Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Inhaliacijos,inhaliato...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-12-05 11:59

mes omron turim nusipirke, bet nenaudojam. Tomukas bijo tu garu ir garso :( niekaip neuzdedu, kai reikia, rekia, klykia, spardosi ir viskas. tada brontex lasus pageria susiraukes ir praeina kosulys

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1784

2012-12-05 18:49

mes irgi turim omron, kai tik isigijom tai vaikas labai priesinosi, reke, zviege ir tt bet as nenusileidau, vis tiek garinau ir dabar jau be problemu sedim.... buna kad oziukai islenda ir bando spyriotis, bet kai reikia tai reikia... o dar gydytoja kazkada buvo sakius, kad nereik bijot jei vaikas verkia, rekia, nes taip jis daugiau prikvepuoja nei ramiai sededamas... kiek cia tiesos tai nezinau 

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-12-05 20:35

jo jo, zinau, kad jei rekia dar geriau prikvepuoja, bet kad jis plesia ta kauke, kaukia, rekia, plysauja ir draskosi kaip skerdziama kiaule, tai man vaiko gaila, nekankinu. kol mazesnis buvo (kai nusipirkau, jam tebuvo 5 menesiai), tai pora kartu buvom uzdeje, bet irgi su pykciais. o daugiau tai nebe... ir neverciu :) tokia as jau :)

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-12-05 20:50

Mes turime PARI firmos ,tai medicinine srities firma, pari inhaliatorius galite matyti ir sanatorijose ir ligoninese.

Esu patenkinta, atrodo jis stai taip 

Inhaliacijos,inhaliatorius

Bet manau,kad vardas reiksmes maziausiai turi, juk funkcija ju vienoda  ,nemanau, kad inhaliuodama per vienoki ar kitoki bus geriau ar blogiau.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 394

2012-12-06 08:43

mums inhaliatorius ir pirma priemone gydymuisi, vos tik pradedam koseti tuoj pasigarinam kad ir paprastu vytauto mineraliniu ir kosulys susvelneja, nereikia tiek vaistu gerti... cia mus gydytoja pamoke, kai sunui menkiausias pasalimas issaukdavo, bronchita laringita ir siaip visokius negerumus...
Liuks dalykas, nors kainavo is karto nemenka sumele, bet jau beveik 3 metai neatsidziaugiam jo pagalba

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2012-12-06 12:14

Nu reikes man savaitgali prasukti pro vaistines ir pasizvalgyt,ka gero siulo.Kristina,yra sioks tok skirtumas tarp inhaliatoriu,nes vieni pritaikyti labiau astmininkams,kiti tiems,kuriuos daznai persekioja kosuliai ir persalimo ligos.Be to vienuose greiciau cirkuliuoja lasiukai,vieni garsiau dieba,kiti tyliau,kiti isvis kaip traktoriai burzgia.Uztat norisi rasti ta geresni varianta uz prieinama kaina.

2012-12-06 14:46

Musiskio inhaliatoriaus keiciasi antgaliai : yra ir kaukes ir vamzdeliai ir skirtingu dydziu ir formu... Is pradziu tai net issigandau atsidarius ka su tiek visko daryt... :)
keiciasi ir paciu vaistu padavimo forma: ir laseliais purskia, ir ruka padaro.... zodziu pamokejau kaip reikiant, ir daikta turiu... tikrai verta pasidairyti kad issirinkti geriausia ... :)

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2012-12-06 15:44

eiwut kokios firmos pas tave? mane domintu labiau kosuliams. nes milena tik pasala ir kosina...

2012-12-06 16:01

MIcrolife firmos. Bet kaip Kristulka sake, ne vardas esme :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 85

2013-02-24 13:18

mes turime omron firmos irgi daug visokiu antgaliu, esu labai patenkinta, nors ir nenorejo uzsideti, bet kelis kartus ir priprato :)

v 

mano aistra dekupazui http://www.dekonamai.weebly.com

ir http://public.fotki.com/erikavakare/

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2013-03-06 10:25

Nusipirkome ir mes jau si dalyka pries pora turbut menesiu.Daug perziurejau ir man geriausias pasirode omron firmos.Yra ir vaikui ir suaugusiam kaukes,i nosi kistukas,i burna vamzdelis.Ir vaistai labai gerai cirkuliuoja.Isbandytas jau ne karta ir tikrai likom patenkinti.Ir gana tyliai veikia.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 32

2017-03-27 09:18

Super ir mums inhaliatorius, labai geras dalykėlis. Mums labai tiko ir patiko omron, o ir tos pačios omron kainos nėra tokios didelės, kaip kad teko girdėti. Nors čia gal nuo žmogaus priklauso... :) )

3

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Inhaliacijos,inhaliatorius

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Maksim