Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Miegodamas trūkčioja

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2

2009-12-29 23:56

Zinoma,musu problemele su kitomis palyginti netokia baisi,bet labai reike mamytes jusu patarimo.Mano mergyte priprato uzmigti supama masininej kedutej.Dabar jau metukai ir 3 meneiai.Uzmiega keduteje,ikelent labai prabunda tai varkstu,tenka vel i kedute ikelti,kad uzmigtu.Gal kas galite patarti kaip atpratinti ar gal zinote gal yra lovyciu kuriose galima supti vaika ir jam uzmigus joje paliki miegoti.Nes mes jau ir nebemazytes.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-12-30 10:16

Patarimas tik toks kantrybės ir dar kartą kantrybės, noro ir užsispyrimo pakeisti situaciją.

Turite tiesiog užsispirti ir pasakyti sau gana vaikas turi miegoti patogiai , migdytike iškarto lovytėje, kad nereiktų perkialti, žinoma vaikas verks ir diena ir dvi, bet galop pripras, supras , kad kitaip mamytė nemigdys ir pradės miegoti, kitokio varianto nėra, tik noras migdyti vaiką lovytėje.Sėkmės jums.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-12-30 13:32

mano mergyte ir ypratus uzmigti supuojant (jai 1m.2men) kai buvo kudikelis supuodavom spec lopselyje, o dabar kuris laikas migdau taip. turiu nusipirkusi sau dormeo pagalve didele tokia. man ji nelabai (as miegu is vis be pagalves) tai as ant jos migdau mergyte pasiguldau ja ant pagalves pasidedu ant keliu ir palengva supuoju. man toks budas priimtinas ir nesunkus. atsisedus mudvi dar pasikalbam is arti ji mato mano veida, galiu ja paglostyti. greitai ji nurimsta ir paskui keletas pasupimu ir nera vaiko... uzmigdzius as ja y lovyte perkeliu po kokiu 10 min. kad tikrai nepabustu... yra spec lovyciu kurios supuojasi gal tokia ysigykit. as tai nematau jokios bedos tame, yra vaikuciu kuriems tas supavimas lb geras emocijas kelia, o yra tokiu kuriuos pykina... mano mergyte is tu kur jai lb patinka ir auto be galo megsta vazinetis. ateis laikas kai jau supras pasakyma kad reikia eiti miegoti, tai atsiguls pati y lovyte ir uzmigs, o dabar migdau taip kol kas...

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-12-30 15:02

nesusiduriau to tokiu reikalu,bet manau,kad vaikuciui laikas pratintis prie uzmigimo lovyteje.mano abi nuo gimimo buvo migdomos lovyteje,aisku,buvo isimciu,kai reikedavo pasupti ant ranku ,bet gana mazai.mano pirmoji labai greit uzmigdavo lovyteje,bet mes ijungdavome jai ramia muzika.vaikas tuoj luzdavo.o antroji taip pat nebuvo pratinama prie supimo.bet ja labai greit uzmigdo nugarytes ir galvytes glostymas pries miega.pabandyk,gal tiks kuris variantas.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 514

2009-12-30 15:08

manoji irgi is pradziu miegodavo tik supamoje keduteje, bet kad paskui jau ziurau kad negerai cia toks miegas, vaikas nepailsi, piktas o beto jau ir ta kedute beveik maza. na ir viena diena emiau ir pradejau migdyti lovytej, sunku buvo kol priprato, buvo ir rekimo ir visko. bet dabr jau nerea problemu su miegojimu.

Žingsniuoju iš lėto, bet niekada nežengiu atgal.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-12-30 15:22

o mano panos buvo įpratusios miegoti mano pašonėje,o ir man pačiai buvo patogiau-padavei krūtį ir miegi toliau.taip buvo su visom trim,kai paūgėjo-kartais pasupdavom,kartais -ant rankų,kartais-vėl į lovą pas save-vaikams meilės ir glamonių nebūna per daug,paskui-savaime priprato miegoti savo lovytėse.tad,mamyte,kantrybės ir džiaukitės,kol vaikutis mažas

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-12-30 15:27

As ir manyciau kad reikia nuspresti ir perkelti i lovyte. Yra lovyciu supamu, musu tokia , tai as supdavau lovytej.Prazdzioj reikdavo supti ir dainuoti, paskui tik supti, o dabar kai nori miego paguldai ant sonelio ir uzmiega. Nors kuris laikas prasosi pas mus i lova, matytv per visas ligas priprato prie mano sono, bet nieko uzmiega pas mane lovoj ir vel i lovyte atgal ikeliu. Reikia kantryubes, o svarbiausia paciai noro.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2009-12-31 10:39

Kantrybes,noro ir viskas bus ok,nes sitoje situacijoje kaip ir pati esi kalta,kad taip ilgai uzsitese,sekmes tau!

