Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Miegodamas trūkčioja

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-01-04 21:08

aš ir dukra maitinau bet net nebuvo šovę į galvą šalia guldytis, žinojau iš kitų mamų patirties kad su  vaikais viskas turi būti savo vietose, nes greit prie gero pripranta

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 301

2010-01-09 02:16

Laba, Kariniuk, mums irgi taip buna ne kiekviena karta bet buna ypac kai pradejau atrapitint nuo miegojimo su manim, kad miegotu savo lovytej,buna sunku su isterijom net kartais taip pradeda verkt vos necypimas,bet uzsupuoju kazkaip vargais negalais,paguldau i lovyte ir vel tas pats,bet jau po truputi pradeda priprast o bandei merliuka ant akyciu uzdet migdant,daug kam padeda

[url

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 37

2010-01-09 03:23

sveikos mamyte as ir turiu problemele su miegojimu mano mazoji diena miega kuo puikiausei o nakty daryk ka nori niekas nepadeda iki pat ryto..gal ka patartumet kaip ipratinti nakty miegoti?na o su migdymu lovytei mes problemu neturim kai tik gryzom namo iskart pratinom ja miegoti  lovytei jai neuzmiega lovytei guldom y vezimeli nes vazinedama greit atsijungia.. tj  gal padetu ir jums paguldzius vezimukyje uzmigdyti o poto su tuo paciu dekiuku y kelti y lovyte nes buna jisai susiles,o kai tai nuo silto pataleliu atkeli ir padedi ant salto tj ir prabunda..mum padedavo kol nesumaise dienos su naktimi 

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 583

2010-01-09 10:31

Labas rytelis, kreipiuosi ir as pagalbos, jau nebezinau ka daryti, sedziu prie kompo ir nelabai ka matau :( Mano vaikinukas labai prastai miega naktimis, rekauja kas pusvalandy jei ne dazniau , poilsio visai nebeliko , o jis atsikelia sau kokia 9 ryto issimiegojes ir toliau siauteja .Diena miega gerai, jokiu riksmu nieko, kai tik naktis prasideda koncertai :(

gal kas esat susidure su tokiom bedelem/ ar tai psichologines problemos ar tik dienos ispudziai ?gal kas galit patart kokios arbatytes raminancio ar pan...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-01-09 10:33

jau taviskis nemazas... kiek laiko diena jis miega??

2010-01-09 10:45

Jam jau metai ir 7 menesiai , bet vargstu tai nuo kudikystes, gyditoja anksciau kaltindavo dantukus, bet jie jau isdygo, liko tik galiniai kruminiai , bet nesimato , kad dygtu.Diena miegam labai ivairiai nuo 1.5-3 , bet dazniausiai tai apie pusantros valandos (jei ismiega 2-3 valandas tai jau man svente ).Vakare ir nenori eit miegot be 11 valandos, ryte keliasi apie 9

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 169

2010-01-09 12:06

Labas tukuti,su mazgiu vargau naktimis 2m,budavo ,kad pabunda 12-2val ir buna issimiegojes,veiksmas vyksta iki 5-6.paskui tas susitvarke savaime,bet  va gal Jums kas tiks iš mano mėgintų dalykų:

1.pries pat miega lyskit i vonia pažaisti išsimaudyti.

2.nežaiskit judrių žaidimų,nežiūrėkite filmukų kur veiksmas vyksta :-)

3 gerem stikline šilto pieno

4 gerdavom melisos -metu arbata

5.guldžiausi šalia savęs(nepatartina-labai patiko,bet meigas nepagerejo)

6.pietu miego guldyti ne veliau nei 13val ypač jei pietų miega 3val

7.lašiukus vartojom,bet nepamenu pavadinimo...jei reiks paieškosiu...

8 kambario vedinimas prieš miega,žiemos metu ant radiatoriu šlapius rankšluosčus dėjau,kad oras sausas nebūtų,meginau užkloti labai plonai ir kaip tik labai šiltai,apranga irgi nuo triusikėliu iki šiltos pižamos....

Gal dar ko ir nepaminejau,bet mums nepadejo niekas,suejus lygiai 2m bedos išnyko....

Papildyta  http://public.fotki.com/123vaikams/

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 573

2010-01-09 13:39

rikteriene su merliuku mes draugaujam nuo pat gimimo, nes kai tik gime jei neduodavau merliuko isikniaubdavo i pagalve, tai dabar dar iki dabar draugauja su merliuku ir be jo neina miegoti.....O mogdyti vezime neiseina, nes nezinau kodel, bet net kai vaziuojam i lauka pasivaiksciot jinai nemiega vezime gryzus namo nurengus ir paguldzius i lovyte iskart uzmiega, o vezime nemiega ir nezinau kodel

2010-01-09 16:02

Ir uz ka mums tos bemieges naktys,gal ka ne taip praeitam gyvenime padariauo ka per lasiukus ten pries tai minejo mamyte tik pavadinimo nebuvo? As kazkada cia bandziau sitas viborol atrodo ar kazkas tokio, nu raminancios zvakutes,bet nepadejo

[url

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-01-10 15:35

Su zvakutem taip ir buna,vieniems padeda,kitiems-ne.Siu laiku raminamasis homeopatinis sirupas-SEDALIA,ji galima su gerimu sumaisyti(nes manoji vieno negeria,nors ir saldus) pries miega,bet ne viena vakara,o jau kuri laika taip naudoti reikia,jei norisi rezultatu.Anksciau,kai mano sunus buvo maziulis,naudodavau melisos lasiukus,bet dabar kai klausiau Camelijos vaistineje,sake neturi,taciau dar nereiskia,kad kitose nera,tiesiog as nesidomejau,man tiko ir Sedalia

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-01-12 08:42

Kaip buvo sutrikęs miegas, t.y. kokią savaitę verkdavo tiesiog naktimis, tai mums taip pat Sedalia išrašė, tiko ir mums susitvarkė visas miegas.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2010-01-12 17:33

pas mus baisu praeita nakti buvo, gal pradesiu ir s tos sedalios dairytis.

