyti , bet nuorodėlę įmetu gali pasiskaityti kol atsiras atsiliepimų iš mamyčių

http://www.raida.lt/

 
 
 
 
 
Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 29
 
2010-01-22 09:30

labai aciu
 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7
 
2010-12-08 12:18

Mes buvom. Na, priklausomai, kokios problemeles jusu vaikuciui, bet siaip tai man labai patiko. Personalas labai liuks, gera prieziura, uzsiemimai nuosirdus. Na, musu psihcologe gal nekokia buvo, bet visa kita labai gerai.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2011-11-14 17:17

Buvau šiame centre vežiau savo 8m dukrą  dėl to, kad nekalba mokykloje ir labai pasigailėjau.Galvojau, kad gaus kvalifikuotą gerą pagalbą.Baisi vieta.Mano dukra per naktis negalėjo miegoti nes kažkoks vaikas per visą naktį rėkė, gulėjo su nesveika mergaite palatoje, kuriai užeidavo nesveiki pykčio priepuoliai, kai pradėdavo mėtyti visus daiktus ir garsiai šaukti.Kai as būdavauišejus (nes nakvoti neleisdavo)  pradėdavo ją erzinti užgaulioti.Mergaitė jau kt dieną prašės perkeliama į kt palatą.Perkėliau tačiau ji vistiek verkdavo kai ja reikdavo palikti.Ir as nusprendžiau ją iš ten pasiimti negalėjau žiūrėti kaip ji kankinas.Mielos mamos gerai pagalvokit ar tikrai jūsų vaikui reikalinga tokia įstaiga.Nes teko matyti kaip elgiasi auklėtojai užsuka rankas vaikas ir laiko o vaikas klykia.Gal jūsų vaikui pakanka tik šilumos ir meilės?Čia mano patirtis, parašiau tai ką mačiau, nes lankiausi ten visą savaitę.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2012-07-05 08:22

  sveikos , as taip pat ten buvau vedziau 9 metu dukryte  . Rugsejo 1d nuejome i pirma klase  o vadinamoji mokyoja jau spalio gale lapkricio pradzioje  suskirste mokinius kuriuos paliks antrus metus mokytis.  Nezinau kur ziuri mokyklos direktoriai tokias vadinamas mokytojas imant i darba .Ji mokytoja  jos pareiga mokyti vaikus  o ne sudarinet tokias grupes .Tai ji ir nusiunte mus tenai vadinama  vaiku raidos centra   o net mano dukra padare visiska invalide  net pasake kad galim jei invaliduma duot tik man tai kainuos .   Tikras beprotanis  as tai psihologei linkiu kad ji pati pasigydytu . DAbar mano dukrai 12m ir mokslai neblogai    MOTERYS  ZIUREKIT I PRADINIU KLASIU MOKYTOJUS  KURIE MOKINS    kai perejom pas kita mokytoja visai kitaip  ten super mokytoja daugiau tokiu reikia  (  cia apie vilniaus m tuskulenu mokykla)


 
 

 


Viršun ^ | Forumas > Mokyklinukas - auga vaikai,... > Apie mokyklas > Vilniaus vaiko raidos centras!

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
Ineta