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2009-12-31 10:54

o kaip jusu leliukai miega naktim , ar daznai pabunda. mes turim vargeli per nakt pabundam labai daznai ir nesuprantu ar cia toks augimas ar kas :( . o uzmiega mano vyrukas man ant ranku, o po to perkeliu i lovyte, nematau tame blogo, dar kol toks leliukas, o kai uzauks, tai ziek tik sakys,nelysk mam :D  

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2009-12-31 10:59

Wilmuks 2009 12 31    

o kaip jusu leliukai miega naktim , ar daznai pabunda. mes turim vargeli per nakt pabundam labai daznai ir nesuprantu ar cia toks augimas ar kas :( . o uzmiega mano vyrukas man ant ranku, o po to perkeliu i lovyte, nematau tame blogo, dar kol toks leliukas, o kai uzauks, tai ziek tik sakys,nelysk mam :D  

o tai gal nori vaikas nakti gerti?

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-12-31 16:22

nu keista man šiek tiek ši istorija, nesuprantu kaip čia taip susigalvoti galima migdyti nešioklei? turiu giminėj viena moterį ji taip pat dvinukus migdydavo tai yra patys užsiliūliuodavo tose sėdynėse, mamai ramu vaikams gera o kas po to seka? dabar vaikai užmiega tik pas tėvus ant rankų nors jiems jau 2,5metų tai čia normalu? vaikai turi turėti savo lovytės joms tam ir skirtos miegui, kūno poilsiui, o visa kita tai tik žaidimo forma turėtų būti, ar galų gale kai vaikui skauda ar šiaip pačiūčinti ant rankų.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2010-01-01 21:19

maldaiva 2009 12 31    

o tai gal nori vaikas nakti gerti?

tai atsigeriam :)

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 573

2010-01-03 12:00

Sveikos mamytes...Na mes taip pat turim tokia bedele, kaip miegojimas.....sakau bedele, nes miegojimas pas mus kazkoks kosmarasdiena dar normalei uzmiega pietu, bet kai ateina vakaras ir reikia eit miegot nakties miego tai man galvos skausmas, nes pykstam, spardomes, stumiam ir visaip kitaip nemiegam, nors kai paleidi zaist tai verkia , trina akis, pyksta, glaustosi, o kai pradedi migdyt tai kazkoks kosmaras bunair isbandem jau viska: paguldyt i lovyte ir leist paciai uzmigt, supti paemus, dainuoti lopsines, sekti pasakas ir niekas nepadeda ir jau nebezinau nei ka daryti

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-01-03 17:20

apie vaiku auklejima (tame tarpe ir miegojimo modeli) lb ydomiai sako vaiku psichologas Ruslan Naruševič. straipsnis yra mamos zurnale 2009m 12 nr. vienu zodziu - vaikas su tevais iki 7 metu turi miegoti kartu, iki 7 metu besalygiska meile vaikui, idealus variantas - jokiu darzeliu... nu vienu zodziu, skaiciau ir patiket negalejau kad tokiai pozicijai gali atsirasti pritarianciu. tai cia pagal tai mes visos ne normalios nes kaip galime vaikus atskirai nuo saves migdyti, kaip galime vaiko nesupti ir t.t. 

2010-01-03 17:58

Pirmą kartą girdžiu psichologo tokią nuomonę, einame mes į reabilitacijos centrą tai ten pirmumo apžiūroje sėdi ir psichologė, tai viskas atbulai kalbama nei jis čia kalba. 

Su miegu yra taip kaip mamos pačios pripratins taip ir bus, čia tikra tiesa (būna žinoma išimčių, kaip vaikai tikrai neramūs, bet čia išimtys) .

2010-01-04 12:42

pritariu kristulka26 kaip mamos prisipratins vaika miegot taip ir miegos, bet pvz. musu atveju, tai viskas buvo gerai miegodavom savo lovytei nuo gimimo, ir neturejom bedu, kol va eme ir atejo toks laikas kad kai ateina miegot laikas kariaujam ir tikrai dauk ka izbandem ir nieko vistiek tas pats....

2010-01-04 12:48

kariniuk praeis tas laikas, svarbu nepasiduoti nuovargiui ir sakyti ai guldomės pas save bus ramiau ir greičiau ir paprasčiau  kaip mamoms kantrbė trūksta jos nuleidžia rankas, o jei išlauktų tą momentą ir vėl stotusi į senas vagas  

2010-01-04 14:17

na tai mes ir bandom nenulrist ranku ir iskentet ta laika.....Nes prisipratint miegot pas save tai yra manau tikrai negerai....

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-01-04 18:01

kariniuk, kantrybės tau linkime

Mama.lt

Mama.lt

2010-01-04 19:51

as savo didyji migdydavausi salia saves lovje, ir kai teko migdyti lovyteje buvo karas.... daug nekariavau bet iskart guldziau i didele lova.....

pasedziu salia kol uzmiega vakare, o diena uzmiega pats....

omazoji nuo pirmos dienos miega savo lovyteje...aisku patogiau miegoti salia,kai maitini krutimi, bet as vis bijodavau kad neprispausciau, tai jau geriau keldavausi ir  pamaitinus migdydavau lovyteje....

zinau tik tiek kad reikia milziniskos Kantrybes......

1

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Miegodamas trūkčioja

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Deimante