Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2010m. gimusieji...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
...
Mama.lt

Mama.lt

2010-01-13 08:55

Sveikutes,kadangi nematau tokios temeles tai drysau sukurti nauja,kurioje galetume dalintis paciai paciais maziausiais savo turteliais,kudikeliais ,ju auginimo metu iskilusiomis problemelemis,klausimeliais ir dziaugsmais bei rupesteliais Ateikit, pabendrausime

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 69

2010-01-26 17:06

Kaip matau nelabai dar yra 2010mazyliu.. Pagaliau sulaukiau savo mazosios mergytes

Mama.lt

Mama.lt

2010-01-27 11:41

sveikute :) malonu kad prisijungi :) matyt kol dar sausis tai vaikiuku ne tiek daug gimusiu yra :) bet manau su laiku musu padauges :) ziuriu mes truputi didesni,bet manau rupesteliai ir dziaugsmeliai tikrai panasus yra .is kur busi?kaip vaikutis ar ramus?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 69

2010-03-03 12:17

As gyvenu Londone.. Pagaliau mano mazoji pradejo geriau  miegoti naktimis, nes pradzioj vos po 2-3 val galedavau numigti, o dabar keliasi kas 3val. Jau daug sypsomes ir dar daugiau zirziam  Pastoviai reikalauja demesio, reik su ja kalbeti, nesioti, ech laukiu nesulaukiu, kada ji prades ciupineti zaisliukus. Is kur tu busi?

Mama.lt

Mama.lt

2010-03-13 13:35

Mes Vilnieciai :) grynakraujai kaip sakoma ...manasis irgi jau dazniau sypsosi guguoja..Sunkokai sekasi pakelti galvyte,bet stengiames :) va greitai keliausim pas gydytojus svertis,tai smalsu kaip augam :)

Mama.lt

Mama.lt

2010-03-13 13:38

del zirzimo as negaliu skustis nes manasis atvirksciai ramutis labai ,jau net negaliu patiketi,vis atrodo kad kazkas negerai nes mano dukrytes labai daug demesio reikalavo o cia,ramuma ramuma :) bet gal sakau sunelis bus labai ramus vaikelis,nekels tiek chaoso ..o pati maitini?jum daznai tenka lankytis pas gydytojus?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2010-04-04 21:54

Sveiki

Esu iš Naujosios Akmenės, š.m. sausio 5 d.gimė sūnelis Domas. Mes jau irgi naktį geriau miegam, kartais net po 8 val. Daug guguoja, bando krykštauti.

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-08 05:25

Sveika pijutis :)  smagios zinios nes mano sunelis irgi gimes sausio 5diena ,tai busim bendraamziai ..Ar nekamuoja jusu pilveliai?Cia jusu pirmasis vaikiukas?kaip Sv.Velykas sutikote?Sveikinu su 3menesiuku skaktim

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2010-04-08 19:58

Kaip smagu sutikti ta pacia diena gimusiu. Musu jau nebekamuoja pilviuko diegliukai. Naktį keliames tik viena karta. Siandien pradejo vartytis nuo pilviuko ant nugarytes. Labai daug guguoja,kalbasi su zaisliukais. Krykstauja is pasitenkinimo. Sis zieminukas trecias kudikis musu namuose. Dar seimoje auga sesuo 6m. ir brolis beveik keturiu.

O kaip jus gyvenat Orchideja? Kelintas vaikutis jusiskis?

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-12 21:19

pijutis 2010 04 08    

Kaip smagu sutikti ta pacia diena gimusiu. Musu jau nebekamuoja pilviuko diegliukai. Naktį keliames tik viena karta. Siandien pradejo vartytis nuo pilviuko ant nugarytes. Labai daug guguoja,kalbasi su zaisliukais. Krykstauja is pasitenkinimo. Sis zieminukas trecias kudikis musu namuose. Dar seimoje auga sesuo 6m. ir brolis beveik keturiu.

O kaip jus gyvenat Orchideja? Kelintas vaikutis jusiskis?

Cia  musu irgi jau treciasis vaikiukas ,paskutiniai du pametinukai :) Vyresniajai 5m.viduriniajai 1m.7men.o maziausiam 3menesiai .Ziuriu daug panasumu turime ...Planuojame penktadieni eiti pas gydytoja skiepyti mazaji ir vidurinele,tai tikiuosi kad iki tol nesusirgsime,nes kai tik laikas ateina skiepun tai maniskiai ir sloguoja...Vyresnioji lanko darzeli,tai namie liekame tryse :) O kaip jusiske dukryte ir sunelis ar lanko darzeli?Ar neparnesa ligu namo?