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

Mama.lt

Mama.lt

2010-01-12 19:30

Sveikos,mano vaikas(5metai)miegant trukcioja,as pati to nepastebejau,man pasake darzelio aukletoja,kai miega pietu miego ji pastebejo kad jam kaip ir traukuliai buna,visa veida sutraukia,pradeda trukcioti akys,lupos,rankos,sako trunka 5 sekundes,paskui mes ji pazadiname,tiesa esu as pastebejus kad jei jis prabunda nakti tai negali zodzio istart,as klausiu kas yra o jis taip svepluodamas pasako kad i tualeta nori ar dar ka nors bet labai sunkiai pradeda kalbet,beveik nesuprantamai,  sako man lupas sutraukia,aukletoja sako kad tai epilepsijos priepuoliai,jau uzregistravau pas gydytoja,kita savaite eisim,bet jau visai man neramu ar gali cia buti epilepsijos priepuoliai?ar nervinis koks trukciojimas?dar labai griezia dantimis(kirmeliu tikrai neturi nes geriam profilaktiskai kas puse metu nuo kirmeliu),namie tokiu dalyku nepastebejau nes pietu nemiega o nakti miega vienas,anksciau to nebudavo.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-01-12 20:32

aire4 pirmiausia žinoma pasidarykite tyrimus, visko gali būti, epilepcijos rūšių yra ne viena, jų yra daug, ir įvairių formų.

Tu tik blogiausio neprisigalvok, gal taip koks nervinis priepuoliukas užeina, juk vaikai mes patys nežinome kai sustresuoja.

Sėkmės jums , linkiu kuo geriausių rezultatų ir stiprybės jums.

Mama.lt

Mama.lt

2010-01-12 23:14

dekui kristulka ,tikiuos kad viskas gerai bus.

2010-01-13 01:00

Laba,as esu susidurusi su epilepcija,baisus dalykas bet kaip ir minejo kristulka,tai jos labai daug rusiu yra,as labiau buciau linkusi manyti,kad tai nervinis nes epilepsija daznaiu buna kai pavarges zmogus buna ar susinervines labai,o nemiegant,bet jau kaip sakiau visokiu buna!!! Ir siaip manu visa kuna turetu sukti bet visgi sakyciau butinai eikit pas gydytoja!

Laikykis ir viskas bus gerai,parasyk,kaip seksis pas daktaru?

[url

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 1111

2010-01-13 08:11

Epilepsijos rusiu buna visokiu. Mano pusseserei buvo pripazinta, kai buvo 6 metuku, epilesija. Tai jai dazniausiai priepoliai budavo miegant. Bet pagulejo ligoninej ir kazkuriam tai laikui daugmaz praejo. Tai butinai apsilankykit pas specealistu. Nezinosi, kas gali but. Sekmes ir stikprybes jum.

Mama.lt

Mama.lt

2010-01-18 20:53

buvome siandien pas gydytoja,gavom siuntima pas neurologa,seimos gydytoja linkusi manyti kad tai nervinis,sako gal darzelyje ji skriaudzia,nu tikrai neskriaudzia,jis ne is tokiu kuri lengvai nuskriausi,greiciau jis ka nors nuskriaus,gali sako nuo kompiuteriniu zaidimu buti arba nuo multiku,nes pasakiau kad pries miega visada ziuri multikus,oi sako negerai ypac pries miega,rytoj eisme pas neurologa ziuresme ka pasakis,ka tyrimai parodys,dar gali buti ir nuo to kad metuku laiko buvo sutrenkta galvyte,gulejom ligoninej,tai gal kokia pasekme nuo to,atkapste visa ligos istorija,ir nuo narkoziu gali taip buti,turejom tris,o siaip tai sako vaikai jautrus viskam,pasiziuri koki baisesni filma ir nuo to gali buti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 20

2010-01-19 10:17

http://aukojimas.weebly.com/

2010-01-19 10:34

Labas rytelis, mes ir vel be miego likom, o maniskis soka jau ant lovos nuo 9 ryto Nusipirkau ir as ta Sedalija, bet perskaiciau, kad jo galima nuo 30 menesiu o taip reik su gyditoju rekomendacijom gerti .Jei ne tai rekomenduojama gerti 10 dienu .O vaikas vel visa nakty rekavo , nesuprantu neverkia, bet tiesiog saukia ,kaip ko nors bijodamas ar pan....Ir lovoj pas mus miegojo, bet vis tiek iki ryto rekavo .Ryt vaziuojam pas daktarus salint moliuskus tai vel bus nemigo naktys, nes ten labai skauda ir baisu

2

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Miegodamas trūkčioja

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Lukas