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-12 21:21

pijutis kaip jusu sunelis ar jau gerai galvyte laiko?maniskis dar vis pasviruoja,nelabai nori galvyte laikyti,matyt dar sunku jam,truksta manksteles ....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 213

2010-04-29 16:47

Registruojuosi ir aš į šiuos namučius. Mūsų sūnelis Ignas gimė balandžio 22d. 

http://lilijairsaulius.ucoz.de/

">

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 899

2010-05-10 14:20

Labai jau liudi sita temute, tad jungiuos ir as. Mano mazute gime kovo 25 d. tad mes irgi cia vienos is mazesniu kiek suprantu esam

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 213

2010-05-10 19:56

Na ir kaip auga tie mažyliai? Ar ramūs jūsų vaikiukai?

http://lilijairsaulius.ucoz.de/

">

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 899

2010-05-19 10:41

Na mano mergaite, buvo nerami pirma menesi, bet jau zinau kodel...pieno mazokai pas mane, tai vaikas visad nedavalges buvo..O ir misinuko nezinojau kiek jai primaitinti Bet dabar jau tvarkosi po truputi viskas, mergaite moka ir viena pabuti, ir viena pasneketi. Zodziu kuo toliau tuo lengviau Nors naktimis visko dar buna, kartais leidzia 6 val ismiegot nenubudus, kartais kas 2,5 keliasi

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 32

2010-06-15 21:18

Sveikutes mamytes jungiuosi ir as i jusu buri mano Arnas gime vasario 13d. Saunu kad kazkas uzvede sia temyte

Mama.lt

Mama.lt

2010-06-16 17:57

Sveika gyvaciuk ,malonu kad prisijungei :) tik kazkaip tikrai liudi si temute,matyt mamytes uzsiemusios savo mazyliais,bet karts nuo karto pasijungiam :) kaip tavo leliukas gyvena?maniskis jau sveria 7kg.ir yra 52.5cm ugio.jau netrukus pradesim ragauti kosyciu, ir darzovieniu taip, kad tikras zmogeliukas namuose auga,ne tik pienuku maitinsi.kaip kitos mamytes laikosi?kaip vasaras leidzia,gal kur olanuoja atostogauti?

Mama.lt

Mama.lt

2010-06-16 18:01

0rchideja 2010 06 16    

Sveika gyvaciuk ,malonu kad prisijungei :) tik kazkaip tikrai liudi si temute,matyt mamytes uzsiemusios savo mazyliais,bet karts nuo karto pasijungiam :) kaip tavo leliukas gyvena?maniskis jau sveria 7kg.ir yra 52.5cm ugio.jau netrukus pradesim ragauti kosyciu, ir darzovieniu taip, kad tikras zmogeliukas namuose auga,ne tik pienuku maitinsi.kaip kitos mamytes laikosi?kaip vasaras leidzia,gal kur olanuoja atostogauti?

pasitaisau 62.5cm.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 32

2010-06-16 19:53

Sveikute Orhideja! Teisybe tu sakai, kad mamos su maziukais uzsieme . Maniskis tai didckis kazkaip tai gaunasi musu ugis 70cm, o svoris 7.700g . Valgo tik mamytes pienuka. Uzvakar pradejau duoti truputukua banano, tai siandiena kai pamate, kad ateinu su bananu tai kad issiziojo, kaip vanagiukas, prajuokino iki asaru .O taip tai ramus maziukas labai, miegucio vakare 7 val gulasi, keliasi nakti 3 valanda pavalgyti, o poto tik ryte 6 pusryciu papraso . Galvyte laiko stipruolis jau gerai. Dabar atrado, kad turi kojas, tai baisiausiai pyksta, kai negali pagauti kojytes . Verstis tai irgi pritingi, jam geriau galva uzversti. Zodziu toks mano mazylis . O dabar lekiu didcke . Iki susirasymo

Mama.lt

Mama.lt

2010-07-11 14:50

Na ka karsciai kamuoja baisu nosi i lauka iskisti ...sedim namie ir tik ant vakaro iseinam i lauka,ot dienos atejo...kur mamytes?negi visos deginasi ?

1
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2010m. gimusieji mažyliai :)

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
Kamile